Япония »J1 Лига 2020» График

J1 Лига 2020 График: Тук ще намерите всички мачове в общия преглед



2021 2020 2019 2018 2017 2016 Първенство 2016 2 фаза 2016 1 фаза 2015 Плейоф 2015 2 фаза 2015 1 фаза 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 Плейоф 2004 2003 2 етап 2003 1 етап 2002 2 етап 2002 1 етап 2001 Плейоф 2001 2 етап 2001 1 етап 2000 Плейоф 2000 2 етап 2000 1 етап 1999 Плейоф 1999 2 етап 1999 1 етап 1998 Плейоф 1998 2 етап 1998 1 етап 1997 Плейоф 1997 2 етап 1997 1 етап 1996 1995 Плейоф 1995 2 етап 1995 1 етап 1994 Плейоф 1994 2 етап 1994 г. 1-ви етап 1993 г. Плейоф 1993 г. 2-ри етап 1993 г. 1-ви етап
1. Кръгла
21.02.2020 10:00 Шонан Белмар - Червени диаманти на Урава 2: 3 (1: 2)
22.02.2020 05:00 Вегалта Сендай - Нагоя Грампус 1: 1 (1: 1)
06:00 Череша Осака - Оита Тринита 1: 0 (1: 0)
06:00 Kawasaki Frontale - Саган Тосу 0: 0 (0: 0)
06:00 Кашива Рейсол - Консадоле Сапоро 4: 2 (2: 0)
23.02.2020 04:00 Shimizu S-Pulse - ФК Токио 1: 3 (0: 0)
05:00 Санфрече Хирошима - Кашима Рога 3: 0 (2: 0)
05:00 Йокохама Ф. Маринос - Гамба Осака 1: 2 (0: 2)
07:00 Висел Кобе - Йокохама ФК 1: 1 (0: 1)
2. Кръгла
07/04/2020 10:00 Йокохама ФК - Консадоле Сапоро 1: 2 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Нагоя Грампус 1: 2 (1: 2)
10:00 Гамба Осака - Череша Осака 1: 2 (0: 1)
10:30 Оита Тринита - Саган Тосу 2: 0 (0: 0)
11:00 Червени диаманти на Урава - Йокохама Ф. Маринос 0: 0 (0: 0)
11:00 Кашива Рейсол - ФК Токио 0: 1 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Кашима Рога 2: 1 (2: 1)
11:00 Шонан Белмар - Вегалта Сендай 0: 1 (0: 1)
11:30 Висел Кобе - Санфрече Хирошима 0: 3 (0: 1)
3. Кръгла
08.07.2020 10:00 Вегалта Сендай - Червени диаманти на Урава 1: 2 (0: 1)
10:00 Череша Осака - Shimizu S-Pulse 2: 0 (0: 0)
10:30 Кашива Рейсол - Йокохама ФК 1: 3 (1: 1)
11:00 Кашима Рога - Консадоле Сапоро 0: 2 (0: 1)
11:00 Йокохама Ф. Маринос - Шонан Белмар 3: 2 (0: 0)
11:00 Санфрече Хирошима - Оита Тринита 1: 2 (1: 0)
11:00 Саган Тосу - Висел Кобе 0: 1 (0: 0)
11:30 ФК Токио - Kawasaki Frontale 0: 4 (0: 4)
11:30 Нагоя Грампус - Гамба Осака 2: 2 (2: 1)
4. Кръгла
07.07.2020 11:00 Kawasaki Frontale - Кашива Рейсол 3: 1 (2: 0)
11:00 Оита Тринита - Висел Кобе 1: 1 (1: 1)
12.07.2020 10:00 Йокохама ФК - Вегалта Сендай 1: 1 (1: 0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Гамба Осака 1: 2 (0: 1)
10:00 Саган Тосу - Санфрече Хирошима 0: 0 (0: 0)
11:00 Червени диаманти на Урава - Кашима Рога 1: 0 (0: 0)
11:00 Шонан Белмар - Консадоле Сапоро 0: 0 (0: 0)
11:00 Череша Осака - Нагоя Грампус 0: 2 (0: 1)
11:30 Йокохама Ф. Маринос - ФК Токио 1: 3 (1: 2)
5. Кръгла
18.07.2020 10:00 Вегалта Сендай - Консадоле Сапоро 2: 2 (1: 0)
10:00 Кашима Рога - Йокохама Ф. Маринос 4: 2 (1: 1)
10:00 Йокохама ФК - Kawasaki Frontale 1: 5 (0: 1)
10:00 Нагоя Грампус - Саган Тосу 1: 0 (0: 0)
11:00 Кашива Рейсол - Шонан Белмар 3: 2 (2: 0)
11:00 ФК Токио - Червени диаманти на Урава 2: 0 (1: 0)
11:00 Гамба Осака - Оита Тринита 2: 1 (1: 1)
11:00 Висел Кобе - Shimizu S-Pulse 3: 1 (1: 0)
11:00 Санфрече Хирошима - Череша Осака 1: 2 (0: 1)
6. Кръгла
22.07.2020 11:00 Йокохама Ф. Маринос - Йокохама ФК 4: 0 (1: 0)
11:00 Шонан Белмар - Кашима Рога 1: 0 (0: 0)
11:00 Гамба Осака - Санфрече Хирошима 1: 0 (1: 0)
11:00 Саган Тосу - Shimizu S-Pulse 1: 1 (1: 1)
11:05 Консадоле Сапоро - ФК Токио 1: 1 (1: 0)
11:30 Вегалта Сендай - Kawasaki Frontale 2: 3 (2: 0)
11:30 Червени диаманти на Урава - Кашива Рейсол 0: 4 (0: 1)
11:30 Череша Осака - Висел Кобе 0: 0 (0: 0)
11:30 Оита Тринита - Нагоя Грампус 0: 3 (0: 1)
7. Кръгла
26.07.2020 05:05 Консадоле Сапоро - Йокохама Ф. Маринос 3: 1 (2: 1)
10:00 Йокохама ФК - Червени диаманти на Урава 0: 2 (0: 0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Оита Тринита 4: 2 (1: 0)
10:30 Кашима Рога - ФК Токио 2: 2 (1: 2)
11:00 Кашива Рейсол - Вегалта Сендай 5: 1 (2: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Шонан Белмар 3: 1 (0: 0)
11:00 Висел Кобе - Гамба Осака 0: 2 (0: 0)
11:00 Саган Тосу - Череша Осака 1: 1 (0: 0)
11.11.2020 10:00 Санфрече Хирошима - Нагоя Грампус 2: 0 (1: 0)
8. Кръгла
01.08.2020 10:00 Вегалта Сендай - Йокохама Ф. Маринос 0: 1 (0: 0)
10:00 Йокохама ФК - Санфрече Хирошима 0: 2 (0: 2)
10:00 Нагоя Грампус - Кашива Рейсол 0: 1 (0: 0)
11:00 Червени диаманти на Урава - Shimizu S-Pulse 1: 1 (0: 0)
11:00 ФК Токио - Саган Тосу 2: 3 (1: 2)
11:00 Шонан Белмар - Череша Осака 0: 1 (0: 0)
11:00 Гамба Осака - Kawasaki Frontale 0: 1 (0: 0)
11:00 Оита Тринита - Кашима Рога 1: 4 (1: 2)
02.02.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Висел Кобе 2: 3 (1: 2)
9. Кръгла
08.08.2020 10:00 Shimizu S-Pulse - Консадоле Сапоро 3: 1 (1: 0)
10:00 Нагоя Грампус - Червени диаманти на Урава 6: 2 (5: 0)
10:30 Кашима Рога - Саган Тосу 2: 0 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Оита Тринита 2: 0 (2: 0)
11:00 Йокохама Ф. Маринос - Кашива Рейсол 1: 1 (0: 0)
11:00 Гамба Осака - Йокохама ФК 2: 1 (1: 0)
11:00 Висел Кобе - Вегалта Сендай 1: 2 (0: 1)
08.09.2020 10:00 Санфрече Хирошима - Шонан Белмар 1: 0 (1: 0)
11:00 Череша Осака - ФК Токио 0: 0 (0: 0)
10. Кръгла
15.08.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Kawasaki Frontale 1: 6 (0: 1)
10:00 Вегалта Сендай - Shimizu S-Pulse 0: 0 (0: 0)
10:00 Йокохама ФК - Шонан Белмар 4: 2 (4: 0)
10:30 Оита Тринита - Йокохама Ф. Маринос 1: 0 (0: 0)
11:00 Червени диаманти на Урава - Санфрече Хирошима 1: 0 (1: 0)
11:00 Кашива Рейсол - Череша Осака 1: 3 (0: 1)
11:00 ФК Токио - Нагоя Грампус 1: 0 (1: 0)
16.08.2020 10:30 Кашима Рога - Висел Кобе 2: 2 (1: 1)
10.07.2020 11:00 Саган Тосу - Гамба Осака 1: 2 (0: 2)
11. Кръгла
19.08.2020 11:00 Kawasaki Frontale - Череша Осака 5: 2 (2: 1)
11:00 Йокохама ФК - Кашима Рога 1: 0 (1: 0)
11:00 Шонан Белмар - Нагоя Грампус 0: 1 (0: 0)
11:00 Shimizu S-Pulse - Йокохама Ф. Маринос 3: 4 (2: 2)
11:00 Гамба Осака - Червени диаманти на Урава 1: 3 (0: 2)
11:00 Висел Кобе - Кашива Рейсол 2: 3 (1: 0)
11:00 Санфрече Хирошима - ФК Токио 3: 3 (2: 3)
11:30 Консадоле Сапоро - Оита Тринита 1: 1 (0: 1)
11/08/2020 04:00 Вегалта Сендай - Саган Тосу 0: 3 (0: 1)
12. Кръгла
22.08.2020 10:00 Shimizu S-Pulse - Йокохама ФК 2: 3 (1: 2)
23.08.2020 10:00 Нагоя Грампус - Kawasaki Frontale 1: 0 (1: 0)
11:00 Кашима Рога - Гамба Осака 1: 1 (0: 1)
11:00 Червени диаманти на Урава - Висел Кобе 1: 2 (1: 1)
11:00 ФК Токио - Шонан Белмар 3: 0 (1: 0)
11:00 Йокохама Ф. Маринос - Санфрече Хирошима 3: 1 (1: 0)
11:00 Череша Осака - Вегалта Сендай 2: 1 (1: 1)
11:00 Оита Тринита - Кашива Рейсол 0: 0 (0: 0)
16.09.2020 11:30 Саган Тосу - Консадоле Сапоро 0: 2 (0: 0)
13. Кръгла
29.08.2020 10:00 Висел Кобе - Йокохама Ф. Маринос 3: 3 (1: 2)
11:00 Консадоле Сапоро - Нагоя Грампус 0: 0 (0: 0)
11:00 Червени диаманти на Урава - Оита Тринита 2: 1 (2: 1)
11:00 Кашива Рейсол - Кашима Рога 2: 3 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse 5: 0 (1: 0)
11:00 Гамба Осака - ФК Токио 1: 3 (1: 1)
11:00 Санфрече Хирошима - Вегалта Сендай 1: 1 (1: 0)
30.08.2020 10:00 Йокохама ФК - Череша Осака 1: 2 (0: 1)
21.10.2020 11:30 Шонан Белмар - Саган Тосу 0: 0 (0: 0)
14. Кръгла
05.09.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Санфрече Хирошима 0: 2 (0: 0)
10:00 Йокохама Ф. Маринос - Kawasaki Frontale 1: 3 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Кашива Рейсол 1: 2 (0: 2)
10:00 Нагоя Грампус - Кашима Рога 1: 3 (0: 2)
10:30 Вегалта Сендай - Гамба Осака 1: 4 (1: 2)
10:30 Шонан Белмар - Висел Кобе 1: 1 (0: 0)
10:30 Оита Тринита - ФК Токио 0: 1 (0: 1)
10:45 Саган Тосу - Йокохама ФК 3: 0 (1: 0)
11:30 Череша Осака - Червени диаманти на Урава 3: 0 (0: 0)
15. Кръгла
09.09.2020 10:30 Kawasaki Frontale - Висел Кобе 3: 2 (1: 1)
11:00 Кашима Рога - Вегалта Сендай 2: 1 (1: 0)
11:00 Кашива Рейсол - Гамба Осака 3: 0 (2: 0)
11:00 ФК Токио - Йокохама ФК 2: 1 (1: 1)
11:00 Санфрече Хирошима - Shimizu S-Pulse 4: 1 (1: 0)
11:00 Оита Тринита - Шонан Белмар 2: 2 (0: 2)
11:30 Червени диаманти на Урава - Саган Тосу 2: 2 (0: 1)
11:30 Нагоя Грампус - Йокохама Ф. Маринос 2: 1 (1: 1)
11:30 Череша Осака - Консадоле Сапоро 2: 0 (1: 0)
16. Кръгла
12.09.2020 10:00 Shimizu S-Pulse - Кашима Рога 1: 2 (0: 2)
11:00 Висел Кобе - ФК Токио 2: 2 (1: 0)
13.09.2020 05:05 Консадоле Сапоро - Червени диаманти на Урава 3: 4 (2: 2)
10:00 Вегалта Сендай - Оита Тринита 0: 3 (0: 1)
10:00 Йокохама ФК - Нагоя Грампус 3: 2 (2: 1)
10:30 Kawasaki Frontale - Санфрече Хирошима 5: 1 (1: 0)
10:45 Саган Тосу - Кашива Рейсол 2: 1 (1: 1)
11:00 Йокохама Ф. Маринос - Череша Осака 1: 2 (0: 0)
11:00 Гамба Осака - Шонан Белмар 0: 1 (0: 0)
17. Кръгла
19.09.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Гамба Осака 0: 1 (0: 0)
08:00 Саган Тосу - Йокохама Ф. Маринос 1: 3 (1: 3)
09:00 Нагоя Грампус - Висел Кобе 2: 1 (1: 1)
10:00 Череша Осака - Кашима Рога 1: 2 (1: 1)
10:30 Шонан Белмар - Shimizu S-Pulse 0: 3 (0: 0)
11:00 Кашива Рейсол - Санфрече Хирошима 1: 1 (1: 1)
20.09.2020 10:00 Оита Тринита - Йокохама ФК 1: 0 (1: 0)
11:00 Червени диаманти на Урава - Kawasaki Frontale 0: 3 (0: 1)
11:00 ФК Токио - Вегалта Сендай 1: 0 (1: 0)
18. Кръгла
23.09.2020 10:30 Консадоле Сапоро - Кашива Рейсол 0: 1 (0: 0)
11:00 Кашима Рога - Шонан Белмар 1: 0 (0: 0)
11:00 ФК Токио - Череша Осака 2: 0 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Йокохама ФК 3: 2 (1: 0)
11:00 Гамба Осака - Нагоя Грампус 2: 1 (0: 1)
11:00 Висел Кобе - Саган Тосу 4: 3 (2: 1)
11:00 Оита Тринита - Санфрече Хирошима 0: 2 (0: 0)
11:30 Йокохама Ф. Маринос - Вегалта Сендай 3: 1 (1: 1)
11:30 Shimizu S-Pulse - Червени диаманти на Урава 1: 2 (0: 1)
19. Кръгла
26.09.2020 06:00 Нагоя Грампус - Shimizu S-Pulse 3: 1 (2: 0)
10:00 Червени диаманти на Урава - Йокохама ФК 0: 2 (0: 2)
11:00 Висел Кобе - Консадоле Сапоро 4: 0 (2: 0)
27.09.2020 05:00 Вегалта Сендай - Череша Осака 2: 3 (0: 1)
08:00 Саган Тосу - ФК Токио 3: 0 (1: 0)
09:00 Кашима Рога - Оита Тринита 0: 2 (0: 0)
10:00 Санфрече Хирошима - Гамба Осака 1: 2 (0: 2)
11:00 Кашива Рейсол - Йокохама Ф. Маринос 1: 3 (1: 0)
11:00 Шонан Белмар - Kawasaki Frontale 0: 1 (0: 1)
20. Кръгла
10.03.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Вегалта Сендай 3: 3 (1: 0)
07:00 Череша Осака - Kawasaki Frontale 1: 3 (0: 1)
08:00 Йокохама ФК - Кашива Рейсол 0: 3 (0: 1)
09:00 Санфрече Хирошима - Саган Тосу 3: 0 (2: 0)
11:00 Гамба Осака - Кашима Рога 2: 0 (0: 0)
11:00 Оита Тринита - Shimizu S-Pulse 2: 1 (1: 1)
10/04/2020 07:00 Шонан Белмар - ФК Токио 0: 1 (0: 0)
08:00 Йокохама Ф. Маринос - Висел Кобе 2: 3 (1: 2)
09:00 Червени диаманти на Урава - Нагоя Грампус 0: 1 (0: 0)
21. Кръгла
10.10.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Шонан Белмар 2: 1 (1: 1)
06:00 ФК Токио - Гамба Осака 0: 1 (0: 1)
06:00 Shimizu S-Pulse - Санфрече Хирошима 2: 3 (0: 1)
06:00 Нагоя Грампус - Череша Осака 1: 0 (0: 0)
07:00 Кашива Рейсол - Висел Кобе 4: 3 (3: 0)
08:00 Кашима Рога - Йокохама ФК 3: 2 (0: 2)
08:00 Йокохама Ф. Маринос - Оита Тринита 4: 0 (0: 0)
10:00 Kawasaki Frontale - Вегалта Сендай 1: 0 (1: 0)
10:00 Саган Тосу - Червени диаманти на Урава 0: 1 (0: 0)
22. Кръгла
14.10.2020 10:45 Саган Тосу - Кашима Рога 0: 2 (0: 1)
11:00 Вегалта Сендай - Йокохама ФК 0: 0 (0: 0)
11:00 Кашива Рейсол - Червени диаманти на Урава 1: 1 (1: 0)
11:00 ФК Токио - Shimizu S-Pulse 3: 1 (1: 0)
11:00 Гамба Осака - Йокохама Ф. Маринос 1: 1 (1: 1)
11:00 Висел Кобе - Оита Тринита 1: 1 (1: 0)
11:00 Санфрече Хирошима - Kawasaki Frontale 0: 2 (0: 0)
11:30 Нагоя Грампус - Консадоле Сапоро 3: 0 (2: 0)
11:30 Череша Осака - Шонан Белмар 1: 0 (0: 0)
23. Кръгла
17.10.2020 07:00 Череша Осака - Йокохама Ф. Маринос 4: 1 (1: 0)
18.10.2020 05:00 Консадоле Сапоро - Кашима Рога 1: 0 (1: 0)
06:00 Йокохама ФК - ФК Токио 1: 0 (0: 0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Саган Тосу 1: 1 (0: 0)
06:00 Оита Тринита - Гамба Осака 0: 1 (0: 0)
07:00 Шонан Белмар - Кашива Рейсол 3: 2 (1: 1)
08:00 Червени диаманти на Урава - Вегалта Сендай 6: 0 (3: 0)
09:00 Санфрече Хирошима - Висел Кобе 2: 1 (2: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Нагоя Грампус 3: 0 (1: 0)
24. Кръгла
26.08.2020 11:00 Висел Кобе - Kawasaki Frontale 2: 2 (2: 1)
16.09.2020 11:00 ФК Токио - Оита Тринита 2: 3 (0: 0)
11:30 Йокохама Ф. Маринос - Shimizu S-Pulse 3: 0 (3: 0)
24.10.2020 06:00 Консадоле Сапоро - Йокохама ФК 3: 0 (1: 0)
06:00 Кашима Рога - Санфрече Хирошима 1: 0 (0: 0)
06:00 Нагоя Грампус - Вегалта Сендай 1: 0 (0: 0)
08:00 Гамба Осака - Кашива Рейсол 2: 1 (0: 0)
09:00 Червени диаманти на Урава - Череша Осака 3: 1 (2: 1)
25.10.2020 05:00 Саган Тосу - Шонан Белмар 2: 2 (1: 2)
25. Кръгла
16.09.2020 11:00 Висел Кобе - Череша Осака 0: 1 (0: 0)
30.09.2020 11:00 Йокохама Ф. Маринос - Саган Тосу 1: 1 (0: 0)
31.10.2020 04:00 Вегалта Сендай - Санфрече Хирошима 0: 0 (0: 0)
05:00 Оита Тринита - Червени диаманти на Урава 0: 0 (0: 0)
06:00 Шонан Белмар - Йокохама ФК 1: 0 (0: 0)
07:00 Кашива Рейсол - Shimizu S-Pulse 0: 0 (0: 0)
08:00 Кашима Рога - Нагоя Грампус 0: 2 (0: 1)
09:00 Kawasaki Frontale - ФК Токио 2: 1 (1: 0)
10:00 Гамба Осака - Консадоле Сапоро 2: 1 (1: 1)
26. Кръгла
26.08.2020 11:00 ФК Токио - Кашима Рога 1: 2 (1: 0)
03.11.2020 04:00 Саган Тосу - Нагоя Грампус 0: 0 (0: 0)
05:00 Kawasaki Frontale - Консадоле Сапоро 0: 2 (0: 0)
05:00 Череша Осака - Гамба Осака 1: 1 (1: 1)
06:00 Shimizu S-Pulse - Висел Кобе 3: 1 (0: 1)
07:00 Йокохама ФК - Оита Тринита 2: 3 (2: 1)
08:00 Санфрече Хирошима - Червени диаманти на Урава 1: 1 (0: 1)
11.11.2020 10:30 Шонан Белмар - Йокохама Ф. Маринос 1: 0 (0: 0)
01.12.2020 10:00 Вегалта Сендай - Кашива Рейсол 0: 2 (0: 1)
27. Кръгла
14.11.2020 05:00 Консадоле Сапоро - Саган Тосу 1: 1 (0: 0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Череша Осака 3: 1 (0: 0)
05:00 Санфрече Хирошима - Йокохама ФК 1: 1 (1: 1)
06:00 Гамба Осака - Вегалта Сендай 0: 4 (0: 2)
07:00 Йокохама Ф. Маринос - Червени диаманти на Урава 6: 2 (4: 1)
08:00 Кашима Рога - Kawasaki Frontale 1: 1 (0: 1)
15.11.2020 05:00 Висел Кобе - Шонан Белмар 0: 2 (0: 0)
10:00 Нагоя Грампус - ФК Токио 1: 0 (0: 0)
12/09/2020 10:00 Кашива Рейсол - Оита Тринита 1: 1 (0: 0)
28. Кръгла
24.10.2020 07:00 ФК Токио - Йокохама Ф. Маринос 0: 4 (0: 0)
11/08/2020 05:00 Йокохама ФК - Висел Кобе 2: 1 (1: 1)
21.11.2020 05:00 Консадоле Сапоро - Shimizu S-Pulse 5: 1 (3: 1)
05:00 Оита Тринита - Kawasaki Frontale 1: 0 (1: 0)
06:00 Вегалта Сендай - Кашима Рога 1: 3 (0: 0)
06:00 Кашива Рейсол - Саган Тосу 1: 2 (0: 0)
07:00 Череша Осака - Санфрече Хирошима 0: 1 (0: 1)
08:00 Нагоя Грампус - Шонан Белмар 3: 1 (1: 1)
22.11.2020 07:00 Червени диаманти на Урава - Гамба Осака 1: 2 (0: 0)
29. Кръгла
26.08.2020 11:30 Йокохама Ф. Маринос - Консадоле Сапоро 4: 1 (2: 0)
30.09.2020 11:00 Висел Кобе - Нагоя Грампус 1: 0 (0: 0)
11:30 Червени диаманти на Урава - ФК Токио 0: 1 (0: 1)
25.11.2020 09:30 Kawasaki Frontale - Гамба Осака 5: 0 (2: 0)
10:00 Кашима Рога - Кашива Рейсол 1: 4 (0: 1)
10:00 Йокохама ФК - Shimizu S-Pulse 1: 3 (0: 3)
10:00 Оита Тринита - Череша Осака 0: 1 (0: 1)
10:30 Шонан Белмар - Санфрече Хирошима 1: 1 (1: 0)
10:30 Саган Тосу - Вегалта Сендай 0: 1 (0: 0)
30. Кръгла
28.10.2020 10:00 Вегалта Сендай - Висел Кобе 2: 3 (0: 0)
10:00 ФК Токио - Кашива Рейсол 1: 3 (0: 1)
18.11.2020 10:00 Kawasaki Frontale - Йокохама Ф. Маринос 3: 1 (0: 0)
28.11.2020 05:00 Нагоя Грампус - Оита Тринита 0: 0 (0: 0)
05:00 Санфрече Хирошима - Консадоле Сапоро 2: 2 (0: 1)
29.11.2020 05:00 Shimizu S-Pulse - Шонан Белмар 1: 1 (0: 0)
06:00 Кашима Рога - Червени диаманти на Урава 4: 0 (1: 0)
06:00 Череша Осака - Йокохама ФК 1: 0 (0: 0)
08:00 Гамба Осака - Саган Тосу 1: 1 (0: 1)
31. Кръгла
03.11.2020 04:00 Йокохама Ф. Маринос - Кашима Рога 2: 3 (2: 1)
18.11.2020 09:00 Висел Кобе - Червени диаманти на Урава 0: 1 (0: 0)
12/05/2020 05:00 Консадоле Сапоро - Череша Осака 1: 3 (0: 1)
05:00 Кашива Рейсол - Нагоя Грампус 0: 1 (0: 0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale 2: 2 (2: 1)
07:00 Йокохама ФК - Саган Тосу 1: 1 (1: 0)
06/12/2020 05:00 Оита Тринита - Вегалта Сендай 0: 2 (0: 1)
06:00 Шонан Белмар - Гамба Осака 1: 2 (1: 1)
12/12/2020 05:00 ФК Токио - Санфрече Хирошима 1: 0 (0: 0)
32. Кръгла
28.10.2020 10:00 Санфрече Хирошима - Йокохама Ф. Маринос 3: 1 (1: 0)
11.11.2020 10:00 Гамба Осака - Висел Кобе 1: 0 (1: 0)
18.11.2020 10:00 Вегалта Сендай - ФК Токио 2: 2 (0: 1)
12/12/2020 05:00 Нагоя Грампус - Йокохама ФК 0: 0 (0: 0)
05:00 Череша Осака - Кашива Рейсол 0: 0 (0: 0)
05:00 Саган Тосу - Kawasaki Frontale 1: 1 (0: 0)
06:00 Оита Тринита - Консадоле Сапоро 1: 1 (1: 0)
07:00 Кашима Рога - Shimizu S-Pulse 2: 0 (2: 0)
08:00 Червени диаманти на Урава - Шонан Белмар 0: 0 (0: 0)
33. Кръгла
21.10.2020 10:00 Висел Кобе - Кашима Рога 1: 3 (0: 2)
11:30 Йокохама Ф. Маринос - Нагоя Грампус 2: 1 (1: 0)
11.11.2020 10:00 ФК Токио - Консадоле Сапоро 1: 0 (1: 0)
16.12.2020 10:00 Kawasaki Frontale - Червени диаманти на Урава 3: 1 (0: 1)
10:00 Йокохама ФК - Гамба Осака 0: 2 (0: 1)
10:00 Шонан Белмар - Оита Тринита 1: 2 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Вегалта Сендай 2: 3 (1: 2)
10:00 Череша Осака - Саган Тосу 1: 2 (1: 1)
10:00 Санфрече Хирошима - Кашива Рейсол 0: 1 (0: 1)
34. Кръгла
19.12.2020 05:00 Вегалта Сендай - Шонан Белмар 0: 0 (0: 0)
05:00 Кашима Рога - Череша Осака 1: 1 (0: 0)
05:00 Червени диаманти на Урава - Консадоле Сапоро 0: 2 (0: 0)
05:00 Кашива Рейсол - Kawasaki Frontale 2: 3 (1: 0)
05:00 ФК Токио - Висел Кобе 1: 0 (0: 0)
05:00 Йокохама ФК - Йокохама Ф. Маринос 3: 1 (2: 1)
05:00 Нагоя Грампус - Санфрече Хирошима 1: 0 (0: 0)
05:00 Гамба Осака - Shimizu S-Pulse 0: 2 (0: 0)
05:00 Саган Тосу - Оита Тринита 2: 2 (0: 1)