Tottenham Hotspur »История на мениджъра



Tottenham Hotspur »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
20.11.2019 - 30.06.2023 Жозе Моуриньо Португалия 26.01.1963
01.07.2014 - 19.11.2019 Маурисио Почетино Аржентина 02.03.1972
17.12.2013 г. - 30.06.2014 г. Тим Шерууд Англия 06.02.1969
01.07.2012 - 16.12.2013 Андре Вилас-Боас Португалия 17.10.1977
26.10.2008 - 14.06.2012 Хари Реднап Англия 02.03.1947
29.10.2007 - 25.10.2008 Хуанде Рамос Испания 25.09.1954
8.11.2004 - 26.10.2007 Мартин Джол Холандия 16.01.1956
01.07.2004 - 05.05.2004 Жак Сантини Франция 25.04.1952
22.09.2003 - 30.06.2004 Крис Хютън Ирландия 11.12.1958
21.09.2003 - 02.06.2004 Дейвид Плеат Англия 15.01.1945
02.02.2001 - 21.09.2003 Глен Ходъл Англия 27.10.1957
16.03.2001 - 01.04.2001 Дейвид Плеат Англия 15.01.1945
01.10.1998 - 15.03.2001 Джордж Греъм Шотландия 30.11.1944г
07.07.1998 - 30.09.1998 Дейвид Плеат Англия 15.01.1945
20.11.1997 - 05.09.1998 Кристиан Грос Швейцария 14.08.1954
15.11.1994 - 19.11.1997 Гери Франсис Англия 12/06/1951
02.11.1994 - 15.11.1994 Стив Периман Англия 21.12.1951
01.07.1993 - 01.11.1994 Освалдо Ардилес Аржентина 03.03.1952
01.07.1992 - 30.06.1993 Дъглас Лайвмор Англия 21.12.1947
01.07.1991 - 30.06.1992 Питър Шрийвс Уелс 30.11.1940
23.10.1987 - 30.06.1991 Тери Венабълс Англия 06/06/1943
16.05.1986 - 23.10.1987 Дейвид Плеат Англия 15.01.1945
01.07.1984 - 15.05.1986 Питър Шрийвс Уелс 30.11.1940
14.07.1976 - 31.05.1984 Кийт Бъркиншоу Англия 23.06.1935
01.10.1974 - 30.06.1976 Тери Нийл Северна Ирландия 08.08.1942
11.10.1958 - 30.09.1974 Бил Никълсън Англия 26.01.1919г
19.04.1955 - 11.10.1958 Джими Андерсън Англия
01.07.1949 - 18.04.1955 Артър Роу Англия 01.09.1906
01.07.1946 - 30.07.1949 Джо Хълм Англия 26.08.1904
01.07.1942 - 30.06.1946 Артър Търнър Англия
01.07.1938 - 30.06.1942 Питър Макуилям Шотландия 21.09.1879
01.07.1935 - 30.06.1938 Джон Тресадерн Англия 26.09.1890
01.07.1930 - 30.06.1935 Пърси Смит Англия 00/00/1880
01.07.1927 - 30.06.1929 Били Минтър Англия 16.04.1888
01.07.1912 - 30.06.1927 Питър Макуилям Шотландия 21.09.1879
01.08.1908 - 30.06.1912 Артър Търнър Англия
18.04.1907 - 27.07.1908 Фред Къркъм Англия
01.07.1999 - 30.06.1907 Джон Камерън Шотландия 13.04.1872
01.07.1898 - 30.06.1899 Франк Е. Бреттел Англия 00/00/1862