Чеджу Юнайтед 06.03.2021 ФК Йонбук
Чеджу Юнайтед 05:00 Часовник ФК Йонбук
04.12.2020 14:35

Jeonbuk спаси гордостта с утешителна победа в Шанхай SIPG

Jeonbuk Hyundai Motors победи Shanghai SIPG с победа с 2: 0 в азиатската Шампионска лига в петък, резултат, който помогна на двукратните шампиони от Южна Корея да се оттеглят от състезанието с част от тяхната гордост непокътната .... Повече ▼ ' 26.10.2020 10:39

Рекордният футболист на Южна Корея Лий Донг-Гук се поклони

Ветеранът на южнокорейския нападател Лий Донг-Гук, рекорден голмайстор и в K-League, и в Азиатската шампионска лига, подаде сигнал в 23-годишната си кариера в понеделник, обявявайки, че ще се оттегли след финала на сезона този уикенд .... Повече ▼ ' 08.05.2020 14:38

'До голяма степен неизвестна' южнокорейска лига започва ерата на футбола след вируса

Извисяващите се трибуни на стадиона за световно първенство с капацитет 42 477 стояха празни в петък, когато Южна Корея откри ерата на футбола след коронавирус без фенове, но с безпрецедентна международна телевизионна аудитория .... Повече ▼ ' 04.03.2020 11:57

Сидни зашеметен от 10-годишния Йонбук в ударената от вируса АФК Шампионска лига

Сидни ФК приключи суша от три мача, но не успя да осигури първа победа в Шампионската лига на АФК за четири години в сряда, когато 10-членният Йонбук Моторс грабна драматично равенство 2-2 .... Повече ▼ ' 19.06.2019 16:19

Само минута: SIPG върна летящия старт на Jeonbuk към нокаутите на AFC

Jeonbuk Motors стартира с летящ старт в Шампионската лига на AFC миналата 16 в сряда, отбелязвайки в първата минута в Шанхай, преди да бъде вързан от SIPG при равенство 1-1 .... Повече ▼ ' 12.11.2018 08:55