Манчестър Юнайтед U23 »Отбор 2017/2018

Манчестър Юнайтед U23 »Отбор 2017/2018



Отряд Отряд ------------------------------------------------- ------------- 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010 / 2011 2009/2010 2008/2009 2002/2003 2001/2002 Външен вид Външен вид ------------------------------------------------- ------------- EFL Trophy 2020/2021 U23 PL Div.1 2020/2021 EFL Trophy 2019/2020 U23 PL Div.2 2019/2020 PL Int. Купа 2018/2019 U23 PL Div.2 2018/2019 U23 PL Div.1 2017/2018 U23 PL Div.1 2016/2017 U23 PL Div.1 2015/2016 U23 PL Div.1 2013/2014
сортиране сортиране ---------------------------------------- по име по минути, изиграни от изяви чрез стартиране 11 чрез замени чрез замени с голове от жълти картони от втори жълти картони от червени картони
Вратар
Джоел Перейра Португалия 28.06.1996
Макс Джонстоун Англия 18.08.1998
Matěj Kovář Чехия 17.05.2000
Илиас Мута-Себтауи Белгия 01.04.1999
Кийрън О'Хара Ирландия 22.04.1996
Според Ричардсън Англия 06.10.1998
Защитавай
Джейк Барет Англия 16.10.1999
Лука Ерколани Италия 25.11.1999
Итън Лейрд Англия 08/05/2001
Деметри Мичъл Англия 11.11.1997
Лий О'Конър Ирландия 28.07.2000
Матю Олосунде ИЗПОЛЗВА 07.07.1998
Ригън Пул Уелс 18.06.1998
Джо Райли Англия 12/06/1996
Чарли Скот Англия 02.09.1997
Джордж Танер Англия 16.11.1999
Тирел Уорън Англия 05.10.1998
Ро-Шон Уилямс Англия 03.03.1998
Полузащитник
Айдън Барлоу Англия 10.10.2000
Инди Бунен Белгия 01.04.1999
DJ Buffonge Антигуа и Барбуда 07.07.1998
Ангел гомес Англия 31.08.2000
Калъм Грибин Англия 18.12.1998
Итън Хамилтън Шотландия 18.10.1998
Дузина Kehinde Нигерия 18.06.1998
Джейк Кениън Англия 02.02.1999
Скот МакТоминай Шотландия 12/08/1996
Девонте Редмънд Англия 19.09.1996
Том Санг Англия 29.06.1999
Алиу Траоре Франция 01/08/2001
Калъм Уилън Англия 24.09.1998
Мати Уилок Англия 20.08.1996
Напред
Джош Бохуй Англия 03.03.1999
D'Mani Bughail-Mellor Англия 20.09.2000
Нишан буркарт Швейцария 31.01.2000
Тахит Чонг Холандия 12/04/1999
Захари Дирънли Англия 28.09.1998
Джеймс Уилсън Англия 01.12.1995
Мениджър
Рики Сбрагия Шотландия 26.05.1956