Малмьо FF 06.03.2021 Halmstads BK
Малмьо FF 12:00 Часовник Halmstads BK
05.01.2020 11:42

Статуята на Ибрахимович отново беше вандализирана

Статуята на Златан Ибрахимович в родния му град Малмьо беше унищожена през нощта в събота, съобщи шведската полиция .... Повече ▼ ' 21.02.2019 23:45

Арсенал, Челси круиз в Лига Европа последни 16

Арсенал и Челси достигнаха до четвъртфиналите на Лига Европа в четвъртък, след като 'артилеристите' удобно изпратиха БАТЕ Борисов с 3: 0 и проблемната страна на Маурицио Сари облекчи част от натиска върху него със същата резултатност срещу посредствения Малмьо .... Повече ▼ ' 14.02.2019 23:05

Челси напусна Малмьо, тъй като Арсенал претърпя неуспех в Лига Европа

Челси претендира за победа с 2: 1 при Малмьо в последния 32-и мач на Лига Европа в четвъртък, за да облекчи част от натиска върху изтощения треньор Маурицио Сари, докато Арсенал претърпя шокова загуба от БАТЕ Борисов .... Повече ▼ ' 02.13.2019 02:15

Наказаният Челси се нуждае от повишаване на морала при пътуването в Лига Европа до Швеция

Лига Европа може да не е сред приоритетите на Челси този сезон, но при настоящите обстоятелства последните 32 в четвъртък, първият мач на гости в Малмьо в Швеция придобива допълнително значение за страната на Маурицио Сари .... Повече ▼ ' 08.12.2015 22:48

Роналдо поставя рекорд от груповата фаза в мача от 8-0 в Мадрид

Кристиано Роналдо удари четири пъти, за да постави нов рекорд за голове, отбелязани в груповата фаза на Шампионската лига, тъй като Реал Мадрид също изравни рекордната победа в състезанието с 8-0 малмо в Малмьо във вторник .... Повече ▼ ' 07.12.2015 01:50