Ливърпул ФК

Ливърпул, отбор от Англия

04.03.2021 23:11

Челси нанесе пето поредно домакинско поражение на Ливърпул

Челси спечели надмощие в тясна битка за място в Шампионската лига през следващия сезон, като нанесе петото поредно домакинско поражение на Ливърпул, тъй като победителят на Мейсън Маунт спечели победа с 1: 0 в четвъртък .... Повече ▼ ' 04.03.2021 11:27

Мачът на Ливърпул срещу РБ Лайпциг в Шампионската лига премина към Будапеща

Вторият мач от последния 16 мач на Шампионската лига на Ливърпул срещу РБ Лайпциг е преместен от Анфийлд в Будапеща в резултат на ограничения за пътуване с коронавирус, заяви УЕФА в четвъртък .... Повече ▼ ' 03.03.2021 16:28

Клоп заплашва да оттегли играчи на Ливърпул от квалификациите за Мондиала

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заплаши да оттегли играчи от международни мачове този месец, ако има шанс те да се наложи да поставят карантина при завръщането си по правилата на коронавируса .... Повече ▼ ' 02.03.2021 11:13

Грийвс отдава почит на „великия футболист“ Сейнт Джон, тъй като легендата на Ливърпул умира на 82 години

Джими Грийвс беше сред онези, които отдадоха почит на „великия футболист“, след като във вторник бе съобщено, че неговият близък приятел Иън Сейнт Джон, бившият нападател на Ливърпул, е починал на 82 години след продължително заболяване .... Повече ▼ ' 01.03.2021 10:43

Уайлдър се примири със съдбата на Шефилд Юнайтед след „брутална“ кампания

Мениджърът на Шефилд Юнайтед Крис Уайлдър казва, че надеждите на неговия отбор да остане във Висшата лига са почти изчезнали след 21-то им поражение за сезона в лигата у дома на Ливърпул .... Повече ▼ ' 02.28.2021 23:11

„Отписан“ Ливърпул все още е готов да се бие - Клоп

02.26.2021 15:32

Клоп изразява опасения за Хендерсън, тъй като кризата с травмите в Ливърпул се задълбочава

02.26.2021 10:49

Хендерсън е опериран, тъй като кризата с травмите на Ливърпул се задълбочава

02.25.2021 18:02

Ливърпул 'дълбоко натъжен' от смъртта на бащата на Алисън

20.02.2021 21:32

Клоп взривява небрежния Ливърпул като парти на Евертън, както през 1999 г.

20.02.2021 21:21

Евертън удължава поредицата от загуби на Ливърпул, за да сложи край на 11-годишното чакане за победа в дербито

20.02.2021 21:03