Лестър Сити »История на мениджъра

Лестър Сити »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
27.02.2019 - 30.06.2025 Брендън Роджърс Северна Ирландия 26.01.1973
24.02.2019 - 26.02.2019 Майк Стоуъл Англия 19.04.1965
25.10.2017 - 23.02.2019 Клод Пуел Франция 02.09.1961
17.10.2017 - 24.10.2017 Майкъл Апълтън Англия 12/04/1975
23.02.2017 - 16.10.2017 Крейг Шекспир Англия 26.10.1963
13.07.2015 - 23.02.2017 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
15.11.2011 - 29.06.2015 Найджъл Пиърсън Англия 21.08.1963
25.10.2011 - 14.11.2011 Майк Стоуъл Англия 19.04.1965
05.10.2010 - 24.10.2011 Свен-Гьоран Ериксон Швеция 05/02/1948
01.10.2010 - 04.10.2010 Майк Стоуъл Англия 19.04.1965
07.07.2010 - 01.10.2010 Пауло Соуса Португалия 30.08.1970
01.07.2008 - 30.06.2010 Найджъл Пиърсън Англия 21.08.1963
22.11.2007 - 30.06.2008 Иън Холоуей Англия 12.03.1963
25.10.2007 - 21.11.2007 Франк Бъроуз Шотландия 30.01.1944г
13.09.2007 - 24.10.2007 Гари Мегсън Англия 02.02.1959
30.08.2007 - 12.09.2007 Майк Стоуъл Англия 19.04.1965
25.05.2007 - 29.08.2007 Мартин Алън Англия 14.08.1965
11.04.2007 - 07.07.2007 Найджъл Уортингтън Северна Ирландия 04.11.1961
13.02.2006 - 11.04.2007 Роб Кели Англия 21.12.1964
01.11.2004 - 25.01.2006 Крейг Левен Шотландия 22.10.1964
11.10.2004 - 31.10.2004 Дейв Басет Англия 04.04.1944
07.07.2002 - 10.10.2004 Мики Адамс Англия 11.08.1961
10.10.2001 - 06.06.2002 Дейв Басет Англия 04.04.1944
01.10.2001 - 09.10.2001 Гари Паркър Англия 07.07.1965
01.07.2000 - 30.09.2001 Питър Тейлър Англия 03.03.1953
21.12.1995 - 30.06.2000 Мартин О'Нийл Северна Ирландия 01.03.1952
08.12.1995 - 20.12.1995 Дейвид Ниш Англия 26.09.1947
14.12.1994 - 07.12.1995 Марк Макги Шотландия 20.05.1957
23.11.1994 - 10.12.1994 Кевин Макдоналд Шотландия 22.11.1960
30.05.1991 - 20.11.1994 Брайън Литъл Англия 25.11.1953
30.01.1991 - 29.05.1991 Гордън Лий Англия 13.07.1934
24.12.1987 - 29.01.1991 Дейвид Плеат Англия 15.01.1945
01.07.1986 - 11.12.1987 Брайън Хамилтън Северна Ирландия 21.12.1946
01.07.1982 - 30.06.1986 Гордън Милн Англия 29.03.1937
01.07.1978 - 30.06.1982 Джок Уолъс Шотландия 06.09.1935
06.04.1978 - 30.06.1978 Иън Макфарлейн Шотландия 26.01.1933г
01.07.1977 - 02.04.1978 Франк Маклинток Шотландия 28.12.1939г
01.07.1971 - 30.06.1977 Джими Блумфийлд Англия 15.02.1934г
15.12.1968 - 31.05.1971 Франк О'Фаръл Ирландия 10.09.1927
8.11.1958 - 30.11.1968 Мат Джилис Шотландия 12.08.1921
01.06.1955 - 25.10.1958 Дейв Халидей Шотландия 11.12.1901
01.12.1949 - 01.02.1955 Норман Бълок Англия 08.09.1900
01.03.1946 - 11.10.1949 Джон Дънкан Шотландия 14.02.1896
01.07.1945 - 28.02.1946 Том Матър Англия 00/00/1888
01.07.1939 - 30.06.1945 Том Бромилоу Англия 07.07.1894
01.07.1936 - 30.06.1939 Франк Уомак Англия 16.09.1888
17.10.1934 - 02.09.1936 Артър Лоххед Шотландия 12/08/1897
13.03.1932 - 31.07.1934 Питър Ходж Шотландия 28.06.1871
01.07.1926 - 31.01.1932 Уили Ор Шотландия 20.06.1873
06.09.1919 - 30.04.1926 Питър Ходж Шотландия 28.06.1871
01.07.1919 - 05.11.1931 Дейвид Гарднър Шотландия 31.03.1873