Марио Гьотце »Актуални новини, репортажи и интервюта

Архив на новините
24.06.2020 17:17

Извъндоговореният Гьотце ще пропусне Дортмунд за сбогуване

Марио Гьотце ще пропусне да вземе окончателно участие за Борусия Дортмунд този уикенд поради разпоредбите за коронавирус, съобщи клубът в Бундеслигата в сряда .... Повече ▼ ' 05.23.2020 17:17

Победителят от Световната купа Гьотце се разделя с Дортмунд

Спортният директор на Борусия Дортмунд Майкъл Зорк потвърди в събота, че Марио Гьотце, който вкара победния гол във финала на Мондиал 2014, ще напусне в края на сезона .... Повече ▼ ' 07.11.2018 13:06

Дортмунд трябва да отскочи срещу Байерн - Гьотце

Марио Гьотце казва, че лидерите на германската лига Борусия Дортмунд трябва да оставят първото си поражение за сезона зад гърба си и да отскочат в съботния сблъсък с Бундеслига у дома срещу Байерн Мюнхен .... Повече ▼ ' 19.05.2018 16:21

Лоу съжалява, че казва на Гьотце „покажи, че си по-добър от Меси“

Селекционерът на Германия Йоахим Льов заяви, че съжалява, че е казал на Марио Гьотце да „покаже на света, че си по-добър от (Лионел) Меси“ по време на финала в Бразилия 2014 г., тъй като халфът оттогава се бори да изпълни своите сметки като победител на Световното първенство. .. Повече ▼ ' 16.03.2018 16:58

Разглезена за избор, Германия игнорира героя от Световната купа Гьотце

Марио Гьотце, който вкара победителя в последния финал на Световната купа, и съотборникът от Дортмунд Марко Реус не успяха да проникнат в отбора на Германия за два предстоящи подгряващи мача от Световната купа .... Повече ▼ ' 12.01.2018 12:40

Дортмунд възобнови без Реус, изчакайте на Goetze

Борусия Дортмунд ще бъде без германското крило Марко Реус за първия си мач в Бундеслигата през 2018 г. в неделя у дома на Волфсбург, но може да приеме обратно Марио Гьотце .... Повече ▼ ' Марко Фридл (в центъра) може да се надява на работа в Байерн27.11.2017 16:26

Гьотце контузия удар за Дортмунд

Креативният полузащитник на Борусия Дортмунд Марио Гьотце е отстранен поне шест седмици с увреждане на връзките на глезена, съобщи проблемният клуб от Бундеслигата в понеделник .... Повече ▼ ' 08.11.2017 17:43

Гьотце се надява да рестартира кариерата на Германия на 'Уембли'

Победителят в Световната купа на Германия Марио Гьотце се надява да използва приятелския мач от петък срещу Англия на 'Уембли', за да даде старт на международната си кариера след една година в кулоарите .... Повече ▼ ' 17.08.2017 16:43

Гьотце се завърна след седем месеца

Победителят в Световната купа на Германия Марио Гьотце е готов да играе за първи път от седем месеца за Борусия Дортмунд във Волфсбург в събота, за да сложи край на болестта си. Повече ▼ ' 04.08.2017 02:25

Забравеният герой на Германия Гьотце подновява кариерата си

Победителят в Световната купа Марио Гьотце признава, че нарушението на метаболизма, което го отклонява в продължение на пет месеца, е 'вече част от живота му', а германската звезда е готова да възобнови играта си в събота .... Повече ▼ ' 06.07.2017 16:05

Гьотце от Дортмунд да възобнови обучението

Победителят на Борусия Дортмунд от Световната купа Марио Гьотце заяви в четвъртък, че ще поднови тренировките след петмесечна почивка за лечение на метаболитно разстройство .... Повече ▼ ' 27.04.2017 16:24

Loew потвърждава, че Goetze пропуска Confed Cup

Главният треньор на Германия Йоахим Льов потвърди в четвъртък, че носителят на Световната купа Марио Гьотце няма да играе на Купата на конфедерациите през юни в Русия, тъй като се възстановява от нарушение на метаболизма .... Повече ▼ ' 03.15.2017 16:59

„Сезонът на Гьотце свърши“: Дортмунд

Борусия Дортмунд призна в сряда, че сезонът приключи за падналата звезда на Германия Марио Гьотце, докато победителят в Световната купа продължава битката си срещу неуточнено метаболитно разстройство .... Повече ▼ ' 28.02.2017 14:24

Няма краткосрочно решение за шефа на Goetze - Дортмунд

Борусия Дортмунд заяви във вторник, че не очаква Марио Гьотце да се завърне скоро, след като победителят в Световната купа на Германия се бие с неуточнено метаболитно разстройство .... Повече ▼ ' 28.02.2017 01:34

Болестта ограничава падането на Гьотце от герой до нула

Марио Гьотце държеше нацията в краката си, когато героят на Германия отбеляза победния гол във финала на Мондиал 2014 .... Повече ▼ ' 27.02.2017 17:34

Нарушенията на метаболизма отстраняват Гьотце за неопределено време

Борусия Дортмунд ще остане без Марио Гьотце в обозримо бъдеще, след като медицинска проверка разкри нарушение на метаболизма, последното отстъпление за германския герой от Световната купа .... Повече ▼ ' 13.02.2017 12:05

Гьотце остави извън състава на Дортмунд за Бенфика

Победителят в Световната купа на Германия Марио Гьотце е оставен извън състава на Борусия Дортмунд за последния 16-ти шампионска лига във вторник, сблъсък срещу Бенфика .... Повече ▼ ' Марио Гьотце (л.)07.02.2017 17:41

Tuchel от Дортмунд намалява напрежението на Goetze

Наставникът на Борусия Дортмунд Томас Тухел настоя, че няма проблем с победителя в Световната купа на Германия Марио Гьотце, който е пропуснат от равенството за Купата на Германия в сряда срещу Херта Берлин .... Повече ▼ ' 06.12.2016 12:15

Гьотце пропуска истински сблъсък с контузия в коляното

Победителят на Световната купа на Германия Марио Гьотце е изключен от сблъсъка на Шампионската лига на Борусия Дортмунд в Реал Мадрид в сряда с контузия в коляното .... Повече ▼ ' 01.08.2016 15:49

„Да вървим“ - Гьозте се връща в Дортмунд

Победителят в Световната купа на Германия Марио Гьотце се наслади на завръщането си в предсезонната подготовка на Борусия Дортмунд в понеделник за първи път след три безплодни години в Байерн Мюнхен .... Повече ▼ ' 21.07.2016 14:06

Гьотце се отправя обратно към Дортмунд

Голмайсторът на Германия, спечелил Световната купа, Марио Гьотце се завърна в Борусия Дортмунд след разочароващи три сезона с Байерн Мюнхен, съобщиха клубовете в четвъртък .... Повече ▼ '