Ню Йорк RB

Ню Йорк RB, Екип от САЩ

04.10.2020 05:29

Орландо Сити побеждава Ред Булс, за да удължи поредицата от непобедени до девет мача

Джуниър Урсо вкара евентуалния печеливш гол в 50-ата минута, когато Орландо Сити победи Ню Йорк Ред Булс с 3: 1 в събота, за да удължи безпрецедентната си серия до девет мача .... Повече ▼ ' 12.07.2020 06:59

Red Bulls победи Атланта Юнайтед в състезанието MLS is Back

Флориан Валот вкара през първото полувреме, докато Ню Йорк Ред Булс продължи да победи Атланта Юнайтед с 1: 0 в турнира MLS is Back в събота .... Повече ▼ ' 04.05.2019 22:58

Златан вкарва, но Red Bulls побеждават Galaxy

Златан Ибрахимович вкара, но „Лос Анджелис Галакси“ предаде две голове във второто полувреме в събота при загуба от 3: 2 на Мейджър лига от Ню Йорк Ред Булс .... Повече ▼ ' 23.04.2019 00:45

Red Bulls отричат ​​съобщенията на Хенри в разговори с клуб

Бившият нападател на Франция Тиери Хенри няма да се присъедини отново към Ню Йорк Ред Булс, заяви в изявление в понеделник спортният директор на футболния клуб на Мейджър Лийг .... Повече ▼ ' 13.03.2019 06:11

Ред Булс, Динамо изгонен от Шампионската лига

Брайсът на Брайън Лозано подчерта бягане с четири гола в рамките на 10 минути, което вдигна Сантос Лагуна над Ню Йорк Ред Булс 4-2 вторник и влезе в полуфиналите на Шампионската лига на КОНКАКАФ .... Повече ▼ ' 30.11.2018 06:52

Слайдшоу на Ню Йорк RB
MLS 5. Кръгла 25.10.2020 ДА СЕ Чикаго Файър Чикаго Файър 2: 2 (1: 0)
MLS 5. Кръгла 28.10.2020 З. Революция в Нова Англия Революция в Нова Англия 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Кръгла 02.11.2020 ДА СЕ Ню Йорк Сити ФК Ню Йорк Сити ФК 2: 5 (2: 2)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 З. Торонто ФК Торонто ФК 2: 1 (2: 0)
MLS 1. Кръгла 21.11.2020 ДА СЕ Екипаж на Колумб Екипаж на Колумб 2: 3 (1: 1)