UD Лас Палмас 06.03.2021 Валекано Рей
UD Лас Палмас 17:15 Часовник Валекано Рей
27.01.2021 23:19

Меси бележи завръщане с гол, когато Барса идва отзад, за да победи Райо

Лионел Меси отбеляза завръщането си от суспензия с гол в Копа дел Рей в сряда, тъй като Барселона оцеля при страх срещу Райо Валекано, за да стигне до четвъртфиналите .... Повече ▼ ' 05.10.2020 15:25

Лука Зидан напуска Реал Мадрид за Райо Валекано

Лука Зидан, синът на вратаря на треньора на Реал Мадрид Зинедин, подписа в понеделник двугодишна сделка с Райо Валекано, съобщи в понеделник испанският втородивизионен клуб .... Повече ▼ ' 10.06.2020 21:22

Испанският футбол се завръща, тъй като Райо побеждава Албасете в мача от декември

Испанският футбол се завърна в сряда за първи път от три месеца насам, тъй като Райо Валекано и Албасете изиграха втората половина на мача си в Сегунда, който беше изоставен през декември поради обидно скандиране .... Повече ▼ ' 15.12.2019 22:43

Испанската игра е спряна след скандиране на 'нацистите'

Мач от втора дивизия в Испания между Райо Валекано и Албасете бе спрян на полувремето в неделя, след като феновете на Райо изпяха песни, наричащи Роман Зозуля на Албасете „нацист“ .... Повече ▼ ' 17.05.2019 02:15

Валенсия търси перфектен край на забележителното възстановяване в Ла Лига

Валенсия загуби от Арсенал на полуфиналите в Лига Европа, но държи поле позиция за последното място в Шампионската лига на Ла Лига, тъй като надпреварата за първите четири достига своя връх в събота .... Повече ▼ ' 28.04.2019 23:45

Слайдшоу на Райо Валекано
Sg. Дивизия 23. Кръгла 31.01.2021 ДА СЕ Еспаньол Барселона Еспаньол Барселона 3: 2 (0: 2)
Sg. Дивизия 24. Кръгла 07.02.2021 З. CD Тенерифе CD Тенерифе 0: 1 (0: 0)
Sg. Дивизия 25. Кръгла 13.02.2021 ДА СЕ ФК Картахена ФК Картахена 2: 2 (1: 1)
Sg. Дивизия 26. Кръгла 21.02.2021 ДА СЕ Малага CF Малага CF 0: 2 (0: 2)
Sg. Дивизия 27. Кръгла 27.02.2021 З. С. Д. Понферадина С. Д. Понферадина 1: 1 (0: 0)