Спортен Канзас Сити

Спортинг Канзас Сити, Екип от САЩ

04.12.2020 05:38

Молино отбелязва два пъти, докато Минесота зашеметява Канзас Сити в плейофите на MLS

Кевин Молино вкара два гола за втория пореден мач след сезона, докато Минесота Юнайтед разшири непобедимата си струна до 10 поред, като разстрои най-носещия се Канзас Сити с 3: 0 в плейофна игра на MLS в четвъртък .... Повече ▼ ' 30.11.2020 20:48

MLS измества сблъсъка за плейофите в Канзас Сити-Минесота за четвъртък

Major League Soccer в понеделник премести мач от четвъртфинал в плейоф между Sporting Kansas City и Minnesota United от сряда на четвъртък и измести следващия полуфинал към следващия понеделник .... Повече ▼ ' 23.11.2020 07:23

Мелия играе в ролята на Канзас Сити в сблъсъка с плейофите за MLS Cup с Минесота

Вратарят на Канзас Сити Тим Мелия спря три поредни дузпи от Сан Хосе, докато Спортинг разтърси Земетресенията с 3: 0 в дузпа, за да продължи напред в плейофите за Купата на MLS след равенство 3-3 след продължения .... Повече ▼ ' 09.26.2020 20:17

Играта Колорадо-Канзас Сити е отложена за избухването на Covid-19: лига

Major League Soccer отложи мача на Sporting Kansas City с Colorado Rapids в събота след избухването на Covid-19, засягащо множество лица .... Повече ▼ ' 31.07.2020 04:17

Сантос в дубъла, докато Юниън достига полуфиналите на MLS

Бразилският нападател Серджо Сантос вкара два пъти, след като Филаделфия Юнион резервира мястото си на полуфиналите на турнира за рестартиране на Мейджър Лийг Футбол в четвъртък с победа с 3: 1 над Спортинг Канзас Сити .... Повече ▼ ' 18.07.2020 06:51

Слайдшоу на Sporting Kansas City
MLS 5. Кръгла 25.10.2020 З. Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс 4: 0 (0: 0)
MLS 5. Кръгла 28.10.2020 ДА СЕ ФК Синсинати ФК Синсинати 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 ДА СЕ Истинско Солено езеро Истинско Солено езеро 2: 0 (1: 0)
MLS 1. Кръгла 22.11.2020 З. Земетресения в Сан Хосе Земетресения в Сан Хосе 3: 0 (1: 2, 3: 3, 3: 3) псо
MLS Полуфинали на конференцията 12/04/2020 З. Минесота Юнайтед ФК Минесота Юнайтед ФК 0: 3 (0: 3)