Мавритания 27.03.2021 Мароко
Мавритания -: - Мароко
16.01.2020 г. 15:37

Севиля подписа мароканския национал En-Nesyri

Международният нападател на Мароко Юсеф Ен-Несири се присъедини към Севиля по сделка, която ще продължи до 2025 г., съобщи клубът от Ла Лига в четвъртък .... Повече ▼ ' Ayoub El Kaabi20.09.2019 03:00

Защитните шампиони Мароко се изправят срещу Алжир без контузени звезди

Мароко ще липсва на контузените звезди Аюб ел Кааби и Махмуд Бенхалиб, когато започне защитата си от титлата на шампионата на Африканските нации на гости в Алжир в събота .... Повече ▼ ' 15.08.2019 18:47

Халилходжич бе избран за нов треньор на Мароко

Бившият японски бос Вахид Халилходжич бе определен за новия треньор на Мароко в четвъртък, третата му работа в африканска държава .... Повече ▼ ' 21.07.2019 15:45

Ренар се оттегля като шеф на Мароко след флопа на Купата на нациите

Herve Renard обяви в неделя, че се оттегля от поста треньор на Мароко след разочароващата кампания за Купата на нациите на Африка, която видя, че страната му е нокаутирана от Бенин през последните 16 .... Повече ▼ ' 05.07.2019 21:19

Мароко катастрофира в Бенин след дузпи в Купата на нациите през последните 16

Пропуснатата дузпа на Хаким Зийех се оказа изключително скъпа, тъй като 10-членен Бенин зашемети претендентите за титлата за Африка за Купата на нациите, Мароко в изстрел в петък, за да стигне до четвъртфиналите след равенство 1: 1 в Кайро .... Повече ▼ ' 01.07.2019 20:24