Интер 08.03.2021 Аталанта
Интер 19:45 Часовник Аталанта
04.03.2021 22:54

Скобата на Санчес изпраща на Интер шест точки

Алексис Санчес удари два пъти през второто полувреме, когато Интер Милан победи Парма с 2: 1, за да премести шест точки на върха на Серия А в четвъртък .... Повече ▼ ' 02.28.2021 23:37

Лукаку поддържа натиска на титлата на Интер на пистата, докато Милан отскача срещу Рома

Ромелу Лукаку отбеляза гол след 33 секунди и постави нов при победата на Интер с 3: 0 над Дженоа в неделя, за да задържи титлата си на пистата пред градския съперник Милан, който победи Рома с 2: 1 .... Повече ▼ ' 02.28.2021 17:54

Бързо стреля Лукаку помага на Интер да извади седем точки

Ромелу Лукаку вкара след 33 секунди и след това постави втора, когато Интер Милан победи Дженоа с 3: 0, за да увеличи аванса си в горната част на масата в Серия А в неделя .... Повече ▼ ' 02.26.2021 02:45

Милан се опитва да задържи титлата в Рим като домакин на Интер Генуа

Милан отправи титлата си за титлата в Рим в неделя, за да поддържа връзка с лидерите Интер в сблъсъка между четворките, който може да засили надеждите на шампиона Ювентус за десета поредна корона .... Повече ▼ ' 21.02.2021 19:58

Интер надолу от Милан, за да увеличи аванса на Серия А

Интер в Милано победи градския съперник Милан с 3: 0, за да увеличи аванса си на върха на Серия А в неделя, тъй като Лаутаро Мартинес вкара дубъл, а Ромелу Лукаку също бе в целта .... Повече ▼ ' 20.02.2021 14:19

Бившият играч на Италия Белуги умира след ампутация на крака след Covid-19

19.02.2021 02:55

Реванш на Ибрахимович, Лукаку като съперници на Милан се сблъскват за първото място в Серия А

01.02.2021 14:47

Меси подхранва съживяването на Барселона, насилието в Марсилия, битият Поч: Говорещи точки от цяла Европа

Слайдшоу на Интер
Купа Полуфинали 09.02.2021 ДА СЕ Ювентус Ювентус 0: 0 (0: 0)
Поредица 22. Кръгла 14.02.2021 З. Лацио Рим Лацио Рим 3: 1 (2: 0)
Поредица 23. Кръгла 21.02.2021 ДА СЕ Милан Милан 3: 0 (1: 0)
Поредица 24. Кръгла 28.02.2021 З. Генуа CFC Генуа CFC 3: 0 (1: 0)
Поредица 25. Кръгла 03.03.2021 ДА СЕ Парма Калчо 1913 Парма Калчо 1913 2: 1 (0: 0)