Саутхемптън »История на мениджъра

Саутхемптън »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
06.12.2018 - 30.06.2024 Ралф Хасенхютл Австрия 08.09.1967
04.12.2018 - 05.12.2018 Келвин Дейвис Англия 29.09.1976
14.03.2018 - 03.03.2018 Марк Хюз Уелс 01.11.1963
01.07.2017 - 12.03.2018 Маурисио Пелегрино Аржентина 10/05/1971
01.07.2016 - 30.06.2017 Клод Пуел Франция 02.09.1961
01.07.2014 - 30.06.2016 Роналд Кьоман Холандия 21.03.1963
18.01.2013 - 30.06.2014 Маурисио Почетино Аржентина 02.03.1972
12.09.2010 - 17.01.2013 Найджъл Адкинс Англия 11.03.1965
31.08.2010 - 11.09.2010 Дийн Уилкинс Англия 12.07.1962
17.07.2009 - 30.08.2010 Алън Пардю Англия 18.07.1961
23.01.2009 г. - 09.09.2009 г. Марк Уот Холандия 16.12.1960
01.06.2008 - 23.01.2009 Ян Поортвлиет Холандия 21.09.1955
18.02.2008 - 30.05.2008 Найджъл Пиърсън Англия 21.08.1963
25.01.2008 - 17.02.2008 Джейсън Дод Англия 02.11.1970
23.12.2005 - 24.01.2008 Джордж Бърли Шотландия 06/03/1956
04.12.2005 - 22.12.2005 Дейв Басет Англия 04.04.1944
08.12.2004 - 12.03.2005 Хари Реднап Англия 02.03.1947
23.08.2004 - 07.07.2004 Стив Уигли Англия 15.10.1961
03.04.2004 - 23.08.2004 Пол Стърок Шотландия 10.10.1956
14.02.2004 - 03.03.2004 Стив Уигли Англия 15.10.1961
22.10.2001 - 13.02.2004 Гордън Страчан Шотландия 09.09.1957
29.03.2001 - 21.10.2001 Стюарт Грей Англия 19.04.1960
28.01.2000 - 28.03.2001 Глен Ходъл Англия 27.10.1957
23.06.1997 - 27.01.2000 Дейв Джоунс Англия 17.08.1956
01.07.1996 - 30.06.1997 Graeme Souness Шотландия 06.05.1953
01.07.1995 - 30.06.1996 Дейв Мерингтън Англия 26.01.1945
21.01.1994 - 30.06.1995 Алън Бол Англия 12.05.1945
01.07.1991 - 05.05.1994 Ян Бранфут Англия 26.01.1947г
01.07.1985 - 30.06.1991 Крис Никъл Северна Ирландия 12.10.1946
01.12.1973 - 30.06.1985 Лоури Макменеми Англия 26.07.1936
01.09.1955 - 30.11.1973 Тед Бейтс Англия 03.03.1918
01.03.1952 - 31.08.1955 Джордж Роутън Англия 11.04.1909
01.07.1949 - 31.12.1951 Сид Кен Англия 30.10.1911
01.01.1946 - 30.06.1949 Бил Доджин Англия 17.04.1909
01.07.1943 - 31.12.1945 Артър Домини Англия 11.02.1893
15.03.1937 - 30.06.1943 Том Паркър Англия 19.11.1897
01.07.1936 - 14.03.1937 Джордж Гос Англия
16.05.1931 - 30.06.1936 Джордж Кей Англия 21.09.1891
01.10.1925 - 30.06.1931 Артър Чадуик Англия 07.07.1875
01.07.1919 - 31.12.1924 Джими Макинтайър Англия 31.10.1877
01.07.1912 - 30.06.1919 Ърнест Арнфийлд Англия 25.12.1853
01.07.1911 - 30.06.1912 Джордж Суифт Англия 03.02.1870
01.07.1897 - 30.06.1911 Ърнест Арнфийлд Англия 25.12.1853
01.07.1896 - 30.06.1897 Алфред Макмин Англия
01.07.1955 - 30.06.1896 Чарлз Робсън Англия 20.06.1859
01.07.1892 - 30.06.1895 Сесил Найт Англия