Торонто ФК

Торонто, отбор от Канада

25.11.2020 08:09

Сиатъл Саундърс продължава, Нешвил, Нова Англия рекордни разстройства

Защитаващият шампион Сиатъл Саундърс продължи впечатляващия си поход през поредния сезон във вторник, докато Нешвил СК и Нова Англия Революция отбелязаха разстройства в двойка сблъсъци в плейофите на Източната конференция .... Повече ▼ ' 25.10.2020 04:19

Сантос вкарва хеттрик, докато Юнион завзема първо място на Изток

Серджо Сантос записа хеттрик, а Андре Блейк събра осмия си шаут, след като Филаделфия Юнион грабна първото място в MLS Източната конференция с 5: 0 на Торонто ФК в събота .... Повече ▼ ' 27.07.2020 08:01

Ню Йорк разстрои Торонто, за да достигне MLS последните осем, като отмъсти за загуба в плейофа

Валентин Кастеланос и Макси Моралес вкараха голове във второто полувреме, докато Ню Йорк стигна до четвъртфиналите на турнира MLS is Back с победа с 3: 1 над Торонто в неделя .... Повече ▼ ' 21.07.2020 23:32

Торонто, Нова Англия напредват до MLS нокаут кръг

Алекс Боно направи пет спасявания за отпадането, когато Торонто ФК достигна нокаут кръга на турнира MLS is Back с равенство 0: 0 срещу революцията в Нова Англия във вторник .... Повече ▼ ' 07.17.2020 07:18

Хеттрикът Akinola издига Торонто над Монреал в турнира на MLS

Хеттрикът на Айо Акинола донесе Торонто до победа с 4-3 над Монреал в четвъртък, което изтласка Thierry Henry's Impact до ръба на елиминацията в турнира MLS is Back .... Повече ▼ ' 13.07.2020 02:57

Слайдшоу на Торонто
MLS 5. Кръгла 25.10.2020 ДА СЕ Съюз на Филаделфия Съюз на Филаделфия 0: 5 (0: 2)
MLS 5. Кръгла 28.10.2020 З. Ню Йорк Сити ФК Ню Йорк Сити ФК 0: 1 (0: 0)
MLS 6. Кръгла 02.11.2020 З. Интер Маями CF Интер Маями CF 2: 1 (0: 1)
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 ДА СЕ Ню Йорк RB Ню Йорк RB 1: 2 (0: 2)
MLS 1. Кръгла 24.11.2020 З. Нашвил SC Нашвил SC 0: 1 (0: 0, 0: 0) ает