Стадион Рен

Стад Рен, Екип от Франция

04.03.2021 21:45

Рен обяви Бруно Генезио за нов треньор

Бруно Генезио бе официално обявен за новия треньор на Рен от клуба на Лига 1 в четвъртък, ден след като изтече новина за назначението на бившия мениджър на Лион .... Повече ▼ ' 03.03.2021 21:04

Aouar изстрелва Лион на върха на Лига 1

Стачката на второто полувреме на Houssem Aouar донесе на Лион домакинска победа с 1: 0 над Рен в сряда, за да изпрати хората на Руди Гарсия на върха на Лига 1 преди мачовете на съперниците им по титлата .... Повече ▼ ' 03.03.2021 13:55

Рен да назначи Бруно Генезио за нов треньор

Рен избра Бруно Генезио за свой нов треньор на мястото на Жулиен Стефан, който подаде оставка по-рано тази седмица, потвърди източник, близък до френския клуб Лига 1 пред AFP в сряда .... Повече ▼ ' 01.03.2021 10:53

Треньорът на Рен Стефан се оттегля след мрачно бягане

Жулиен Стефан, който за пръв път в историята си насочи Рен до квалификацията на Шампионската лига, подаде оставка след лоши резултати, съобщи клубът в Лига 1 в понеделник .... Повече ▼ ' 01.02.2021 14:47

Меси подхранва съживяването на Барселона, насилието в Марсилия, Поч бит: Говорещи точки от цяла Европа

Лионел Меси запази подобрената си форма в Ла Лига, тъй като Барселона спечели отново на фона на повече противоречия относно финансите на каталунците, докато във Франция имаше драма на и извън терена, а миланските клубове продължават да се борят на върха на Серия А. ... Повече ▼ ' 30.01.2021 22:24

Мачът от Марсилия е отложен, след като феновете на 'диваците' атакуват тренировъчна площадка

23.10.2020 03:50

Френските клубове търсят утеха сред лошата форма на Шампионската лига и спора на Mediapro