Коке »Новини

Коке »Актуални новини, репортажи и интервюта

22.01.2019 12:41

Надеждите на дербито на Коке се засилиха, след като Атлетико потвърди леко нараняване на бедрото

Атлетико Мадрид ще се надява Коке да се изправи срещу Реал Мадрид следващия месец, след като клубът потвърди във вторник, че е получил само лека контузия на бедрото .... Повече ▼ ' 01.11.2018 13:07

Коста, Годин, Коке седят на тренировките на Атлетико преди теста на Леганес

Атлетико Мадрид има притеснения относно фитнеса на Диего Коста, Диего Годин и Коке, след като триото седна на тренировка с първия отбор в четвъртък .... Повече ▼ ' 12.05.2018 20:43

Коке стачка изпраща Хетафе

Ранният гол на Коке се оказа достатъчно, за да може Атлетико Мадрид да спечели победа с 1: 0 в Хетафе в събота, тъй като те увеличиха преднината си над Реал Мадрид в надпреварата, за да завършат втори в Ла Лига .... Повече ▼ ' 23.05.2017 20:43

Коке да остане в Атлетико до 2024 година

Полузащитникът на Атлетико Мадрид Коке удължи договора си с пет години в сделка, която ще го задържи в испанската столица до 2024 г., съобщи клубът от Ла Лига във вторник .... Повече ▼ ' 07.04.2017 14:14

Кокето на Атлетико ограби с пистолет за 70 000 часовника

Полузащитникът на Атлетико Мадрид Коке беше ограбен с оръжие на паркинг в Мадрид в четвъртък вечерта за часовник, оценен на 70 000 евро (77 000 долара), потвърдиха източници от полицията в петък .... Повече ▼ ' 10.06.2016 13:35

Коке, Мората добавя нова кръв към испанската оферта за „три торфа“

Полузащитникът на Атлетико Мадрид Коке вярва, че Испания има перфектната комбинация от младост и опит, за да спечели безпрецедентно трето поредно европейско първенство във Франция .... Повече ▼ ' 20.09.2015 13:11

Кокето на Атлетико получава контузия на подбедрицата

Полузащитникът на Атлетико Мадрид Коке може да пропусне сблъсъка на дербито на своята страна с Реал Мадрид след две седмици, след като получи нараняване на подбедрицата при победата на Атлетико с 2: 0 на Ейбар .... Повече ▼ ' 30.08.2015 23:07

Раул Гарсия от Атлетико се насочи към Атлетик Билбао

Испанският национал Раул Гарсия ще се присъедини към Атлетик Билбао от Атлетико Мадрид, след като и двата клуба потвърдиха, че са договорили трансферна такса в неделя .... Повече ▼ ' 08.02.2015 12:35

Коке контузен при разрушението на дербито на Атлетико

Атлетико Мадрид може да остане без ключов полузащитник Коке повече от месец, след като претърпя разкъсана подколенна сухожилие при разбиването на Реал Мадрид с 4: 0 в събота .... Повече ▼ ' Алваро Арбелоа (вляво) и Коке (вдясно) в тежка битка за топката. (2-3-2014)22.05.2014 02:11

Коке води възкресението на Атлетико

Малко са играчите, които представляват обрата в съдбата на Атлетико Мадрид след пристигането на Диего Симеоне като треньор от Хорхе Ресурсион или Коке, както е по-известен .... Повече ▼ ' Miranda macht Atlético zum Copa del Rey-Champion 201309.04.2014 22:42

Пет факта за Атлетико Мадрид

Пет факта за Атлетико Мадрид, след като победиха испанския съперник Барселона, за да стигнат до полуфиналите на Шампионската лига: ... Повече ▼ ' Тежки въздушни дуели в премиерния клас09.04.2014 22:41

Атлетико Мадрид победи Барселона, за да стигне до последните четири

Атлетико Мадрид стигна до полуфиналите на Шампионската лига за първи път от 1974 г. в сряда, когато победи Барселона с 1: 0 в своя четвъртфинален сблъсък за втори мач, за да напредне общо 2: 1 .... Повече ▼ ' Полуфинали на Шампионската лига 201202.03.2014 19:05

Роналдо спаси Реална точка от дербито в Мадрид

Кристиано Роналдо изравни осем минути от времето, тъй като Реал Мадрид остана на върха на Ла Лига благодарение на пулсиращото равенство 2-2 срещу Атлетико Мадрид на Висенте Калдерон .... Повече ▼ ' 04.01.2014 19:52

Резултати от испанската лига - 1-ва актуализация

Резултати от испанската лига в събота: ... Повече ▼ ' Ернан Пелерано (вляво) не е на разположение срещу Селта01.12.2013 20:56

Резултати от испанската Ла Лига - 2-ра актуализация

Резултати от испанската Ла Лига в неделя: ... Повече ▼ ' Ернан Пелерано (вляво) не е на разположение срещу Селта11.30.2013 г. 19:52

Резултати от испанската Ла Лига в събота: ... Повече ▼ ' 07.11.2013 12:00

Революцията на Атлетико на Симеоне завладява Европа

Със 100-процентов рекорд в Шампионската лига и 11 победи от 12 мача в Ла Лига, Атлетико Мадрид е едно от откровенията на европейския футбол през този сезон .... Повече ▼ ' 27.10.2013 23:26

Вила двойно помага на Атлетико да се затвори в Барса

Дейвид Вила завърши гостовата си суша от седем мача с дубъл, когато Атлетико Мадрид затвори до точка от Барселона на върха на Ла Лига с победа с 5: 0 над Реал Бетис .... Повече ▼ '