Реално общество

Real Sociedad, Екип от Испания

01.03.2021 23:52

Реал Мадрид, държан от Реал Сосиедад, за да даде предимство на Атлетико

Шансовете на Реал Мадрид да преследват лидерите от Ла Лига Атлетико Мадрид бяха нанесени като удар в понеделник, тъй като се нуждаеха от късен еквалайзер на Винисиус Джуниър, за да осигурят равенство 1: 1 с Реал Сосиедад .... Повече ▼ ' 02.26.2021 02:50

Атлетико търси реакция, докато претендентите от Ла Лига отиват главата до главата

Атлетико Мадрид остави вратата открехната в надпреварата за титлата на Ла Лига, но кой да пристъпи напред ще зависи от битката на претендентите този уикенд, когато всички от шестте най-добри се изправят един срещу друг .... Повече ▼ ' 18.02.2021 21:04

Фернандес двойно помага на Ман Юнайтед траш Сосиедад, Бейл звезди за Шпори

Бруно Фернандес вкара два пъти, след като Манчестър Юнайтед направи победа с 4: 0 над Реал Сосиедад в последния си 32 мач в Лига Европа в четвъртък, докато Гарет Бейл впечатли за Тотнъм в 4: 1, разбивайки австрийския Волфсберг .... Повече ▼ ' 17.02.2021 03:00

Лига Европа се връща на фона на оплаквания от преместването на Ковид

Манчестър Юнайтед и Арсенал се сблъскват с тежки връзки, когато Лига Европа се завръща в елиминационните етапи в четвъртък на фона на оплаквания от преместването на различни мачове поради ограничения на коронавируса .... Повече ▼ ' 09.02.2021 21:17

Мачовете на Манчестър Юнайтед, Арсенал Лига Европа се преместиха в Италия

Първите мачове на Манчестър Юнайтед и Арсенал в последните 32 от Лига Европа са преместени в Италия, съобщи УЕФА във вторник, тъй като ограниченията на коронавируса засегнаха пътуванията из Европа .... Повече ▼ ' 27.01.2021 00:06

12.01.2021 16:26

Реал Мадрид защитава Суперкупата, репатрирана от Саудитска Арабия, засегната от бурята Испания

31.12.2020 19:43