Olympiakos Piräus »Предстоящи мачове и резултати 2019/2020



Olympiakos Piräus »Предстоящи мачове и резултати 2019/2020



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1990/1991 1989/1990 1987/1988 1986/1987 1984 / 1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1963/1964 1961/1962 1959/1960


Приятелски клубове 2019
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Седмица 03.07.2019 16:00 ДА СЕ Лехия Гданск Лехия Гданск 1: 1 (0: 0)
Седмица 05.07.2019 16:00 ДА СЕ Ягелония Белосток Ягелония Белосток 5: 0 (3: 0)
Седмица 08.07.2019 пет вечерта З. Динамо Киев Динамо Киев 1: 1 (1: 1)
Седмица 10.07.2019 пет вечерта н Хамбургер SV Хамбургер SV 1: 1 (0: 0)
Седмица 16.07.2019 19:30 З. Нотингам Форест Нотингам Форест 3: 0 (3: 0)
Шампионска лига 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Група Б 18.09.2019 17:55 З. Тотнъм Хотспур Тотнъм Хотспур 2: 2 (1: 2)
Група Б 01.10.2019 20:00 ДА СЕ Червена звезда Червена звезда 1: 3 (1: 0)
Група Б 22.10.2019 20:00 З. Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 2: 3 (1: 1)
Група Б 06.11.2019 17:55 ДА СЕ Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 0: 2 (0: 0)
Група Б 26.11.2019 20:00 ДА СЕ Тотнъм Хотспур Тотнъм Хотспур 2: 4 (2: 1)
Група Б 11.12.2019 20:00 З. Червена звезда Червена звезда 1: 0 (0: 0)
Шампионска лига Qual. 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
2. Кръгла 23.07.2019 18:00 ДА СЕ Виктория Плзень Виктория Плзень 0: 0 (0: 0)
2. Кръгла 30.07.2019 19:30 З. Виктория Плзень Виктория Плзень 4: 0 (0: 0)
3. Кръгла 07.07.2019 18:45 ДА СЕ Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 1: 0 (0: 0)
3. Кръгла 13.08.2019 19:30 З. Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 2: 0 (0: 0)
Плейофи 21.08.2019 20:00 З. ФК Краснодар ФК Краснодар 4: 0 (1: 0)
Плейофи 27.08.2019 20:00 ДА СЕ ФК Краснодар ФК Краснодар 2: 1 (1: 1)
Лига Европа 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Кръг от 32 20.02.2020 20:00 З. ФК Арсенал ФК Арсенал 0: 1 (0: 0)
Кръг от 32 27.02.2020 20:00 ДА СЕ ФК Арсенал ФК Арсенал 2: 1 (0: 0, 1: 0) ает
Осминафинал 12.03.2020 20:00 З. Уулвърхамптън Уондърърс Уулвърхамптън Уондърърс 1: 1 (0: 0)
Осминафинал 06.06.2020 20:00 ДА СЕ Уулвърхамптън Уондърърс Уулвърхамптън Уондърърс 0: 1 (0: 1)
Суперлига 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
1. Кръгла 24.08.2019 19:30 З. Астерас Триполис Астерас Триполис 1: 0 (1: 0)
2. Кръгла 01.09.2019 17:15 ДА СЕ А. Е. Лариса А. Е. Лариса 1: 0 (1: 0)
3. Кръгла 14.09.2019 19:30 З. Волос NFC Волос NFC 5: 0 (1: 0)
4. Кръгла 22.09.2019 18:30 ДА СЕ Панатинайкос Панатинайкос 1: 1 (1: 0)
5. Кръгла 28.09.2019 17:30 З. Ламия Ламия 2: 0 (0: 0)
6. Кръгла 06.10.2019 17:30 ДА СЕ Арис Солун Арис Солун 2: 1 (2: 1)
7. Кръгла 19.10.2019 17:30 З. OFI Ираклион OFI Ираклион 2: 1 (1: 1)
8. Кръгла 27.10.2019 17:30 З. AEK Athen AEK Athen 2: 0 (1: 0)
9. Кръгла 02.11.2019 18:00 ДА СЕ Ксанти ФК Ксанти ФК 0: 0 (0: 0)
10. Кръгла 10.11.2019 15:15 З. Атромитос Атромитос 2: 0 (0: 0)
11. Кръгла 23.11.2019 17:30 ДА СЕ Panionios GSS Panionios GSS 1: 1 (0: 0)
12. Кръгла 01.12.2019 17:30 З. ПАОК Солун ПАОК Солун 1: 1 (0: 1)
13. Кръгла 07.07.2019 18:00 ДА СЕ Панетоликос Панетоликос 3: 0 (3: 0)
14. Кръгла 15.12.2019 17:30 ДА СЕ Астерас Триполис Астерас Триполис 5: 0 (4: 0)
15. Кръгла 18.12.2019 15:15 З. А. Е. Лариса А. Е. Лариса 4: 1 (4: 0)
16. Кръгла 22.12.2019 15:15 ДА СЕ Волос NFC Волос NFC 0: 0 (0: 0)
17. Кръгла 01.05.2020 17:30 З. Панатинайкос Панатинайкос 1: 0 (0: 0)
18. Кръгла 12.01.2020 15:15 ДА СЕ Ламия Ламия 4: 0 (1: 0)
19. Кръгла 19.01.2020 17:30 З. Арис Солун Арис Солун 4: 2 (3: 1)
20. Кръгла 22.01.2020 15:15 ДА СЕ OFI Ираклион OFI Ираклион 1: 0 (1: 0)
21. Кръгла 26.01.2020 17:30 ДА СЕ AEK Athen AEK Athen 0: 0 (0: 0)
22. Кръгла 01.02.2020 17:30 З. Ксанти ФК Ксанти ФК 3: 1 (2: 0)
23. Кръгла 09.02.2020 15:15 ДА СЕ Атромитос Атромитос 1: 0 (0: 0)
24. Кръгла 15.02.2020 17:30 З. Panionios GSS Panionios GSS 4: 0 (4: 0)
25. Кръгла 23.02.2020 17:30 ДА СЕ ПАОК Солун ПАОК Солун 1: 0 (0: 0)
26. Кръгла 01.03.2020 пет вечерта З. Панетоликос Панетоликос 2: 0 (0: 0)
Суперлига 2019/2020 шампионат
Кръгъл дата място Опонент Резултати
1. Кръгла 07.07.2020 17:30 ДА СЕ ПАОК Солун ПАОК Солун 1: 0 (1: 0)
2. Кръгла 14.06.2020 19:30 З. Арис Солун Арис Солун 3: 1 (3: 0)
3. Кръгла 21.06.2020 19:30 З. Панатинайкос Панатинайкос 3: 0 (2: 0)
4. Кръгла 28.06.2020 19:30 ДА СЕ AEK Athen AEK Athen 2: 1 (2: 0)
5. Кръгла 01.07.2020 19:30 З. OFI Ираклион OFI Ираклион 2: 1 (1: 1)
6. Кръгла 05.07.2020 19:30 ДА СЕ Панатинайкос Панатинайкос 0: 0 (0: 0)
7. Кръгла 08.07.2020 17:15 ДА СЕ Арис Солун Арис Солун 4: 2 (2: 0)
8. Кръгла 12.07.2020 19:45 З. ПАОК Солун ПАОК Солун 0: 1 (0: 0)
9. Кръгла 15.07.2020 17:15 ДА СЕ OFI Ираклион OFI Ираклион 3: 1 (2: 0)
10. Кръгла 19.07.2020 18:00 З. AEK Athen AEK Athen 3: 0 (2: 0)
Kypello Elladas 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Осминафинал 01/08/2020 13:00 ДА СЕ Каламата Каламата 2: 0 (1: 0)
Осминафинал 15.01.2020 17:30 З. Каламата Каламата 4: 1 (2: 0)
Четвърт финали 02.02.2020 16:00 ДА СЕ Ламия Ламия 0: 0 (0: 0)
Четвърт финали 12.02.2020 16:00 З. Ламия Ламия 3: 2 (0: 1)
Полуфинали 03.03.2020 19:30 ДА СЕ ПАОК Солун ПАОК Солун 2: 3 (2: 2)
Полуфинали 24.06.2020 19:30 З. ПАОК Солун ПАОК Солун 2: 0 (0: 0)
Финал 12.09.2020 19:00 н AEK Athen AEK Athen 1: 0 (1: 0)