РБ Лайпциг

РБ Лайпциг, отбор от Германия

04.03.2021 11:27

Мачът на Ливърпул срещу РБ Лайпциг в Шампионската лига премина към Будапеща

Вторият мач от последния 16 мач на Шампионската лига на Ливърпул срещу РБ Лайпциг е преместен от Анфийлд в Будапеща в резултат на ограничения за пътуване с коронавирус, заяви УЕФА в четвъртък .... Повече ▼ ' 03.03.2021 22:47

Лайпциг изпраща Волфсбург, за да стигне до полуфиналите на Купата на Германия

Yussuf Poulsen и Hwang Hee-chan реализираха голове през второто полувреме, когато RB Leipzig победи Wolfsburg с 2: 0 в четвъртфинала на Купата на Германия в сряда в напрегната битка между страните от Бундеслигата във форма .... Повече ▼ ' 27.02.2021 20:53

Победителят с последно издишване ограничава обратния удар, тъй като Лайпциг е в крак с Байерн

Голът на Александър Сорлот с последно издишване запечата драматичната победа на РБ Лайпциг с 3: 2 у дома у дома на Борусия Моенхенгладбах в събота и задържа домакините в дебелината на състезанието за титлата в Бундеслигата .... Повече ▼ ' 02.26.2021 03:05

Анджелино се издига в преследването на титлата в Лайпциг, след като се бори под ръководството на Гуардиола

Анджелино рестартира кариерата си в Бундеслигата под ръководството на Джулиан Нагелсман, за да стане голмайстор на РБ Лайпциг, но казва, че липсата на доверие под ръководството на Пеп Гуардиола е „убила“ доверието му в бившия клуб Манчестър Сити .... Повече ▼ ' 02.23.2021 21:38

Вратарят на Унгария застава срещу противоречивия закон за осиновяване

Унгарският вратар на РБ Лайпциг Петер Гулачи във вторник застана срещу закон в родината си, който всъщност забранява на ЛГБТ двойки да осиновяват деца .... Повече ▼ ' 17.02.2021 12:58

Клоп призовава Ливърпул да надгражда победата в Лайпциг

02.17.2021 00:05

„Работа само наполовина завършена“, предупреждава Хендерсън Ливърпул

16.02.2021 23:02

Ливърпул удари формата, за да поеме контрола над Лайпциг

15.02.2021 18:16

Будапеща и Букурещ получават неочакван момент в светлината на прожекторите на Шампионската лига

Слайдшоу на RB Лайпциг
Бундеслига 21. Кръгла 12.02.2021 З. ФК Аугсбург ФК Аугсбург 2: 1 (2: 0)
Гл. Лига Осминафинал 16.02.2021 З. Ливърпул ФК Ливърпул ФК 0: 2 (0: 0)
Бундеслига 22. Кръгла 21.02.2021 ДА СЕ Херта BSC Херта BSC 3: 0 (1: 0)
Бундеслига 23. Кръгла 27.02.2021 З. Бор.Мьонхенгладбах Бор.Мьонхенгладбах 3: 2 (0: 2)
DFB-Pokal Четвърт финали 03.03.2021 З. VfL Волфсбург VfL Волфсбург 2: 0 (0: 0)