Торино ФК

Торино ФК, Екип от Италия

03.03.2021 12:01

Торино не успя да се яви за мача на Лацио след карантина

Под карантина в Торино, отборът на Серия А Торино не успя да пътува до Рим за играта си с Лацио във вторник, като домакините спечелиха победа след 45-минутно изчакване .... Повече ▼ ' 02.03.2021 17:55

Торино е поставен под карантина, но италианската лига отказва да прекрати мача

Под карантина в Торино, италианският екип от топ полети Torino не успя да пътува до Рим за играта си с Lazio в Рим във вторник, мач, който италианската лига отказа да отложи .... Повече ▼ ' 02.25.2021 14:50

Играта в Торино срещу Сасуоло е отложена след избухването на коронавирус

Мачът на италианския клуб Торино в петък срещу Сасуоло е отложен заради избухването на коронавирус в клуба, потвърди Lega Serie A .... Повече ▼ ' 24.02.2021 16:32

Торино прекъсва тренировката, игра в лигата е изложена на риск след избухването на коронавирус

Италианският клуб Торино прекрати тренировките в сряда за втори ден след поредния положителен случай на коронавирус с мач от първенството срещу Сасуоло в петък .... Повече ▼ ' 19.01.2021 12:24

Борещият се Торино назначава бившия играч Никола за нов треньор

Давиде Никола, който прекара сезон като играч на Торино, бе определен от клуба на Серия А във вторник за наследник на Марко Джамполо, който бе уволнен като треньор в понеделник .... Повече ▼ ' 16.01.2021 23:23

Домакинската суша в Торино продължава с равенство срещу 10-членната Специя

13.01.2021 00:26

Милан победи Торино с дузпи, за да стигне до четвъртфиналите за Купата на Италия

09.01.2021 23:20

Ибрахимович се завръща, когато Милан увеличава преднината на Серия А.

Слайдшоу на Торино ФК
Поредица 19. Кръгла 22.01.2021 ДА СЕ Беневенто Футбол Беневенто Футбол 2: 2 (0: 1)
Поредица 20. Кръгла 29.01.2021 З. ACF Фиорентина ACF Фиорентина 1: 1 (0: 0)
Поредица 21. Кръгла 06.02.2021 ДА СЕ Аталанта Аталанта 3: 3 (2: 3)
Поредица 22. Кръгла 13.02.2021 З. Генуа CFC Генуа CFC 0: 0 (0: 0)
Поредица 23. Кръгла 19.02.2021 ДА СЕ Футбол Футбол 1: 0 (0: 0)