Маратон 06/06/2021 Портланд Тимбърс
Маратон -: - Портланд Тимбърс
01.10.2020 21:09

MLS отлага Rapids-Timbers съвпадение след повече случаи на вируси

Major League Soccer отложи мача в събота между Colorado Rapids и Portland Timbers, след като избухването на коронавирус в Колорадо се влоши с още три положителни случая .... Повече ▼ ' 13.08.2020 23:35

Полузащитникът на Портланд Бланко бе избран за топ играч на MLS турнира

Аржентинският полузащитник Себастиан Бланко, който помогна на Портланд Тимбърс да спечели титлата, бе определен в четвъртък, тъй като футболът на Мейджър Лийг се завръща играч на турнира .... Повече ▼ ' 12.08.2020 05:16

Timbers падна Орландо, за да спечели турнира за рестартиране на MLS

Портланд Тимбърс победи Орландо Сити с 2: 1 във вторник, за да спечели победа в рестартиращия турнир „MLS is Back“ на Major League Soccer .... Повече ▼ ' 06.08.2020 04:16

Timbers паднаха от Union, за да достигнат финала на MLS турнира

„Портланд Тимбърс“ наказа слабата защита, за да победи Филаделфия Юнион с 2: 1 и стигна до финала на турнира за рестартиране „MLS is Back“ в сряда .... Повече ▼ ' 02.08.2020 07:33

Минесота, Портланд Тимбърс се класират за полуфиналите на MLS

Диего Валери и Анди Поло вкараха голове във второто полувреме в събота, за да изкачат Портланд Тимбърс в полуфиналите на турнира на Мейджър Лийг Футбол се завръщат, докато Минесота Юнайтед също претендира за последните четири места .... Повече ▼ ' 01.04.2019 07:42

Слайдшоу на Портланд Тимбърс
MLS 5. Кръгла 29.10.2020 З. Лос Анджелис Галакси Лос Анджелис Галакси 5: 2 (3: 0)
MLS 6. Кръгла 02.11.2020 З. Ванкувър Whitecaps Ванкувър Whitecaps 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Кръгла 05.11.2020 З. Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс 0: 1 (0: 0)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 ДА СЕ Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК 1: 1 (0: 1)
MLS 1. Кръгла 23.11.2020 З. ФК Далас ФК Далас 7: 8 (0: 0, 1: 1, 1: 1) псо