Портланд Тимбърс »История на мениджъра



Портланд Тимбърс »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
18.12.2017 г. - 31.12.2021 г. Джовани Саварезе Венецуела 14.07.1971
01.08.2013 - 17.11.2017 Калеб Портър ИЗПОЛЗВА 18.02.1975
09.07.2012 - 28.10.2012 Гавин Уилкинсън Нова Зеландия 05.11.1973
01.12.2010 - 09.09.2012 Джон Спенсър Шотландия 11.09.1970
26.09.2006 - 31.12.2009 Гавин Уилкинсън Нова Зеландия 05.11.1973
01.01.2001 - 31.12.2005 Боби Хау Англия 22.12.1945
01.01.1978 - 30.06.1980 Дон Мегсън Англия 12.06.1936