Ювентус »История на мениджъра



Ювентус »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
08.08.2020 - 30.06.2022 Андреа Пирло Италия 19.05.1979
01.07.2019 - 07.07.2020 Маурицио Сари Италия 10.10.1959
16.07.2014 - 30.06.2019 Масимилиано Алегри Италия 11.08.1967
08.12.2012 - 14.07.2014 Антонио Конте Италия 31.07.1969
20.10.2012 - 07.07.2012 Анджело Алесио Италия 29.04.1965
01.07.2012 - 19.10.2012 Масимо Карера Италия 22.04.1964
01.07.2011 - 30.06.2012 Антонио Конте Италия 31.07.1969
19.05.2010 - 30.06.2011 Луиджи Делнери Италия 23.08.1950
29.01.2010 - 18.05.2010 Алберто Закерони Италия 01.04.1953
19.05.2009 - 29.01.2010 Чиро Ферара Италия 11.02.1967
01.07.2007 - 18.05.2009 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
28.05.2007 - 30.06.2007 Джанкарло Коррадини Италия 24.02.1961
01.07.2006 - 27.05.2007 Дидие Дешан Франция 15.10.1968
01.07.2004 - 30.06.2006 Фабио Капело Италия 18.06.1946
01.07.2001 - 30.06.2004 Марчело Липи Италия 12.04.1948
09.02.1999 - 30.06.2001 Карло Анчелоти Италия 10.06.1959
01.07.1994 - 08.02.1999 Марчело Липи Италия 12.04.1948
01.07.1991 - 30.06.1994 Джовани Трапатони Италия 17.03.1939
01.07.1990 - 30.06.1991 Джиджи Майфреди Италия 20.04.1947
01.07.1988 - 30.06.1990 Дино Зоф Италия 28.02.1942
01.07.1986 - 30.06.1988 Рино Маркеси Италия 11.06.1937
01.07.1976 - 30.06.1986 Джовани Трапатони Италия 17.03.1939
01.07.1974 - 30.06.1976 Карло Парола Италия 20.09.1921
21.02.1971 - 30.06.1974 Честмир Викпалек Чехия 15.05.1921
01.07.1970 - 26.05.1971 Армандо Пики Италия 20.06.1935
21.10.1969 - 30.06.1970 Ercole Rabitti Италия 24.08.1921
01.07.1969 - 20.10.1969 Луис Карниля Аржентина 10.04.1917
01.07.1964 - 30.06.1969 Heriberto Herrera Парагвай 24.04.1926
08.10.1963 - 30.06.1964 Ералдо Монцельо Италия 05/06/1906
01.07.1962 - 07.07.1963 Пауло Амарал Бразилия 18.10.1923
06.09.1961 - 30.06.1962 Карло Парола Италия 20.09.1921
01.07.1961 - 05.09.1961 Юли Коростелев Словакия 19.06.1923
01.07.1959 - 30.06.1961 Карло Парола Италия 20.09.1921
21.11.1958 - 15.09.1959 Теобалдо Депетрини Италия 12.03.1913
01.07.1957 - 20.11.1958 Любиша Брочич Сърбия 10.03.1911
01.07.1955 - 30.06.1957 Сандро Пупо Италия 28.01.1918
01.07.1954 - 31.12.1954 Джордж Рейнър Англия 13.01.1907
01.07.1953 - 30.06.1955 Алдо Оливиери Италия 02.10.1910
21.11.1951 - 30.06.1953 György Sárosi Унгария 16.09.1912
01.07.1951 - 20.11.1951 Луиджи Бертолини Италия 13.09.1904
01.07.1949 - 30.06.1951 Джеси Карвър Англия 07.07.1911
01.07.1948 - 30.06.1949 Уилям Чалмърс Шотландия 24.07.1907
01.07.1946 - 30.06.1948 Ренато Чезарини Италия 11.04.1906
01.07.1942 - 30.06.1946 Феличе Борел II Италия 05.04.1914
03.02.1942 - 30.06.1942 Луис Монти Аржентина 15.05.1901
01.07.1941 - 30.06.1942 Джовани Ферари Италия 6/06/1907
20.10.1940 - 30.06.1941 Федерико Мунерати Италия 16.10.1901
01.07.1939 - 19.10.1940 Умберто Калигарис Италия 26.07.1901
01.07.1938 - 30.06.1939 Ференц Молнар Унгария 08.08.1891
01.07.1935 - 30.06.1938 Вирджинио Розета Италия 25.02.1902
10.12.1934 - 30.06.1935 Бендето Гола Италия 28.12.1904
01.07.1930 - 09.09.1934 Карло Каркано Италия 26.02.1891
01.07.1928 - 30.06.1930 Били Ейткен Шотландия 02.02.1894
01.07.1928 - 30.06.1930 Джордж Ейткен Шотландия 01/01/1885
28.07.1926 - 30.06.1928 Йозеф Виола Унгария 10.06.1896
01.07.1923 - 28.07.1926 Jenő Károly Унгария 15.01.1886