Южна Африка »Висша футболна лига 2019/2020» График

Висша футболна лига 2019/2020 График: Тук ще намерите всички мачове в общия преглед

2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 г.
1. Кръгла
08.03.2019 14:00 Мамелоди Съндаунс - Суперспорт Юнайтед 2: 0 (1: 0)
14:00 Бароков ФК - Кейптаун Сити ФК 2: 2 (2: 2)
14:00 Чипа Юнайтед - ФК Стеленбош 0: 0 (0: 0)
пет вечерта Орландо Пирати - Блумфонтейн келтски 3: 1 (1: 1)
19:15 AmaZulu FC - BidVest Wits 0: 3 (0: 2)
04.08.2019 14:00 Highlands Park - Kaizer Chiefs 2: 3 (1: 1)
14:00 Черни леопарди - Полокване Сити ФК 0: 1 (0: 1)
14:00 Златни стрели - Марицбург Юнайтед 1: 0 (0: 0)
06.08.2019 18:30 BidVest Wits - Бароков ФК 0: 1 (0: 1)
09.09.2019 19:00 Марицбург Юнайтед - Highlands Park 1: 1 (0: 0)
10.10.2019 14:00 Полокване Сити ФК - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
пет вечерта Кейптаун Сити ФК - ФК Стеленбош 1: 0 (1: 0)
19:15 Kaizer Chiefs - Черни леопарди 1: 0 (1: 0)
11.08.2019 14:00 Блумфонтейн келтски - Златни стрели 5: 0 (3: 0)
14.08.2019 18:30 Суперспорт Юнайтед - Орландо Пирати 3: 0 (1: 0)
18:30 Чипа Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 1: 1 (0: 1)
18:30 Полокване Сити ФК - BidVest Wits 0: 1 (0: 1)
20.08.2019 18:30 AmaZulu FC - Орландо Пирати 0: 0 (0: 0)
18:30 Мамелоди Съндаунс - Кейптаун Сити ФК 1: 1 (1: 1)
24.08.2019 14:00 Черни леопарди - Highlands Park 1: 1 (0: 1)
14:00 Златни стрели - Чипа Юнайтед 2: 1 (1: 0)
пет вечерта Kaizer Chiefs - Суперспорт Юнайтед 1: 1 (1: 0)
25.08.2019 14:00 Бароков ФК - Блумфонтейн келтски 0: 0 (0: 0)
14:00 ФК Стеленбош - Марицбург Юнайтед 0: 0 (0: 0)
27.08.2019 18:30 Кейптаун Сити ФК - Kaizer Chiefs 1: 2 (1: 0)
18:30 Highlands Park - AmaZulu FC 2: 1 (1: 1)
28.08.2019 18:30 Орландо Пирати - Златни стрели 0: 0 (0: 0)
18:30 BidVest Wits - ФК Стеленбош 2: 1 (0: 0)
18:30 Блумфонтейн келтски - Мамелоди Съндаунс 1: 2 (0: 1)
18:30 Чипа Юнайтед - Полокване Сити ФК 0: 0 (0: 0)
18:30 Бароков ФК - Суперспорт Юнайтед 0: 2 (0: 0)
18:30 Марицбург Юнайтед - Черни леопарди 0: 1 (0: 1)
2. Кръгла
14.09.2019 14:00 Златни стрели - AmaZulu FC 1: 1 (1: 0)
14:00 Орландо Пирати - Чипа Юнайтед 2: 1 (0: 0)
пет вечерта Kaizer Chiefs - Полокване Сити ФК 0: 1 (0: 1)
19:15 Суперспорт Юнайтед - Кейптаун Сити ФК 3: 3 (2: 2)
15.09.2019 14:00 Блумфонтейн келтски - ФК Стеленбош 2: 1 (0: 1)
14:00 Черни леопарди - Бароков ФК 0: 2 (0: 1)
21.09.2019 14:00 Чипа Юнайтед - Блумфонтейн келтски 0: 0 (0: 0)
14:00 Полокване Сити ФК - Суперспорт Юнайтед 3: 1 (1: 0)
14:00 ФК Стеленбош - Черни леопарди 2: 2 (1: 0)
пет вечерта Мамелоди Съндаунс - Марицбург Юнайтед 2: 1 (1: 0)
19:15 BidVest Wits - Орландо Пирати 4: 3 (1: 1)
22.09.2019 14:00 Кейптаун Сити ФК - Златни стрели 1: 1 (0: 0)
14:00 Бароков ФК - Highlands Park 1: 2 (0: 0)
24.09.2019 14:00 AmaZulu FC - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 0)
27.09.2019 19:00 Марицбург Юнайтед - Чипа Юнайтед 1: 0 (1: 0)
28.09.2019 14:00 Златни стрели - ФК Стеленбош 2: 2 (2: 0)
14:00 Орландо Пирати - Кейптаун Сити ФК 3: 3 (2: 2)
пет вечерта Kaizer Chiefs - Бароков ФК 1: 0 (1: 0)
19:15 Суперспорт Юнайтед - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
29.09.2019 14:00 Черни леопарди - Блумфонтейн келтски 1: 0 (1: 0)
14:00 Highlands Park - Полокване Сити ФК 2: 0 (1: 0)
3. Кръгла
01.10.2019 18:30 AmaZulu FC - Кейптаун Сити ФК 2: 1 (1: 0)
18:30 Kaizer Chiefs - Златни стрели 2: 0 (1: 0)
18:30 Чипа Юнайтед - BidVest Wits 0: 1 (0: 0)
02.10.2019 18:30 Полокване Сити ФК - ФК Стеленбош 0: 2 (0: 2)
18:30 Черни леопарди - Мамелоди Съндаунс 1: 2 (0: 2)
18:30 Марицбург Юнайтед - Бароков ФК 1: 0 (0: 0)
23.10.2019 18:30 Мамелоди Съндаунс - Highlands Park 1: 0 (0: 0)
25.10.2019 19:00 Суперспорт Юнайтед - Черни леопарди 2: 2 (1: 1)
19:00 Кейптаун Сити ФК - Марицбург Юнайтед 0: 1 (0: 1)
26.10.2019 14:30 Златни стрели - Полокване Сити ФК 2: 1 (1: 0)
14:30 ФК Стеленбош - Орландо Пирати 1: 0 (1: 0)
19:15 Highlands Park - Чипа Юнайтед 2: 0 (1: 0)
27.10.2019 13:30 Мамелоди Съндаунс - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 1)
13:30 Бароков ФК - AmaZulu FC 0: 1 (0: 0)
29.10.2019 17:30 Highlands Park - Орландо Пирати 0: 1 (0: 0)
30.10.2019 17:30 Блумфонтейн келтски - Суперспорт Юнайтед 1: 1 (0: 1)
4. Кръгла
05.11.2019 17:30 Орландо Пирати - Марицбург Юнайтед 0: 0 (0: 0)
17:30 Суперспорт Юнайтед - Златни стрели 0: 0 (0: 0)
17:30 Блумфонтейн келтски - Highlands Park 3: 1 (1: 1)
06.11.2019 17:30 Чипа Юнайтед - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 0)
17:30 AmaZulu FC - ФК Стеленбош 2: 0 (1: 0)
17:30 Кейптаун Сити ФК - Полокване Сити ФК 5: 3 (3: 1)
17:30 Бароков ФК - Мамелоди Съндаунс 0: 0 (0: 0)
08.11.2019 18:00 BidVest Wits - Суперспорт Юнайтед 0: 1 (0: 0)
18:00 Марицбург Юнайтед - Блумфонтейн келтски 2: 2 (0: 0)
09.11.2019 13:30 Полокване Сити ФК - Бароков ФК 0: 1 (0: 1)
13:30 Kaizer Chiefs - Орландо Пирати 3: 2 (2: 1)
13:30 ФК Стеленбош - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Чипа Юнайтед 0: 2 (0: 0)
10.11.2019 13:30 Черни леопарди - Кейптаун Сити ФК 2: 1 (1: 0)
13:30 Златни стрели - Мамелоди Съндаунс 3: 2 (0: 1)
26.11.2019 17:30 Мамелоди Съндаунс - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
17:30 Орландо Пирати - Полокване Сити ФК 3: 2 (1: 1)
17:30 Highlands Park - BidVest Wits 1: 1 (1: 0)
27.11.2019 17:30 Блумфонтейн келтски - Кейптаун Сити ФК 0: 0 (0: 0)
17:30 Чипа Юнайтед - Черни леопарди 3: 0 (2: 0)
17:30 Бароков ФК - Златни стрели 0: 1 (0: 0)
17:30 Марицбург Юнайтед - Суперспорт Юнайтед 0: 2 (0: 1)
17:30 ФК Стеленбош - Kaizer Chiefs 0: 4 (0: 2)
30.11.2019 13:30 Полокване Сити ФК - Блумфонтейн келтски 0: 1 (0: 0)
16:00 Кейптаун Сити ФК - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
16:00 Черни леопарди - Златни стрели 2: 1 (0: 1)
18:15 Суперспорт Юнайтед - ФК Стеленбош 1: 1 (0: 0)
5. Кръгла
01.12.2019 13:30 AmaZulu FC - Марицбург Юнайтед 0: 0 (0: 0)
13:30 Чипа Юнайтед - Бароков ФК 0: 0 (0: 0)
12.06.2019 18:00 Суперспорт Юнайтед - Highlands Park 2: 0 (1: 0)
07.07.2019 13:30 Черни леопарди - AmaZulu FC 0: 0 (0: 0)
13:30 Бароков ФК - Орландо Пирати 2: 2 (0: 1)
16:00 Кейптаун Сити ФК - Чипа Юнайтед 0: 1 (0: 1)
18:15 Kaizer Chiefs - Блумфонтейн келтски 5: 3 (2: 3)
08.12.2019 13:30 Полокване Сити ФК - Марицбург Юнайтед 0: 1 (0: 0)
11.12.2019 17:30 Мамелоди Съндаунс - ФК Стеленбош 3: 1 (0: 1)
12.12.2019 16:00 Златни стрели - BidVest Wits 0: 1 (0: 1)
17.12.2019 17:30 BidVest Wits - Мамелоди Съндаунс 1: 1 (1: 1)
20.12.2019 18:00 BidVest Wits - Кейптаун Сити ФК 2: 0 (1: 0)
21.12.2019 13:30 Орландо Пирати - Черни леопарди 3: 1 (1: 0)
13:30 Highlands Park - Златни стрели 2: 0 (1: 0)
13:30 Бароков ФК - ФК Стеленбош 0: 1 (0: 0)
16:00 Мамелоди Съндаунс - Полокване Сити ФК 1: 0 (0: 0)
18:15 Чипа Юнайтед - Суперспорт Юнайтед 1: 0 (1: 0)
22.12.2019 13:30 Марицбург Юнайтед - Kaizer Chiefs 1: 1 (1: 1)
13:30 Блумфонтейн келтски - AmaZulu FC 1: 2 (1: 1)
6. Кръгла
01.03.2020 18:00 Марицбург Юнайтед - Златни стрели 2: 1 (0: 1)
01.04.2020 13:30 ФК Стеленбош - BidVest Wits 0: 2 (0: 1)
13:30 Блумфонтейн келтски - Орландо Пирати 1: 1 (0: 1)
13:30 Полокване Сити ФК - Чипа Юнайтед 2: 0 (0: 0)
16:00 Суперспорт Юнайтед - Kaizer Chiefs 2: 1 (1: 0)
18:15 AmaZulu FC - Мамелоди Съндаунс 0: 3 (0: 2)
01.05.2020 13:30 Highlands Park - Черни леопарди 2: 1 (2: 0)
13:30 Кейптаун Сити ФК - Бароков ФК 1: 0 (0: 0)
07.07.2020 17:30 Мамелоди Съндаунс - BidVest Wits 0: 0 (0: 0)
17:30 Полокване Сити ФК - Орландо Пирати 1: 4 (0: 4)
17:30 ФК Стеленбош - Блумфонтейн келтски 1: 2 (1: 0)
01/08/2020 17:30 Кейптаун Сити ФК - AmaZulu FC 2: 2 (2: 2)
17:30 Суперспорт Юнайтед - Марицбург Юнайтед 2: 2 (1: 0)
17:30 Kaizer Chiefs - Highlands Park 3: 0 (1: 0)
17:30 Черни леопарди - Чипа Юнайтед 1: 2 (0: 1)
17:30 Златни стрели - Бароков ФК 1: 0 (0: 0)
01/11/2020 13:30 Highlands Park - ФК Стеленбош 1: 4 (1: 2)
13:30 Бароков ФК - Полокване Сити ФК 1: 0 (1: 0)
18:15 Чипа Юнайтед - Марицбург Юнайтед 0: 0 (0: 0)
12.01.2020 13:30 AmaZulu FC - Суперспорт Юнайтед 0: 2 (0: 2)
13:30 Kaizer Chiefs - Кейптаун Сити ФК 3: 0 (1: 0)
13:30 Блумфонтейн келтски - Черни леопарди 4: 2 (3: 1)
15.01.2020 17:30 Орландо Пирати - Мамелоди Съндаунс 1: 0 (1: 0)
17:30 BidVest Wits - Блумфонтейн келтски 3: 2 (1: 0)
17.01.2020 18:00 Марицбург Юнайтед - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
18:00 ФК Стеленбош - Бароков ФК 1: 0 (0: 0)
18.01.2020 13:30 Черни леопарди - Kaizer Chiefs 1: 1 (1: 1)
16:00 Орландо Пирати - Highlands Park 3: 1 (3: 0)
18:15 Кейптаун Сити ФК - BidVest Wits 2: 0 (0: 0)
19.01.2020 13:30 Суперспорт Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 1: 2 (0: 1)
13:30 Полокване Сити ФК - Златни стрели 1: 1 (0: 1)
13:30 Блумфонтейн келтски - Чипа Юнайтед 1: 1 (0: 0)
24.01.2020 18:00 Суперспорт Юнайтед - Чипа Юнайтед 3: 0 (1: 0)
18:00 Кейптаун Сити ФК - Черни леопарди 1: 0 (0: 0)
25.01.2020 13:30 ФК Стеленбош - Полокване Сити ФК 1: 0 (1: 0)
13:30 Златни стрели - Kaizer Chiefs 0: 1 (0: 0)
16:00 Орландо Пирати - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
26.01.2020 13:30 Бароков ФК - Марицбург Юнайтед 2: 1 (1: 0)
31.01.2020 18:00 Марицбург Юнайтед - Кейптаун Сити ФК 1: 1 (0: 0)
7. Кръгла
01.02.2020 13:30 Златни стрели - Суперспорт Юнайтед 1: 0 (0: 0)
16:00 Чипа Юнайтед - Орландо Пирати 1: 2 (1: 2)
18:15 Highlands Park - Бароков ФК 1: 0 (0: 0)
02.02.2020 13:30 Черни леопарди - ФК Стеленбош 2: 1 (1: 0)
13:30 AmaZulu FC - Полокване Сити ФК 1: 0 (0: 0)
12.02.2020 17:30 BidVest Wits - Марицбург Юнайтед 0: 1 (0: 1)
14.02.2020 18:00 ФК Стеленбош - Суперспорт Юнайтед 1: 0 (0: 0)
15.02.2020 13:30 Мамелоди Съндаунс - Чипа Юнайтед 3: 0 (1: 0)
13:30 Бароков ФК - BidVest Wits 0: 1 (0: 0)
13:30 Highlands Park - Блумфонтейн келтски 2: 0 (1: 0)
16:00 Kaizer Chiefs - Марицбург Юнайтед 1: 2 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Златни стрели 1: 2 (0: 0)
16.02.2020 13:30 Черни леопарди - Орландо Пирати 0: 1 (0: 0)
13:30 Полокване Сити ФК - Кейптаун Сити ФК 3: 2 (2: 1)
19.02.2020 17:30 BidVest Wits - Highlands Park 2: 2 (1: 1)
17:30 Мамелоди Съндаунс - Блумфонтейн келтски 2: 1 (1: 1)
28.02.2020 18:00 Марицбург Юнайтед - ФК Стеленбош 3: 0 (1: 0)
29.02.2020 13:30 Орландо Пирати - Kaizer Chiefs 0: 1 (0: 1)
13:30 Златни стрели - Highlands Park 1: 1 (1: 0)
16:00 Чипа Юнайтед - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
18:15 Суперспорт Юнайтед - BidVest Wits 2: 0 (1: 0)
8. Кръгла
01.03.2020 13:30 Блумфонтейн келтски - Бароков ФК 2: 1 (1: 0)
13:30 Полокване Сити ФК - Черни леопарди 2: 1 (0: 0)
06.03.2020 18:00 Марицбург Юнайтед - Полокване Сити ФК 1: 0 (0: 0)
07.03.2020 13:30 Бароков ФК - Черни леопарди 2: 0 (1: 0)
16:00 Златни стрели - Орландо Пирати 0: 0 (0: 0)
18:15 Kaizer Chiefs - AmaZulu FC 0: 1 (0: 1)
18:15 BidVest Wits - Чипа Юнайтед 0: 0 (0: 0)
08.03.2020 13:30 Кейптаун Сити ФК - Блумфонтейн келтски 2: 0 (2: 0)
13:30 Highlands Park - Суперспорт Юнайтед 0: 2 (0: 2)
10.03.2020 17:30 BidVest Wits - Черни леопарди 1: 0 (1: 0)
11.03.2020 17:30 ФК Стеленбош - Мамелоди Съндаунс 0: 1 (0: 1)
9. Кръгла
08/11/2020 пет вечерта Мамелоди Съндаунс - Орландо Пирати 0: 0 (0: 0)
12.12.2020 пет вечерта Kaizer Chiefs - BidVest Wits 1: 1 (1: 0)
14.08.2020 14:30 Чипа Юнайтед - Кейптаун Сити ФК 0: 1 (0: 1)
пет вечерта Highlands Park - Мамелоди Съндаунс 1: 1 (1: 1)
15.08.2020 12:30 AmaZulu FC - Бароков ФК 0: 0 (0: 0)
12:30 ФК Стеленбош - Златни стрели 1: 0 (0: 0)
14:30 Полокване Сити ФК - Kaizer Chiefs 2: 3 (1: 0)
пет вечерта Орландо Пирати - BidVest Wits 0: 0 (0: 0)
16.08.2020 14:30 Черни леопарди - Марицбург Юнайтед 3: 2 (2: 2)
пет вечерта Суперспорт Юнайтед - Блумфонтейн келтски 1: 1 (0: 1)
17.08.2020 пет вечерта Кейптаун Сити ФК - Мамелоди Съндаунс 3: 2 (2: 1)
18.08.2020 14:30 BidVest Wits - Златни стрели 0: 0 (0: 0)
14:30 Чипа Юнайтед - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
пет вечерта Орландо Пирати - Бароков ФК 1: 1 (1: 1)
19.08.2020 14:30 Суперспорт Юнайтед - Полокване Сити ФК 2: 0 (1: 0)
пет вечерта Блумфонтейн келтски - Kaizer Chiefs 3: 1 (1: 1)
20.08.2020 пет вечерта ФК Стеленбош - Кейптаун Сити ФК 1: 0 (0: 0)
21.08.2020 12:30 Златни стрели - Черни леопарди 1: 2 (1: 1)
14:30 BidVest Wits - AmaZulu FC 2: 1 (0: 0)
пет вечерта Марицбург Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 2: 2 (1: 1)
22.08.2020 14:30 Полокване Сити ФК - Highlands Park 1: 1 (0: 0)
пет вечерта Бароков ФК - Чипа Юнайтед 0: 1 (0: 1)
23.08.2020 14:30 Кейптаун Сити ФК - Орландо Пирати 1: 0 (1: 0)
пет вечерта Kaizer Chiefs - ФК Стеленбош 1: 1 (0: 1)
24.08.2020 14:30 Марицбург Юнайтед - BidVest Wits 0: 0 (0: 0)
14:30 AmaZulu FC - Блумфонтейн келтски 2: 2 (1: 1)
пет вечерта Мамелоди Съндаунс - Златни стрели 1: 0 (0: 0)
25.08.2020 пет вечерта Черни леопарди - Суперспорт Юнайтед 0: 1 (0: 0)
27.08.2020 14:30 Блумфонтейн келтски - BidVest Wits 1: 1 (1: 1)
пет вечерта Kaizer Chiefs - Мамелоди Съндаунс 0: 1 (0: 1)
28.08.2020 пет вечерта ФК Стеленбош - Чипа Юнайтед 1: 1 (1: 0)
29.08.2020 12:30 Орландо Пирати - Суперспорт Юнайтед 2: 1 (1: 1)
12:30 Highlands Park - Марицбург Юнайтед 1: 1 (0: 1)
14:30 AmaZulu FC - Черни леопарди 1: 0 (1: 0)
пет вечерта Златни стрели - Кейптаун Сити ФК 1: 4 (0: 2)
30.08.2020 12:30 Блумфонтейн келтски - Полокване Сити ФК 0: 0 (0: 0)
14:30 BidVest Wits - Kaizer Chiefs 1: 0 (0: 0)
пет вечерта Мамелоди Съндаунс - Бароков ФК 0: 1 (0: 1)
10. Кръгла
02.02.2020 пет вечерта Полокване Сити ФК - Мамелоди Съндаунс 0: 3 (0: 2)
пет вечерта Суперспорт Юнайтед - Бароков ФК 4: 1 (1: 1)
пет вечерта Highlands Park - Кейптаун Сити ФК 1: 0 (1: 0)
пет вечерта Kaizer Chiefs - Чипа Юнайтед 1: 0 (1: 0)
пет вечерта Черни леопарди - BidVest Wits 1: 0 (0: 0)
пет вечерта Марицбург Юнайтед - Орландо Пирати 0: 1 (0: 0)
пет вечерта ФК Стеленбош - AmaZulu FC 1: 1 (0: 1)
пет вечерта Златни стрели - Блумфонтейн келтски 0: 0 (0: 0)
05.09.2020 14:30 AmaZulu FC - Highlands Park 1: 1 (1: 0)
14:30 Мамелоди Съндаунс - Черни леопарди 3: 0 (1: 0)
14:30 Орландо Пирати - ФК Стеленбош 1: 0 (1: 0)
14:30 BidVest Wits - Полокване Сити ФК 3: 1 (1: 0)
14:30 Кейптаун Сити ФК - Суперспорт Юнайтед 1: 0 (0: 0)
14:30 Блумфонтейн келтски - Марицбург Юнайтед 3: 1 (1: 1)
14:30 Чипа Юнайтед - Златни стрели 1: 0 (1: 0)
14:30 Бароков ФК - Kaizer Chiefs 1: 1 (0: 1)