Лацио Рим

Лацио Рома, отбор от Италия

03.03.2021 12:01

Торино не успя да се яви за мача на Лацио след карантина

Под карантина в Торино, отборът на Серия А Торино не успя да пътува до Рим за играта си с Лацио във вторник, като домакините спечелиха победа след 45-минутно изчакване .... Повече ▼ ' 02.03.2021 17:55

Торино е поставен под карантина, но италианската лига отказва да прекрати мача

Под карантина в Торино, италианският отбор на топ полета Торино не успя да пътува до Рим за играта си с Лацио в Рим във вторник, мач, който италианската лига отказа да отложи .... Повече ▼ ' 02.27.2021 20:48

Пропускане на наказание за собственост, тъй като Лацио пада при Болоня

Европейските амбиции на Лацио удариха в събота с поражение с 2: 0 от Болоня в Серия А, дни след като загубиха от Байерн Мюнхен в Шампионската лига ... Повече ▼ ' 02.24.2021 11:29

Тийнейджърът на Байерн Мусиала, на 17 години, избира за възрастни в Германия над Англия

По-малко от 24 часа, след като стана най-младият играч на Байерн Мюнхен, отбелязал гол в Шампионската лига, полузащитникът на Англия до 21 години Джамал Мусиала потвърди в сряда, че ще смени привързаността си да играе футбол за възрастни за Германия .... Повече ▼ ' 02.23.2021 22:58

Байерн Мюнхен побеждава Лацио в Шампионската лига последен 16, първи мач

Притежателите на Шампионската лига Байерн Мюнхен разбиха Лацио с 4: 1 в Рим във вторник в последния си 16 първи мач, за да сложат крак в четвъртфиналите .... Повече ▼ ' 22.02.2021 16:01