Сиатъл Саундърс

Сиатъл Саундърс, екип от САЩ

13.12.2020 07:39

Columbus Crew победи Сиатъл с 3: 0, за да спечели 2020 MLS Cup

Лукас Зелараян вкара два пъти, след като екипажът на Колумб победи Сиатъл с 3: 0, за да спечели MLS Cup 2020 в събота, отказвайки на Саундърс втора поредна корона на Мейджър лигата по футбол .... Повече ▼ ' 11.12.2020 02:37

Екипажът има за цел да откаже повторението на Sounders MLS Cup

Сиатъл Саундърс се отправят към Колумб в събота, като наддават за втори пореден триумф на MLS Cup и трети за пет сезона срещу екип на екипажа, желаещ да създаде смут зад тях с първа титла от 2008 г. насам .... Повече ▼ ' 08.12.2020 06:22

Управляващият шампион в Сиатъл зашемети Минесота, за да стигне до финала на MLS

Играчът на Сиатъл Густав Свенсон вкара победния гол три минути след спиране в понеделник, за да вдигне защитния шампион Саундърс над Минесота Юнайтед с 3: 2 и в четвъртия си финал за купата на MLS от пет сезона .... Повече ▼ ' 02.12.2020 05:53

Защитаващият шампион Саундърс победи Далас в плейофите на MLS

Защитникът на Сиатъл Шейн О'Нийл кимна с глава в 49-ата минута, докато защищаващият се шампион Саундърс победи ФК Далас с 1: 0 във вторник в четвъртфинала на Футбол на Мейджър Лийг .... Повече ▼ ' 25.11.2020 08:09

Сиатъл Саундърс продължава, Нешвил, Нова Англия рекордни разстройства

Защитаващият шампион Сиатъл Саундърс продължи своя впечатляващ поход през поредния сезон във вторник, докато Нешвил SC и Нова Англия революция отбелязаха разстройства в двойка сблъсъци в плейофите на Източната конференция .... Повече ▼ ' 07.30.2020 01:14

Брадли поздравява Роси като полуфинална стая на окото на LAFC

02.28.2020 07:21

Митинги на Олимпия за зашеметяване на саундърите в Шампионската лига на КОНКАКАФ

Слайдшоу на Сиатъл Саундърс
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 З. Земетресения в Сан Хосе Земетресения в Сан Хосе 4: 1 (0: 0)
MLS 1. Кръгла 25.11.2020 З. Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК 3: 1 (1: 0)
MLS Полуфинали на конференцията 12.02.2020 З. ФК Далас ФК Далас 1: 0 (0: 0)
MLS Финали на конференцията 12/08/2020 З. Минесота Юнайтед ФК Минесота Юнайтед ФК 3: 2 (0: 1)
MLS Финал 13.12.2020 ДА СЕ Екипаж на Колумб Екипаж на Колумб 0: 3 (0: 2)