Парагвай

Парагвайски национален отбор

Аразмендия vs. Дани алвес28.06.2019 06:45

Бразилският Tite взривява 'абсурдното' състояние на повърхността на Копа

Димящият треньор на Бразилия Тите бушуваше в щата Гремио Арена, след като домакините на Копа Америка изтласкаха парагвай с наказания, за да стигнат до полуфиналите .... Повече ▼ ' 28.06.2019 05:15

Бразилия изгонва парагвайски наказателни демони, за да достигне до полукопата на Копа

Габриел Хесус вкара печелившия точков удар в напрегната дузпа, докато Бразилия изгони демоните си, за да победи Парагвай в четвъртък и да стигне до полуфиналите на Копа Америка .... Повече ▼ ' 27.06.2019 05:15

Бразилският Тит се опасява от призрака на наказанието на Парагвай

Треньорът на Бразилия Тите призна в сряда, че се страхува от несправедливостта от дузпи, докато домакините се готвят да се изправят срещу Парагвай на четвъртфиналите на Копа Америка в четвъртък .... Повече ▼ ' 24.06.2019 00:01

Колумбия пълни с увереност от тримесечия

Колумбия ще вземе 'много увереност' в четвъртфиналите на Копа Америка, след като спечели група В с перфектен рекорд след успеха над Парагвай с 1: 0 в неделя, заяви победителят в мача Густаво Куелар .... Повече ▼ ' 20.06.2019 05:35

Меси спасява Аржентина като парагвайска наказателна санкция

Дузпата на Лионел Меси спаси наравно с 1: 1 за Аржентина срещу Парагвай в сряда, докато двукратните световни шампиони отново се бориха на Копа Америка .... Повече ▼ ' 16.06.2019 23:04

Катар отвърна на удара, за да грабне равенството на Парагвай в дебюта на Копа Америка

14.06.2018 13:09

Великият аржентински Дзанети, развълнуван от кандидатурата за Световното първенство през 2030 г.

06.10.2017 05:23