Ню Йорк Сити ФК

Ню Йорк Сити, Екип от САЩ

22.11.2020 01:19

Орландо напредва в дивата победа в плейофа на MLS, Екипаж също

Орландо Сити, до девет мъже, когато вратарят Педро Галезе бе изгонен при изпълнение на дузпи, се наложи с 6: 5 над Ню Йорк Сити в хаотичния решаващ вариант за напред в плейофите за купата на MLS в събота .... Повече ▼ ' 02.08.2020 07:33

Минесота, Портланд Тимбърс се класират за полуфиналите на MLS

Диего Валери и Анди Поло вкараха голове във второто полувреме в събота, за да изкачат Портланд Тимбърс в полуфиналите на турнира на Мейджър Лийг Футбол се завръща, докато Минесота Юнайтед също претендира за последните четири места .... Повече ▼ ' 27.07.2020 08:01

Ню Йорк разстрои Торонто, за да достигне MLS последните осем, отмъсти за загуба в плейофа

Валентин Кастеланос и Макси Моралес вкараха голове във второто полувреме, докато Ню Йорк стигна до четвъртфиналите на турнира MLS is Back с победа с 3: 1 над Торонто в неделя .... Повече ▼ ' 23.07.2020 05:16

ФК Ню Йорк за разследване на иска за тормоз срещу Вила

Ню Йорк Сити заяви в сряда, че екипът ще разследва твърдения за сексуален тормоз, отправени срещу бившия нападател Дейвид Вила, испанския носител на Световната купа и бивша звезда на Барселона .... Повече ▼ ' 20.07.2020 17:46

Интер Маями от Бекъм елиминиран от MLS турнира

Интер Маями на Дейвид Бекъм стана първата страна, която беше елиминирана от състезанието за рестартиране на Мейджър Лийг Футбол в понеделник, след като се препъна до поражение с 1: 0 от Ню Йорк Сити .... Повече ▼ ' 24.10.2019 03:29

Слайдшоу на Ню Йорк Сити
MLS 5. Кръгла 28.10.2020 ДА СЕ Торонто ФК Торонто ФК 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Кръгла 02.11.2020 З. Ню Йорк RB Ню Йорк RB 5: 2 (2: 2)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 ДА СЕ Чикаго Файър Чикаго Файър 4: 3 (3: 3)
MLS 1. Кръгла 21.11.2020 ДА СЕ Орландо Сити Орландо Сити 5: 6 (1: 1, 1: 1, 1: 1) псо
КОНКАКАФ CL Четвърт финали 16.12.2020 н UANL Tigres UANL Tigres 0: 4 (0: 1)