Латвия »Отборни EURO квалификации 2019/2020

Латвия Национален отбор »Отбор ЕВРО Квалификации 2019/2020



Отряд Отряд ------------------------------------------------- ------------- Лига нации D 2020/2021 Приятелски срещи 2020 EURO Квалификации 2019/2020 Приятелски лиги D 2018/2019 Приятелски срещи 2018 Приятелски срещи 2017 Квалификации на Европа 2016/2017 Приятелски срещи 2016 Приятелски срещи 2015 EURO Квалификации 2014 / 2015 Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Квалификации на Европа 2012/2013 Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи 2011 Евро Квалификации 2010/2011 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Квалификации на Европа 2008/2009 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2007 Квалификации на ЕВРО 2006/2007 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Квалификации на Европа 2004/2005 ЕВРО 2004 Португалия Приятелски срещи 2004 Приятелски мачове 2003 Квалификации на ЕВРО 2002/2003 Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2001 Квалификации на Европа Европа 2000/2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 Квалификации на ЕВРО 1998/1999 Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Квалификации на Европа Европа 1996/1997 Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1995 Евро Квалификации 1994/1995 Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Квалификации на Европа Европа 1992/1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1940 Приятелски срещи 1939 Приятелски срещи 1938 WC Квалификации Европа 1937/1938 Приятелски срещи 1937 Приятелски срещи 1936 Приятелски срещи 1935 Приятелски срещи 1934 Приятелски срещи 1933 Приятелски срещи 1932 Приятелски срещи 1930 Приятелски срещи 1929 Приятелски срещи 1928 Приятелски срещи 1927 Приятелски срещи 1926 Приятелски срещи 1925 Приятелски срещи 1924 Олимпийски игри 1924 Приятелски срещи 1923 Приятелски срещи 1922 Външен вид Външен вид ------------------------------------------------- ------------- WCQ Европа 2016/2017 WCQ Европа 2012/2013 WCQ Европа 2008/2009 WCQ Европа 2004/2005 WCQ Европа 2000/2001 WCQ Европа 1996/1997 WCQ Европа 1992/1993 WCQ Европа 1937/1938 Олимпийски игри 1924 Приятелски срещи 2020 Приятелски срещи 2017 Приятелски срещи 2016 Приятелски срещи 2015 Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Приятелски срещи 2011 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Приятелски срещи 2003 Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1940 Приятелски срещи 1939 Приятелски срещи 1938 Приятелски срещи 1937 Приятелски срещи 1936 Приятелски срещи 1935 Приятелски срещи 1933 Приятелски срещи 1930 Приятелски срещи 1929 Приятелски срещи 1927 Приятелски срещи 1926 Приятелски срещи 1925 Приятелски срещи 1924 Приятелски срещи 1923 Приятелски срещи години 1922 ЕВРО 2004 Португалия ЕВРО Квалификация. 2019/2020 EURO Квалификация. 2014/2015 ЕВРО Квалификация. 2010/2011 EURO Квалификация. 2006/2007 ЕВРО Квалификация. 2002/2003 ЕВРО Квалификация. 1998/1999 ЕВРО Квалификация. 1994/1995 NL D 2020/2021 NL D 2018/2019
сортиране сортиране ---------------------------------------- по име по минути, изиграни от изяви, като започнете 11 чрез замени чрез замени с голове от жълти картони от втори жълти картони от червени картони
Вратар
Каспар Икстенс Футболно училище FK Riga 05/06/1988
Владислав Лазарев Valmiera Glass ViA 25.11.1997
Робърт Озолс Рига ФК 10.09.1995
Павел Щайнбор Арка Гдиня 21.09.1985
Андрис Ванинс ФК Цюрих 30.04.1980
Защитавай
Антъни Черноморди Рига ФК 26.09.1996
Каспар Дубра ФК Александрия 20.12.1990
Владислав Габов Рига ФК 13.07.1987
Виталий Ягодинскис Футболно училище FK Riga 28.02.1992
Антон Куракинс Рига ФК 01.01.1990
Виталий Максименко Олимпия Любляна 12/08/1990
Марк Ош Neuchâtel Xamax FCS 25.07.1991
Александър Соловьов Футболно училище FK Riga 25.02.1988
Владислав Сорокинс Футболно училище FK Riga 10.10.1997
Кристърс Тобърс ФК Лиепая 13.12.2000
Вадим Жулев ФК Лиепая 01.03.1988
Полузащитник
Борис Богдашкин Valmiera Glass ViA 21.02.1990
Андрейс Цигаджикс Футболно училище FK Riga 12.04.1997
Алексей Грязнов Valmiera Glass ViA 01.10.1997
Янис Икауниекс ФК Лиепая 16.02.1995
Вячеслав Исаев Футболно училище FK Riga 27.08.1993
Райвис Юрковскис ФК Лиепая 12/09/1996
Юджийн Казачок ФК Вентспилс 12.08.1995
Mārtiņš Ķigurs ФК Лиепая 31.03.1997
Олег Лайзан Рига ФК 28.03.1987
Даниелс Онтужанс Байерн Мюнхен 07.03.2000
Армандс Питърсън Рига ФК 05.05.1990
Ритварс Ругинс Рига ФК 17.10.1989г
Робъртс Саваниекс Футболно училище FK Riga 04.02.1993
Игор Тарасов ФК Спартакс 16.10.1988
Кристиан Торес ФК Лиепая 18.06.1985
Алексей Вишнаков Рига ФК 03.03.1984
Artūrs Zjuzins Футболно училище FK Riga 18.06.1991
Напред
Владислав Фьодоров Рига ФК 27.09.1996
Владислав Гутковскис Termalica Bruk-Bet Nieciecza 02.02.1995
Давис Икауниекс Футболно училище FK Riga 07.07.1994
Владимир Камеш Рига ФК 28.10.1988
Artūrs Karašauskas Рига ФК 29.01.1992
Ерик Пункълс Valmiera Glass ViA 18.01.1994
Денис Ракелс Рига ФК 20.08.1992
Валери Шабала Медна легница 12.10.1994
Елвис стуглис Рига ФК 04.07.1993
Робъртс Улдрисис ФК Сион 03.03.1998
Мениджър
Славиша Стоянович от 01.03.2019г 12/06/1969