Минесота Юнайтед ФК

Минесота Юнайтед, Екип от САЩ

08.12.2020 06:22

Управляващият шампион в Сиатъл зашемети Минесота, за да стигне до финала на MLS

Играчът на Сиатъл Густав Свенсон вкара победния гол три минути след спиране в понеделник, за да вдигне защитния шампион Саундърс над Минесота Юнайтед с 3: 2 и в четвъртия си финал за купата на MLS от пет сезона .... Повече ▼ ' 04.12.2020 05:38

Молино отбелязва два пъти, докато Минесота зашеметява Канзас Сити в плейофите на MLS

Кевин Молино вкара два гола за втория пореден мач след сезона, докато Минесота Юнайтед разшири непобедимата си струна до 10 поред, като разстрои най-носещия се Канзас Сити с 3: 0 в плейофна игра на MLS в четвъртък .... Повече ▼ ' 30.11.2020 20:48

MLS измества сблъсъка за плейофите в Канзас Сити-Минесота за четвъртък

Major League Soccer в понеделник премести мач от четвъртфиналния плейоф между Sporting Kansas City и Minnesota United от сряда на четвъртък и измести следващия полуфинал към следващия понеделник .... Повече ▼ ' 15.10.2020 01:13

MLS отлага Чикаго-Минесота по подозрения за вирус

Мачът на Главната лига на Минесота Юнайтед срещу Чикаго Файър беше отложен в сряда поради подозрение за Covid-19 позитивно сред делегацията на отбора на Минесота .... Повече ▼ ' 11.10.2020 02:59

MLS игрите са отложени след случаите на вируси Columbus, Minnesota

Мейджър Лийг Футбол обяви две отлагания на мача в събота след два положителни теста на Covid-19 за играчи от Минесота Юнайтед и служители на Columbus Crew .... Повече ▼ ' 02.08.2020 07:33

Слайдшоу на Минесота Юнайтед
MLS 6. Кръгла 05.11.2020 З. Чикаго Файър Чикаго Файър 2: 2 (0: 1)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 З. ФК Далас ФК Далас 3: 0 (1: 0)
MLS 1. Кръгла 23.11.2020 З. Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс 3: 0 (1: 0)
MLS Полуфинали на конференцията 12.04.2020 ДА СЕ Спортен Канзас Сити Спортен Канзас Сити 3: 0 (3: 0)
MLS Финали на конференцията 12/08/2020 ДА СЕ Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 2: 3 (1: 0)