Олимпийски Ним

Ним Олимпик, Екип от Франция

16.01.2021 20:42

Запънатият срив в Марсилия, за да шокира домакинското поражение

Флориан Таувин пропусна дузпа, тъй като надеждите на Марсилия да остане в състезанието за титлата в Лига 1 бяха нанесени още един удар в шоково поражение от домакинството 2: 1, борейки се с Ним в събота .... Повече ▼ ' 16.10.2020 13:29

Неймар пропуска играта на ПСЖ след задължението на Бразилия

Неймар ще седне на мача на Пари Сен Жермен от Лига 1 на гости в Ним в петък, горещ по петите на главната си роля на международния дълг за Бразилия .... Повече ▼ ' 07.10.2019 00:16

Късно попадение печели дербито на Сент Етиен над Лион при дебюта на Пуел

Робърт Берич вкара победител в последната минута, когато Сент Етиен победи горчивия съперник Лион с 1: 0 в неделя, а новият треньор Клод Пуел триумфално стартира в първия си мач, който отговаряше .... Повече ▼ ' 11.08.2019 23:42

ПСЖ стартира защитата на титлата с победа, феновете изхвърлят ярост срещу Неймар

Пари Сен Жермен отстрани продължаващата сага за трансфера на Неймар, като започна защитата си от титлата в Лига 1 с пряка победа с 3: 0 над Ним в неделя .... Повече ▼ ' 28.04.2019 23:16

Лил затваря при завръщането на Шампионската лига с разбиване на Ним

Лил се приближи до завръщане в груповата фаза на Шампионската лига за първи път от 2012 г. насам, когато отборът на Кристоф Галтие представи отличен дисплей във второто полувреме, за да разбие Ним с 5: 0 в неделя .... Повече ▼ ' 13.04.2019 19:15

Марсилия оцелява в края на драмата на VAR, за да остане в лова на Шампионската лига

09.03.2019 22:31