Южна Корея »K League 1 2020» График



K League 1 2020 График: Тук ще намерите всички мачове в общия преглед



2021 2020 Шампионат за изпадане 2020 2020 2019 Изпадане 2019 Шампионат 2019 2018 Отпадане 2018 Чемпионат 2018 2017 Отпадане 2017 Чемпионат 2017 2016 Отпадане 2016 Шампионат 2016 2015 Отпадане 2015 Чемпионат 2015 2014 Отпадане 2014 Шампионат 2014 2013 Отпадане 2013 Шампионат 2013 2012 Отпадане 2012 Шампионат 2012 2011 Финали 2011 2010 Финали 2010 2009 Финали 2009 2008 Финали 2008 2007 Финали 2007 2006 2005 Плейоф 2005 2004 Плейоф 2004


1. Кръгла
08.08.2020 11:00 ФК Йонбук - Suwon Bluewings 1: 0 (0: 0)
09.05.2020 06:00 Ulsan hyundai - Сангджу Сангму 4: 0 (2: 0)
08:30 Инчън Юнайтед - Daegu FC 0: 0 (0: 0)
11:00 ФК Гуанджу - Сеоннам ФК 0: 2 (0: 2)
10.10.2020 06:00 Pohang Steelers - Бусан IPark 2: 0 (1: 0)
08:30 FC Gangwon - ФК Сеул 3: 1 (0: 1)
2. Кръгла
16.05.2020 06:00 Сангджу Сангму - FC Gangwon 2: 0 (1: 0)
08:30 Daegu FC - Pohang Steelers 1: 1 (0: 1)
11:00 Бусан IPark - ФК Йонбук 1: 2 (0: 1)
17.05.2020 08:30 Suwon Bluewings - Ulsan hyundai 2: 3 (1: 0)
11:00 ФК Сеул - ФК Гуанджу 1: 0 (0: 0)
11:00 Сеоннам ФК - Инчън Юнайтед 0: 0 (0: 0)
3. Кръгла
22.05.2020 11:30 Pohang Steelers - ФК Сеул 1: 2 (1: 1)
23.05.2020 08:30 FC Gangwon - Сеоннам ФК 1: 1 (1: 0)
08:30 Suwon Bluewings - Инчън Юнайтед 1: 0 (0: 0)
11:00 Сангджу Сангму - ФК Гуанджу 1: 0 (1: 0)
24.05.2020 08:30 ФК Йонбук - Daegu FC 2: 0 (0: 0)
11:00 Ulsan hyundai - Бусан IPark 1: 1 (0: 0)
4. Кръгла
29.05.2020 11:30 Daegu FC - Сангджу Сангму 1: 1 (0: 0)
30.05.2020 08:30 FC Gangwon - ФК Йонбук 1: 0 (1: 0)
11:00 ФК Гуанджу - Ulsan hyundai 1: 1 (1: 1)
11:00 Бусан IPark - Suwon Bluewings 0: 0 (0: 0)
31.05.2020 08:30 ФК Сеул - Сеоннам ФК 0: 1 (0: 0)
11:00 Инчън Юнайтед - Pohang Steelers 1: 4 (1: 2)
5. Кръгла
06/06/2020 11:30 Инчън Юнайтед - FC Gangwon 1: 2 (1: 1)
06/06/2020 08:30 ФК Сеул - ФК Йонбук 1: 4 (1: 1)
11:00 Pohang Steelers - Ulsan hyundai 0: 4 (0: 2)
11:00 Бусан IPark - Сангджу Сангму 1: 1 (1: 0)
07.07.2020 11:00 Suwon Bluewings - ФК Гуанджу 0: 1 (0: 0)
11:00 Сеоннам ФК - Daegu FC 1: 2 (0: 0)
6. Кръгла
13.06.2020 08:30 Ulsan hyundai - Сеоннам ФК 1: 0 (0: 0)
11:00 ФК Йонбук - Инчън Юнайтед 1: 0 (0: 0)
11:00 Сангджу Сангму - Pohang Steelers 2: 4 (1: 2)
11:00 Suwon Bluewings - FC Gangwon 2: 2 (1: 1)
14.06.2020 11:00 Daegu FC - ФК Сеул 6: 0 (3: 0)
11:00 ФК Гуанджу - Бусан IPark 3: 1 (0: 1)
7. Кръгла
16.06.2020 11:00 FC Gangwon - Ulsan hyundai 0: 3 (0: 0)
11:30 Pohang Steelers - ФК Йонбук 1: 2 (1: 0)
11:30 Сеоннам ФК - Suwon Bluewings 0: 2 (0: 2)
17.06.2020 10:00 ФК Гуанджу - Инчън Юнайтед 2: 1 (1: 0)
11:00 Сангджу Сангму - ФК Сеул 1: 0 (0: 0)
12:00 Бусан IPark - Daegu FC 2: 2 (1: 1)
8. Кръгла
20.06.2020 11:00 ФК Сеул - Ulsan hyundai 0: 2 (0: 0)
11:00 Pohang Steelers - FC Gangwon 2: 0 (0: 0)
11:00 Сеоннам ФК - Сангджу Сангму 0: 1 (0: 0)
21.06.2020 10:00 ФК Йонбук - ФК Гуанджу 1: 0 (0: 0)
10:00 Инчън Юнайтед - Бусан IPark 0: 1 (0: 0)
12:00 Daegu FC - Suwon Bluewings 3: 1 (0: 1)
9. Кръгла
26.06.2020 11:00 ФК Гуанджу - Pohang Steelers 0: 2 (0: 1)
27.06.2020 11:00 ФК Сеул - Инчън Юнайтед 1: 0 (0: 0)
11:00 Бусан IPark - Сеоннам ФК 1: 1 (0: 1)
12:00 Daegu FC - FC Gangwon 2: 1 (0: 0)
28.06.2020 10:00 Ulsan hyundai - ФК Йонбук 0: 2 (0: 1)
11:00 Suwon Bluewings - Сангджу Сангму 0: 1 (0: 0)
10. Кръгла
07/04/2020 10:00 Ulsan hyundai - Инчън Юнайтед 4: 1 (3: 1)
11:00 FC Gangwon - Бусан IPark 2: 4 (1: 1)
12:00 Suwon Bluewings - ФК Сеул 3: 3 (3: 1)
05.07.2020 11:00 Сангджу Сангму - ФК Йонбук 1: 0 (0: 0)
11:00 Сеоннам ФК - Pohang Steelers 0: 4 (0: 2)
11:00 ФК Гуанджу - Daegu FC 2: 4 (1: 0)
11. Кръгла
10.07.2020 11:30 Бусан IPark - ФК Сеул 2: 0 (0: 0)
07.07.2020 11:00 ФК Йонбук - Сеоннам ФК 2: 2 (0: 2)
11:00 Pohang Steelers - Suwon Bluewings 1: 1 (0: 1)
11:00 Инчън Юнайтед - Сангджу Сангму 1: 1 (0: 0)
12.07.2020 11:00 Daegu FC - Ulsan hyundai 1: 3 (0: 1)
11:00 FC Gangwon - ФК Гуанджу 4: 1 (2: 1)
12. Кръгла
18.07.2020 10:00 Бусан IPark - ФК Гуанджу 0: 0 (0: 0)
11:00 Сангджу Сангму - Daegu FC 2: 0 (0: 0)
12:00 ФК Сеул - Pohang Steelers 1: 3 (1: 0)
19.07.2020 11:00 Ulsan hyundai - FC Gangwon 1: 0 (1: 0)
11:00 Suwon Bluewings - Сеоннам ФК 0: 1 (0: 0)
11:00 Инчън Юнайтед - ФК Йонбук 1: 1 (1: 0)
13. Кръгла
25.07.2020 11:00 Сангджу Сангму - Ulsan hyundai 1: 5 (1: 3)
11:00 Сеоннам ФК - FC Gangwon 0: 0 (0: 0)
12:00 ФК Гуанджу - Suwon Bluewings 0: 1 (0: 0)
26.07.2020 11:00 ФК Йонбук - ФК Сеул 3: 0 (2: 0)
11:00 Pohang Steelers - Инчън Юнайтед 1: 1 (1: 1)
11:00 Daegu FC - Бусан IPark 3: 0 (2: 0)
14. Кръгла
01.08.2020 11:00 ФК Йонбук - Pohang Steelers 2: 1 (0: 0)
11:00 Сеоннам ФК - ФК Сеул 1: 2 (1: 1)
12:00 Инчън Юнайтед - ФК Гуанджу 1: 3 (1: 0)
02.02.2020 11:00 FC Gangwon - Сангджу Сангму 2: 2 (1: 1)
11:00 Suwon Bluewings - Daegu FC 0: 1 (0: 0)
11:00 Бусан IPark - Ulsan hyundai 1: 2 (0: 1)
15. Кръгла
07.07.2020 12:00 ФК Сеул - FC Gangwon 2: 0 (1: 0)
08.08.2020 11:00 Ulsan hyundai - Suwon Bluewings 0: 0 (0: 0)
11:00 Pohang Steelers - ФК Гуанджу 1: 1 (0: 0)
12:00 Daegu FC - ФК Йонбук 0: 2 (0: 2)
08.09.2020 11:00 Сангджу Сангму - Бусан IPark 2: 0 (0: 0)
11:00 Инчън Юнайтед - Сеоннам ФК 0: 2 (0: 0)
16. Кръгла
14.08.2020 11:30 Сеоннам ФК - Бусан IPark 1: 1 (0: 0)
15.08.2020 11:00 Ulsan hyundai - Pohang Steelers 2: 0 (0: 0)
11:00 ФК Сеул - Сангджу Сангму 2: 1 (1: 1)
11:00 Suwon Bluewings - ФК Йонбук 1: 3 (0: 2)
16.08.2020 11:00 Daegu FC - Инчън Юнайтед 0: 1 (0: 1)
11:00 ФК Гуанджу - FC Gangwon 2: 2 (1: 1)
17. Кръгла
22.08.2020 09:30 Инчън Юнайтед - Suwon Bluewings 1: 0 (0: 0)
11:00 ФК Гуанджу - ФК Сеул 0: 0 (0: 0)
11:00 Бусан IPark - Pohang Steelers 2: 1 (2: 0)
12:00 FC Gangwon - Daegu FC 0: 0 (0: 0)
23.08.2020 10:00 ФК Йонбук - Сангджу Сангму 2: 1 (1: 1)
12:00 Сеоннам ФК - Ulsan hyundai 1: 2 (0: 2)
18. Кръгла
29.08.2020 10:00 Сангджу Сангму - Инчън Юнайтед 3: 1 (2: 1)
12:00 Suwon Bluewings - Бусан IPark 3: 1 (0: 1)
30.08.2020 09:30 Ulsan hyundai - ФК Сеул 3: 0 (2: 0)
11:00 Pohang Steelers - Сеоннам ФК 2: 1 (0: 1)
11:00 ФК Йонбук - FC Gangwon 1: 2 (0: 0)
12:00 Daegu FC - ФК Гуанджу 4: 6 (1: 2)
19. Кръгла
04.04.2020 11:00 Сангджу Сангму - Suwon Bluewings 1: 0 (0: 0)
05.09.2020 09:30 Сеоннам ФК - ФК Йонбук 2: 0 (1: 0)
11:00 ФК Сеул - Бусан IPark 1: 1 (1: 0)
12:00 Pohang Steelers - Daegu FC 3: 2 (1: 2)
06.06.2020 09:30 FC Gangwon - Инчън Юнайтед 2: 3 (0: 0)
11:00 Ulsan hyundai - ФК Гуанджу 1: 1 (0: 1)
20. Кръгла
12.09.2020 08:00 ФК Гуанджу - ФК Йонбук 3: 3 (2: 2)
11:00 Ulsan hyundai - Daegu FC 1: 1 (0: 0)
11:00 Сангджу Сангму - Сеоннам ФК 0: 0 (0: 0)
13.09.2020 09:30 ФК Сеул - Suwon Bluewings 2: 1 (1: 1)
11:00 FC Gangwon - Pohang Steelers 0: 3 (0: 2)
11:00 Бусан IPark - Инчън Юнайтед 0: 0 (0: 0)
21. Кръгла
15.09.2020 11:00 ФК Йонбук - Ulsan hyundai 2: 1 (1: 0)
12:00 ФК Гуанджу - Сангджу Сангму 0: 1 (0: 0)
16.09.2020 10:00 Бусан IPark - FC Gangwon 1: 2 (0: 0)
11:00 Suwon Bluewings - Pohang Steelers 0: 0 (0: 0)
11:00 Инчън Юнайтед - ФК Сеул 1: 0 (0: 0)
12:00 Daegu FC - Сеоннам ФК 3: 2 (2: 1)
22. Кръгла
20.09.2020 07:00 Сеоннам ФК - ФК Гуанджу 0: 2 (0: 1)
07:00 FC Gangwon - Suwon Bluewings 1: 2 (0: 0)
07:00 ФК Йонбук - Бусан IPark 2: 0 (2: 0)
07:00 Pohang Steelers - Сангджу Сангму 4: 3 (2: 0)
07:00 ФК Сеул - Daegu FC 0: 0 (0: 0)
07:00 Инчън Юнайтед - Ulsan hyundai 0: 1 (0: 1)