RB Leipzig »История на мениджъра

RB Leipzig »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
01.07.2019 - 30.06.2023 Джулиан Нагелсман Германия 23.07.1987
09.07.2018 - 30.06.2019 Ралф Рангник Германия 29.06.1958
01.07.2016 - 30.06.2018 Ралф Хасенхютл Австрия 08.09.1967
01.07.2015 - 30.06.2016 Ралф Рангник Германия 29.06.1958
11.02.2015 - 30.06.2015 Ахим Байерлорзер Германия 20.11.1967
01.07.2012 - 10.10.2015 Александър Зорнигер Германия 10.08.1967
01.07.2011 - 30.06.2012 Питър Пакулт Австрия 28.10.1959
01.07.2010 - 30.06.2011 Устни крикове Германия 24.04.1973
01.07.2009 - 30.06.2010 Тино Фогел Германия 30.05.1969