Палмейрас »Мачове и резултати 2019/2020

Палмейрас »Мачове и резултати 2019/2020



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1978/1979 1973/1974 1972/1973 1970/1971 1967/1968 1960 / 1961
Приятелски клубове 2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Седмица 16.01.2020 01:30 З. Национална атлетика Национална атлетика 10: 9 (0: 0, 0: 0) псо
Седмица 18.01.2020 19:00 н Ню Йорк Сити ФК Ню Йорк Сити ФК 2: 1 (0: 1)
Копа Либертадорес 2019
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Осминафинал 24.07.2019 01:30 ДА СЕ Годой Круз Годой Круз 2: 2 (1: 2)
Осминафинал 31.07.2019 01:30 З. Годой Круз Годой Круз 4: 0 (0: 0)
Четвърт финали 21.08.2019 01:30 ДА СЕ Гремио Порто Алегре Гремио Порто Алегре 1: 0 (1: 0)
Четвърт финали 28.08.2019 01:30 З. Гремио Порто Алегре Гремио Порто Алегре 1: 2 (1: 2)
Копа Либертадорес 2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Група 2 03.03.2020 22:15 ДА СЕ тигър тигър 2: 0 (1: 0)
Група 2 11.03.2020 00:30 З. Гуарани Гуарани 3: 1 (0: 0)
Група 2 17.09.2020 01:30 ДА СЕ Боливар Боливар 2: 1 (1: 0)
Група 2 24.09.2020 01:30 ДА СЕ Гуарани Гуарани 0: 0 (0: 0)
Група 2 30.09.2020 23:15 З. Боливар Боливар 5: 0 (1: 0)
Група 2 22.10.2020 01:30 З. тигър тигър 5: 0 (1: 0)
Осминафинал 25.11.2020 22:15 ДА СЕ Делфин SC Делфин SC 3: 1 (2: 0)
Осминафинал 12.02.2020 22:15 З. Делфин SC Делфин SC 5: 0 (1: 0)
Четвърт финали 12/09/2020 00:30 ДА СЕ Свобода Свобода 1: 1 (1: 0)
Четвърт финали 16.12.2020 00:30 З. Свобода Свобода 3: 0 (1: 0)
Полуфинали 06/06/2021 00:30 ДА СЕ Ривър Плейт Ривър Плейт 3: 0 (1: 0)
Полуфинали 13.01.2021 00:30 З. Ривър Плейт Ривър Плейт 0: 2 (0: 2)
Финал 30.01.2021 20:00 н Сантос ФК Сантос ФК 1: 0 (0: 0)
Серия А 2019
Кръгъл дата място Опонент Резултати
10. Кръгла 13.07.2019 23:00 ДА СЕ Сао Пауло ФК Сао Пауло ФК 1: 1 (0: 1)
11. Кръгла 20.07.2019 23:00 ДА СЕ Сеара - CE Сеара - CE 0: 2 (0: 1)
12. Кръгла 27.07.2019 21:00 ч З. Васко да Гама Васко да Гама 1: 1 (1: 1)
13. Кръгла 08.08.2019 23:00 ДА СЕ Коринтяни SP Коринтяни SP 1: 1 (0: 1)
14. Кръгла 11.08.2019 20:00 З. Bahia - BA Bahia - BA 2: 2 (1: 0)
15. Кръгла 18.08.2019 01:00 ДА СЕ Гремио Порто Алегре Гремио Порто Алегре 1: 1 (1: 0)
17. Кръгла 01.09.2019 20:00 ДА СЕ Фламенго RJ Фламенго RJ 0: 3 (0: 2)
18. Кръгла 08.09.2019 01:00 ДА СЕ Гояс Гояс 2: 1 (0: 1)
16. Кръгла 11.09.2019 01:00 З. Fluminense RJ Fluminense RJ 3: 0 (1: 0)
19. Кръгла 14.09.2019 23:00 З. круиз круиз 1: 0 (1: 0)
20. Кръгла 22.09.2019 20:00 ДА СЕ Сила Сила 1: 0 (0: 0)
21. Кръгла 26.09.2019 23:15 З. CSA - AL CSA - AL 6: 2 (4: 0)
22. Кръгла 29.09.2019 20:00 ДА СЕ Международен Международен 1: 1 (0: 1)
23. Кръгла 06.10.2019 20:00 З. Атлетико Минейро Атлетико Минейро 1: 1 (0: 1)
24. Кръгла 10.10.2019 01:30 ДА СЕ Сантос ФК Сантос ФК 0: 2 (0: 2)
25. Кръгла 13.10.2019 01:00 З. Ботафого - RJ Ботафого - RJ 1: 0 (1: 0)
26. Кръгла 17.10.2019 01:00 З. Шапекоензе Шапекоензе 1: 0 (0: 0)
27. Кръгла 20.10.2019 23:00 ДА СЕ Атлетико Паранаенсе Атлетико Паранаенсе 1: 1 (1: 1)
28. Кръгла 27.10.2019 21:00 ч ДА СЕ Аваи - SC Аваи - SC 2: 1 (0: 0)
29. Кръгла 30.10.2019 22:30 З. Сао Пауло ФК Сао Пауло ФК 3: 0 (2: 0)
30. Кръгла 02.11.2019 22:00 З. Сеара - CE Сеара - CE 1: 0 (1: 0)
31. Кръгла 07.11.2019 00:30 ДА СЕ Васко да Гама Васко да Гама 2: 1 (1: 1)
32. Кръгла 09.11.2019 22:00 З. Коринтяни SP Коринтяни SP 1: 1 (0: 0)
33. Кръгла 17.11.2019 19:00 ДА СЕ Bahia - BA Bahia - BA 1: 1 (0: 1)
34. Кръгла 24.11.2019 19:00 З. Гремио Порто Алегре Гремио Порто Алегре 1: 2 (0: 0)
35. Кръгла 28.11.2019 22:30 ДА СЕ Fluminense RJ Fluminense RJ 0: 1 (0: 1)
36. Кръгла 01.12.2019 19:00 З. Фламенго RJ Фламенго RJ 1: 3 (0: 2)
37. Кръгла 05.05.2019 22:15 З. Гояс Гояс 5: 1 (2: 1)
38. Кръгла 08.12.2019 19:00 ДА СЕ круиз круиз 2: 0 (0: 0)
Купа на Бразилия 2019
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Четвърт финали 07.07.2019 01:30 З. Международен Международен 1: 0 (1: 0)
Четвърт финали 18.07.2019 01:30 ДА СЕ Международен Международен 4: 5 (0: 1, 0: 1) псо
Паулиста първенство 2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
1. Кръгла 22.01.2020 22:15 ДА СЕ Ituano - SP Ituano - SP 4: 0 (0: 0)
2. Кръгла 26.01.2020 19:00 З. Сао Пауло ФК Сао Пауло ФК 0: 0 (0: 0)
3. Кръгла 29.01.2020 22:15 З. Запад - SP Запад - SP 4: 0 (1: 0)
4. Кръгла 02.02.2020 19:00 ДА СЕ Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino 1: 2 (0: 1)
5. Кръгла 08.02.2020 22:30 ДА СЕ черен мост черен мост 1: 0 (1: 0)
6. Кръгла 16.02.2020 19:00 З. Мирасол - SP Мирасол - SP 3: 1 (0: 0)
7. Кръгла 21.02.2020 00:30 З. Гуарани - SP Гуарани - SP 1: 0 (1: 0)
8. Кръгла 29.02.2020 19:00 ДА СЕ Сантос ФК Сантос ФК 0: 0 (0: 0)
9. Кръгла 07.03.2020 20:00 З. Ferroviária - SP Ferroviária - SP 1: 1 (0: 0)
10. Кръгла 14.03.2020 19:30 ДА СЕ Интер де Лимейра - СП Интер де Лимейра - СП 0: 0 (0: 0)
11. Кръгла 23.07.2020 01:30 ДА СЕ Коринтяни SP Коринтяни SP 0: 1 (0: 1)
12. Кръгла 26.07.2020 20:00 З. Agua Santa - SP Agua Santa - SP 2: 1 (0: 0)