Русия »Световно първенство по отбори 2018 Русия

Национален отбор на Русия »Световно първенство по отбори 2018 Русия



Отряд Отряд ------------------------------------------------- ------------- Лига на нациите B 2020/2021 ЕВРО 2020 Приятелски срещи 2020 Квалификации на ЕВРО 2019/2020 Лига на нациите B 2018/2019 Мондиал 2018 Русия Приятелски срещи 2018 Купа на конфедерациите 2017 Руски приятелски срещи 2017 ЕВРО 2016 във Франция Приятелски срещи 2016 Приятелски срещи 2015 Квалификации на ЕВРО 2014/2015 Световно първенство 2014 Бразилия Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Квалификации на Европа 2012/2013 ЕВРО 2012 Полша / Украйна Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи на 2011 Квалификации на ЕВРО 2010/2011 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Квалификации на плейофите 2009 Квалификации на WC 2009 Европа 2008/2009 ЕВРО 2008 Австрия / Швейцария Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2007 ЕВРО Квалификации 2006/2007 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Квалификации за Европа 2004/2005 ЕВРО 2004 Португалия Приятелски срещи 2004 Приятелски мачове 2003 ЕВРО Квалификации 2002/2003 Световно първенство 2002 Япония / Южна Корея Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2001 WC Квалификации Европа 2000/2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 EURO Квалификации 1998/1999 Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Квалификации на СП 1997 Плейофи на СП 1997 1996/1997 ЕВРО 1996 Англия Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1995 Евро Квалификации 1994/1995 Световно първенство 1994 САЩ Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Квалификации на Европа Европа 1992/1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1914 Приятелски срещи 1913 Приятелски срещи 1912 Олимпийски игри 1912 г. Външен вид Външен вид ------------------------------------------------- ------------- Световно първенство 2018 Световно първенство по футбол в Русия 2014 Световно първенство в Бразилия 2002 Япония / Южна Корея Световно първенство 1994 САЩ WCQ Европа 2012/2013 WCQ Европа 2008/2009 WCQ Европа 2004/2005 WCQ Европа 2000 / 2001 WCQ Европа 1996/1997 WCQ Европа 1992/1993 WCQ Плейоф 2009 WCQ Плейоф 1997 Олимпиада 1912 Приятелски срещи 2020 Приятелски срещи 2017 Приятелски срещи 2016 Приятелски срещи 2015 Приятелски срещи 2013 Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи 2011 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2007 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Приятелски срещи 2004 Приятелски срещи 2003 Приятелски срещи 2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Приятелски срещи 1995 Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1914 Приятелски срещи 1913 Приятелски срещи 1912 Confed Cup 2017 Русия ЕВРО 2016 във Франкхайм ЕВРО 2012 Полша / Украйна 2008 Австрия / Швейцария ЕВРО 2004 Португалия ЕВРО 1996 Англия ЕВРО Квалификация. 2019/2020 EURO Квалификация. 2014/2015 ЕВРО Квалификация. 2010/2011 EURO Квалификация. 2006/2007 ЕВРО Квалификация. 2002/2003 ЕВРО Квалификация. 1998/1999 ЕВРО Квалификация. 1994/1995 NL B 2020/2021 NL B 2018/2019
сортиране сортиране ---------------------------------------- по име по минути, изиграни от изяви, като започнете 11 чрез замени чрез замени с голове от жълти картони от втори жълти картони от червени картони
Вратар
1 Igor Akinfeev ЦСКА Москва 08.08.1986
двайсет Владимир Габулов Клуб Брюж KV 19.10.1983
12 Андрей Лунев Зенит Санкт Петербург 13.11.1991
Защитавай
14. Владимир Гранат Рубин Казан 22.05.1987
4 Сергей Игнашевич ЦСКА Москва 14.07.1979
13 Федор Кудряшов Рубин Казан 05.04.1987
3 Иля Кутепов Спартак Москва 29.07.1993
две Марио Фернандес ЦСКА Москва 19.09.1990
5 Андрей Семьонов Ахмат Грозни 24.03.1989г
2. 3 Игор Смолников Зенит Санкт Петербург 08.08.1988
18. Юрий Жирков Зенит Санкт Петербург 20.08.1983
Полузащитник
6 Денис Черишев Виляреал CF 26.12.1990
9 Alan Dzagoev ЦСКА Москва 17.06.1990
двадесет и едно Александър Ерохин Зенит Санкт Петербург 13.10.1989г
8 Юрий Газински ФК Краснодар 20.07.1989г
17 Александър Головин ЦСКА Москва 30.05.1996
7 Далер Кузяев Зенит Санкт Петербург 15.01.1993
петнадесет Алексей Миранчук Lokomotiv Moskva 17.10.1995
16. Антон Миранчук Lokomotiv Moskva 17.10.1995
19. Александър Самедов Спартак Москва 19.07.1984
единадесет Роман Зобнин Спартак Москва 11.02.1994
Напред
22. Артем дзюба Зенит Санкт Петербург 22.08.1988
10 Федор Смолов ФК Краснодар 09.09.1990
Мениджър
Станислав Черчесов 02.02.1963
Задник Мениджър
Мирослав Ромащенко 16.12.1973
Треньор на вратари
Гинтарас Стауче 24.12.1969
Владимир Паников 14.11.1969
Паулино Гранеро 17.02.1970