ФК Рад Белград 07.03.2021 Партизан
ФК Рад Белград 16:05 Часовник Партизан
11.06.2020 11:12

Белградското дерби се игра пред 16 000 фенове

Около 16 000 тълпи присъстваха на победата на дербито на Белград над Червената звезда в Партизан в последния знак, че футболът започва да върви към нормалност след пандемията от коронавирус .... Повече ▼ ' 09.11.2019 01:29

Най-накрая се събра отново, Солскяер се нуждае от Марсиал и Рашфорд, за да достави

Манчестър Юнайтед даде кратък поглед към това, което може да бъде обещаващо бъдеще, тъй като атакуващият триумвират на Антъни Марсиал, Маркус Рашфорд и Мейсън Гринууд вкараха в удобната победа в Лига Европа с 3: 0 над Партизан в средата на седмицата .... Повече ▼ ' 07.11.2019 21:19

Манчестър Юнайтед се успокои в последните 32, Селтик отстъпи Лацио, за да напредне

Тийнейджърът Мейсън Гринууд отбеляза гол, докато Манчестър Юнайтед премина в Лига Европа през последните 32 с победа с 3: 0 над Партизан Белград на Олд Трафорд в четвъртък, докато Селтик смая Лацио с последен гол в Рим, за да напредне .... Повече ▼ ' 06.11.2019 16:14

Solskjaer цели успеха на Европа като тоник за борбата с Man Utd

Шефът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер се прицели да се класира за нокаутните етапи на Лига Европа като пикап, след като поражението от Борнемут завърши за кратко съживяване .... Повече ▼ ' 24.10.2019 21:43

Юнайтед направи рядка победа на гости в Белград

Манчестър Юнайтед направи емоционално завръщане в Белград в четвъртък и след церемония за припомняне на „Busby Babes“ изкара първа победа в гостуването от март на 1-0 над Партизан .... Повече ▼ ' 19.09.2014 02:30

Шефът на 'шпорите' взривява белградския 'расистки' и 'антисемитски' флаг

Слайдшоу на Партизан
Супер лига 21. Кръгла 12.02.2021 З. ФК Нови пазар ФК Нови пазар 4: 1 (0: 0)
Супер лига 22. Кръгла 17.02.2021 ДА СЕ ФК Явор ФК Явор 1: 0 (1: 0)
Супер лига 23. Кръгла 21.02.2021 З. Работник Сурдулица Работник Сурдулица 3: 0 (1: 0)
Супер лига 24. Кръгла 26.02.2021 ДА СЕ ФК Инджия ФК Инджия 6: 0 (3: 0)
Супер лига 25. Кръгла 02.03.2021 З. Войводина Войводина 2: 0 (1: 0)