AS Roma »История на мениджъра



AS Roma »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
01.07.2019 - 30.06.2021 Пауло Фонсека Португалия 05.03.1973
08.03.2019 - 30.06.2019 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
01.07.2017 - 06.03.2019 Еусебио Ди Франческо Италия 08.09.1969
14.01.2016 - 30.06.2017 Лучано Спалети Италия 07.07.1959
01.07.2013 - 01.12.2016 Руди Гарсия Франция 20.02.1964
03.02.2013 - 30.06.2013 Аурелио Андреацоли Италия 05.11.1953
01.07.2012 - 02.02.2013 Зденек Земан Чехия 12.05.1947
07.06.2011 - 30.06.2012 Луис Енрике Испания 08.08.1970
21.02.2011 - 01.06.2011 Винченцо Монтела Италия 18.06.1974
01.09.2009 - 20.02.2011 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
01.07.2005 г. - 31.08.2009 г. Лучано Спалети Италия 07.07.1959
15.03.2005 - 16.06.2005 Бруно Конти Италия 13.03.1955
29.09.2004 - 14.03.2005 Луиджи Делнери Италия 23.08.1950
27.09.2004 - 28.09.2004 Ецио Села Италия 11.04.1956
31.08.2004 - 26.09.2004 Руди Фьолер Германия 13.04.1960
01.07.2004 - 27.08.2004 Чезаре Прандели Италия 19.08.1957
01.01.2000 - 01.02.2000 Франческо Рока Италия 02.02.1954
01.07.1999 - 30.06.2004 Фабио Капело Италия 18.06.1946
01.07.1997 - 30.06.1999 Зденек Земан Чехия 12.05.1947
01.07.1996 - 30.06.1997 Карлос Бианки Аржентина 26.04.1949
01.07.1993 - 30.06.1996 Карло Маццоне Италия 19.03.1937
01.07.1992 - 30.06.1993 Вуядин Босков Сърбия 16.05.1931
01.07.1990 - 30.06.1992 Отавио Бианки Италия 10/06/1943
01.07.1989 - 30.06.1990 Луиджи Радице Италия 15.01.1935г
01.07.1987 - 30.06.1989 Нилс Лидхолм Швеция 10.08.1922
07.05.1987 - 30.06.1987 Анджело Сормани Бразилия 03.07.1939г
01.07.1984 - 06.05.1987 Свен-Гьоран Ериксон Швеция 05/02/1948
01.07.1979 - 30.06.1984 Нилс Лидхолм Швеция 10.08.1922
01.07.1978 - 30.06.1979 Феручо Валкареги Италия 12.02.1919
01.07.1977 - 30.06.1979 Густаво Джаньони Италия 23.03.1933г
01.07.1973 - 30.06.1977 Нилс Лидхолм Швеция 10.08.1922
01.07.1973 - 12.03.1973 Манлио Скопиньо Италия 20.11.1925
01.07.1968 - 30.06.1973 Хеленио Ерера Франция 10.04.1910
01.07.1965 - 30.06.1968 Апулийски Оронзо Италия 05.04.1910
01.07.1964 - 30.06.1965 Хуан Карлос Лоренцо Аржентина 22.10.1922
25.01.1964 - 30.06.1964 гледам Испания 03.03.1913
01.11.1962 - 13.01.1964 Алфредо Фони Италия 20.01.1911
01.07.1961 - 30.06.1963 Луис Карниля Аржентина 10.04.1917
01.07.1959 - 30.06.1961 Алфредо Фони Италия 20.01.1911
01.07.1959 - 30.06.1960 György Sárosi Унгария 16.09.1912
19.11.1957 - 30.06.1959 Гунар Нордал Швеция 19.10.1921
01.07.1957 - 18.11.1957 Алек Сток Англия 30.03.1917
01.07.1955 - 30.06.1957 György Sárosi Унгария 16.09.1912
01.07.1954 - 30.06.1955 Джеси Карвър Англия 07.07.1911
01.07.1952 - 30.06.1954 Марио Варглиен Италия 26.12.1905
01.07.1951 - 30.06.1952 Джузепе Виани Италия 13.09.1909
01.07.1950 - 31.12.1950 Адолфо Балончиери Италия 27.04.1897
01.07.1950 - 30.06.1951 Гуидо Масети Италия 22.11.1907
01.07.1948 - 30.06.1949 Луиджи Брунела Италия 14.04.1914
01.07.1947 - 30.06.1948 Имре Сенки Унгария 21.06.1898
01.07.1943 - 30.06.1945 Гуидо Масети Италия 22.11.1907
01.07.1940 - 30.06.1942 Алфред Шафер Унгария 13.02.1893
01.07.1937 - 30.06.1940 Гуидо Ара Италия 28.06.1888
01.07.1933 - 30.06.1937 Луиджи Барбесино Италия 01.05.1894
01.07.1932 - 30.06.1933 Йохан Баар Австрия 00/00/1895
01.07.1932 - 30.06.1933 Д-р Лайош Ковач Унгария 27.04.1894
01.07.1930 - 30.06.1932 Хърбърт Бърджис Англия 25.02.1883
01.07.1927 - 30.06.1929 Уили Гарбут Англия 01.09.1883