Реал Мадрид »История на мениджъра

Реал Мадрид »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
11.03.2019 - 30.06.2022 Зинедин Зидан Франция 23.06.1972
30.10.2018 - 10.03.2019 Сантяго Солари Аржентина 07.07.1976
01.07.2018 - 29.10.2018 Лопетеги Испания 28.09.1966
05.01.2016 - 31.05.2018 Зинедин Зидан Франция 23.06.1972
01.07.2015 - 03.03.2016 Рафа Бенитес Испания 16.04.1960
01.07.2013 - 30.06.2015 Карло Анчелоти Италия 10.06.1959
01.07.2010 - 30.06.2013 Жозе Моуриньо Португалия 26.01.1963
01.07.2009 - 30.06.2010 Мануел Пелегрини чили 16.09.1953
09.12.2008 г. - 30.06.2009 г. Хуанде Рамос Испания 25.09.1954
01.07.2007 - 12.09.2008 Бернд Шустер Германия 22.12.1959
01.07.2006 - 28.06.2007 Фабио Капело Италия 18.06.1946
05/05/2005 - 30/06/2006 Лопес Каро Испания 23.03.1963
01/01/2005 - 12/04/2005 Вандерлей Люксембург Бразилия 10.10.1952
21.09.2004 - 29.12.2004 Гарсия Ремон Испания 30.09.1950
01.07.2004 - 20.09.2004 Камачо Испания 06/08/1955
01.07.2003 - 30.06.2004 Карлос Куейроз Португалия 01.03.1953
18.11.1999 - 30.06.2003 Висенте дел Боске Испания 23.12.1950
25.02.1999 - 17.11.1999 Джон Тошак Уелс 22.03.1949
10.07.1998 г. - 24.02.1999 г. Гус Хидинк Холандия 11.08.1946
01.07.1998 - 09.07.1998 Камачо Испания 06/08/1955
01.07.1997 - 30.06.1998 Юп Хайнкес Германия 09.05.1945
01.07.1996 - 30.06.1997 Фабио Капело Италия 18.06.1946
16.02.1996 - 30.06.1996 Арсенио Испания 24.12.1930г
01.07.1994 - 15.02.1996 Хорхе Валдано Аржентина 10.04.1955
08.03.1994 - 30.06.1994 Висенте дел Боске Испания 23.12.1950
01.07.1992 - 07.07.1994 Бенито Флоро Испания 06.02.1952
01.11.1991 - 30.06.1992 Лео Биенхакер Холандия 02.02.1942
23.03.1991 - 31.10.1991 Радомир Антич Сърбия 22.11.1948
24.11.1990 - 22.03.1991 Алфредо Ди Стефано Аржентина 04.07.1926
01.07.1989 - 23.11.1990 Джон Тошак Уелс 22.03.1949
01.07.1986 - 30.06.1989 Лео Биенхакер Холандия 02.02.1942
17.04.1985 - 30.06.1986 Molowny Испания 12.05.1925
23.05.1984 - 16.04.1985 Амансио Испания 16.10.1939г
01.07.1982 - 22.05.1984 Алфредо Ди Стефано Аржентина 04.07.1926
01.07.1979 - 30.06.1982 Вуядин Босков Сърбия 16.05.1931
06.09.1977 - 30.06.1979 Molowny Испания 12.05.1925
16.05.1974 - 05.09.1977 Милян Милянич Северна Македония 04.05.1930
15.01.1974 - 15.05.1974 Molowny Испания 12.05.1925
13.04.1960 - 14.01.1974 Мигел Муньос Испания 19.01.1922
01.07.1959 - 12.04.1960 Мануел Флейтас Парагвай 30.12.1900
14.04.1959 - 30.06.1959 Луис Карниля Аржентина 10.04.1917
21.02.1959 - 13.04.1959 Мигел Муньос Испания 19.01.1922
16.04.1957 - 19.02.1959 Луис Карниля Аржентина 10.04.1917
16.12.1954 - 15.04.1957 Хосе Вилалонга Испания 12.12.1919
01.07.1953 - 31.12.1954 Енрике Фернандес Уругвай 10.06.1912
01.07.1952 - 30.06.1953 Ипиня Испания 23.08.1912
04.11.1950 - 12.03.1951 Албениз Испания 06/06/1905
01.03.1950 - 30.06.1952 Хектор Скароне Уругвай 26.11.1898
01.07.1948 - 03.11.1950 Александър Пазене Англия 22.08.1902
01.07.1947 - 30.06.1948 Quincoces Испания 17.07.1905
01.07.1946 - 30.06.1947 Албениз Испания 06/06/1905
01.07.1945 - 30.06.1946 Quincoces Испания 17.07.1905
01.07.1943 - 30.06.1945 Encinas Испания 19.05.1893
27.12.1942 - 27.12.1942 Пабло Ернандес Испания 11.09.1897
01.07.1941 - 30.06.1943 Хуан Армет де Кастелви Испания 30.06.1895г
01.07.1939 - 30.06.1941 Пако Бру Санц Испания 12.04.1885
01.07.1934 - 30.06.1936 Пако Бру Санц Испания 12.04.1885
01.07.1932 - 30.06.1934 Робърт Едуин Фърт Англия 20.02.1887
01.07.1930 - 30.06.1932 Lipót Hertzka Унгария 19.11.1904
01.07.1928 - 30.06.1930 Хосе Киранте Испания 01.01.1884
01.07.1927 - 30.06.1929 Хосе Берраондо Испания 04.11.1878
01.07.1910 - 30.06.1920 Артър Джонсън Испания 12.04.1879