Интер »История на мениджъра

Интер »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
01.07.2019 - 30.06.2022 Антонио Конте Италия 31.07.1969
01.07.2017 - 30.05.2019 Лучано Спалети Италия 07.07.1959г
09.05.2017 - 30.06.2017 Стефано Веки Италия 20.07.1971
10.11.2016 - 08.05.2017 Стефано Пиоли Италия 19.10.1965
01.11.2016 - 09.11.2016 Стефано Веки Италия 20.07.1971
09.09.2016 г. - 31.10.2016 г. Франк де Бур Холандия 15.05.1970
15.11.2014 - 08.08.2016 Роберто Манчини Италия 27.11.1964
01.07.2013 - 14.11.2014 Уолтър Мацари Италия 01.10.1961
26.03.2012 - 24.05.2013 Андреа Страмачони Италия 09.09.1976
21.09.2011 - 26.03.2012 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
01.07.2011 - 20.09.2011 Джан Пиеро Гасперини Италия 26.01.1958
24.12.2010 г. - 30.06.2011 г. Леонардо Бразилия 05.09.1969
01.07.2010 - 23.12.2010 Рафа Бенитес Испания 16.04.1960
01.07.2008 - 30.06.2010 Жозе Моуриньо Португалия 26.01.1963
01.07.2004 - 29.05.2008 Роберто Манчини Италия 27.11.1964
23.10.2003 - 30.06.2004 Алберто Закерони Италия 01.04.1953
19.10.2003 - 22.10.2003 Корадо Вердели Италия 30.09.1963
01.07.2001 - 18.10.2003 Хектор Купер Аржентина 16.11.1955
03.10.2000 - 30.06.2001 Марко Тардели Италия 24.09.1954
01.07.1999 - 02.02.2000 Марчело Липи Италия 12.04.1948
28.04.1999 - 27.06.1999 Рой Ходжсън Англия 08.09.1947
01.04.1999 - 30.04.1999 Лучано Кастелини Италия 12.12.1945
01.12.1998 - 31.03.1999 Мирча Луческу Румъния 29.07.1945
01.07.1997 - 30.11.1998 Луиджи Симони Италия 22.01.1939г
27.05.1997 - 30.06.1997 Лучано Кастелини Италия 12.12.1945
06.10.1995 - 26.05.1997 Рой Ходжсън Англия 08.09.1947
25.09.1995 - 06.11.1995 Луис Суарес Испания 02.02.1935
01.07.1994 - 24.09.1995 Отавио Бианки Италия 10/06/1943
11.02.1994 - 30.06.1994 Джампиеро Марини Италия 25.02.1951
01.07.1992 - 10.02.1994 Освалдо Баньоли Италия 03.07.1935
21.01.1992 - 30.06.1992 Луис Суарес Испания 02.02.1935
01.07.1991 - 20.01.1992 Корадо Орико Италия 16.04.1940
01.07.1986 - 30.06.1991 Джовани Трапатони Италия 17.03.1939
16.11.1985 - 30.06.1986 Марио Корсо Италия 25.08.1941
01.07.1984 - 15.11.1985 Иларио Кастанер Италия 18.12.1940г
01.07.1983 - 30.06.1984 Луиджи Радице Италия 15.01.1935г
01.07.1982 - 30.06.1983 Рино Маркеси Италия 11.06.1937
01.07.1977 - 30.06.1982 Евгенио Берселини Италия 10.06.1936
01.07.1975 - 30.06.1977 Джузепе Чиапела Италия 28.09.1924
01.07.1974 - 30.06.1975 Луис Суарес Испания 02.02.1935
01.02.1974 - 30.06.1974 Енея Масиеро Италия 08.11.1933г
01.07.1973 - 31.01.1974 Хеленио Ерера Франция 10.04.1910
01.04.1973 - 30.06.1973 Енея Масиеро Италия 08.11.1933г
11.11.1970 - 31.03.1973 Джовани Инверници Италия 26.08.1931
01.07.1969 - 10.11.1970 Heriberto Herrera Парагвай 24.04.1926
01.07.1968 - 30.06.1969 Алфредо Фони Италия 20.01.1911
01.07.1960 - 30.06.1968 Хеленио Ерера Франция 10.04.1910
01.04.1960 - 30.06.1960 Джулио Капели Италия 03.03.1911
22.03.1960 - 30.06.1960 Камило Ачили Италия 21.08.1921
10.03.1959 - 21.03.1960 Алдо Кампатели Италия 07.07.1919
01.07.1958 - 09.09.1959 Джузепе Бигоньо Италия 22.07.1909
01.07.1957 - 30.06.1958 Джеси Карвър Англия 07.07.1911
06.03.1957 - 30.06.1957 Джузепе Меаца Италия 23.08.1910
01.07.1956 - 05.03.1957 Луиджи Фереро Италия 26.02.1904
01.07.1956 - 05.03.1957 Анибале Фроси Италия 06.06.1911
16.12.1955 - 30.06.1956 Джузепе Меаца Италия 23.08.1910
01.07.1955 - 15.12.1955 Алдо Кампатели Италия 07.07.1919
01.07.1952 - 30.06.1955 Алфредо Фони Италия 20.01.1911
01.07.1950 - 30.06.1952 Алдо Оливиери Италия 02.10.1910
16.02.1949 - 30.06.1950 Джулио Капели Италия 03.03.1911
01.07.1948 - 15.02.1949 Дай Астли Уелс 11.10.1909
16.03.1948 - 30.06.1948 Карло Каркано Италия 26.02.1891
01.01.1947 - 15.03.1948 Джузепе Меаца Италия 23.08.1910
01.01.1947 - 30.06.1947 Nino Nutrition Италия 10.02.1911
01.07.1945 - 30.06.1947 Карло Каркано Италия 26.02.1891
01.07.1942 - 30.06.1943 Джовани Ферари Италия 6/06/1907
01.07.1941 - 30.06.1942 Иво Фиорентини Италия 11.03.1898
01.07.1940 - 30.06.1941 Джузепе Перучети Италия 30.10.1907
01.07.1940 - 30.06.1941 Итало Замберлети Италия 14.04.1904
01.07.1938 - 30.06.1940 Тони Каргнели Австрия 01.02.1889
01.07.1936 - 30.06.1938 Армандо Кастелаци Италия 07.07.1904
01.01.1936 - 30.06.1936 Албинос караро Италия
01.07.1934 - 31.12.1935 Гюла Фелдман Унгария 16.11.1890г
01.07.1932 - 30.06.1933 Арпад Вайс Унгария 16.09.1896
01.07.1931 - 30.06.1932 Ищван Тот Унгария
01.07.1931 - 30.06.1932 Ищван Тот-Потя Унгария 26.07.1891
01.07.1929 - 30.06.1931 Арпад Вайс Унгария 16.09.1896
01.07.1928 - 30.06.1929 Йозеф Виола Унгария 10.06.1896
01.07.1926 - 30.06.1928 Арпад Вайс Унгария 16.09.1896
01.07.1924 - 30.06.1926 Паоло Шидлер Италия
01.07.1922 - 30.06.1924 Боб Спотишууд Англия
01.07.1919 - 30.06.1920 Франческо Мауро Италия
01.07.1919 - 30.06.1920 Нино Ресеготи Италия 02/02/1876
01.01.1909 - 30.06.1915 Вирджилио Фосати I Италия 12.09.1889