Истинско Солено езеро

Real Salt Lake, Екип от САЩ

28.08.2020 04:23

Garber от MLS осъжда коментарите на собствениците на RSL, докладва сонда за лиги за расистки забележки

Major League Soccer ще разследва доклад за расистки коментари от собственика на Real Salt Lake Dell Loy Hansen, лигата заяви в четвъртък .... Повече ▼ ' Истинско Солено езеро30.09.2019 04:29

Нова Англия, Реал Солт Лейк уплътняват MLS плейофите

Голът на канадското крило Teal Bunbury в 66-ата минута в неделя стартира революцията на Нова Англия в плейофите на Major League Soccer, докато Real Salt Lake се присъедини към парада след сезона, побеждавайки Хюстън .... Повече ▼ ' 26.09.2019 07:32

Ибрахимович помага за задвижването на Galaxy в MLS следсезон

И Златан Ибрахимович, и Кристиян Павон вкараха гол, тъй като LA Galaxy осигури място в плейофите с победа с 2: 1 над Реал Солт Лейк в сряда .... Повече ▼ ' 17.03.2019 06:54

Руни чанти първи MLS хеттрик в DC romp

Бившата звезда на Англия Уейн Рууни вкара три гола в събота вечер, за да доведе DC United до съкрушителна победа с 5: 0 над Real Real Salt Lake .... Повече ▼ ' Роби Финдли направи 1: 0 за Реал Солт Лейк срещу Портланд Тимбърс23.05.2014 02:13

Донован отсъства от отбора на Световната купа на САЩ

Ландън Донован, водещият голмайстор на САЩ за всички времена, бе спрян от състава от 23 души, посочен от Юрген Клинсман в четвъртък за Световното първенство по футбол .... Повече ▼ ' 07.03.2014 02:40

03.12.2013 21:55

MLS иска отборът на Маями, ръководен от Бекъм, но блоковете на стадиона се договарят

Слайдшоу на Real Salt Lake
MLS 5. Кръгла 15.10.2020 З. Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс 2: 1 (2: 0)
MLS 5. Кръгла 25.10.2020 З. ФК Далас ФК Далас 0: 0 (0: 0)
MLS 5. Кръгла 29.10.2020 ДА СЕ Земетресения в Сан Хосе Земетресения в Сан Хосе 0: 2 (0: 1)
MLS 6. Кръгла 02.11.2020 ДА СЕ Лос Анджелис Галакси Лос Анджелис Галакси 1: 2 (0: 1)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 З. Спортен Канзас Сити Спортен Канзас Сити 0: 2 (0: 1)