Valencia CF »История на мениджъра

Valencia CF »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
27.07.2020 - 30.06.2022 Смешен Испания 01.05.1970
30.06.2020 - 30.07.2020 Воро Испания 10.09.1963
11.09.2019 - 29.06.2020 Селади Испания 29.09.1975
11.07.2017 - 10.09.2019 Марселино Испания 14.08.1965
30.12.2016 - 30.06.2017 Воро Испания 10.09.1963
01.10.2016 - 29.12.2016 Чезаре Прандели Италия 19.08.1957
21.09.2016 - 30.09.2016 Воро Испания 10.09.1963
30.03.2016 - 20.09.2016 Пако Айестаран Испания 05/05/1963
06.12.2015 - 29.03.2016 Гари Невил Англия 18.02.1975
02.02.2015 - 05.05.2015 Воро Испания 10.09.1963
01.07.2014 - 30.11.2015 Нуно Португалия 25.01.1974
26.12.2013 - 02.07.2014 Хуан Пици Испания 07.07.1968
17.12.2013 - 25.12.2013 Нико Естевес Испания 29.01.1980
05.06.2013 - 16.12.2013 Мирослав Джукич Сърбия 19.02.1966
06.06.2012 - 01.06.2013 Валверде Испания 09.02.1964
03.12.2012 - 05.05.2012 Воро Испания 10.09.1963
01.07.2012 - 12.02.2012 Маурисио Пелегрино Аржентина 10/05/1971
01.07.2008 - 30.06.2012 Унай шмиргел Испания 03.11.1971
21.04.2008 - 30.06.2008 Воро Испания 10.09.1963
01.11.2007 - 21.04.2008 Роналд Кьоман Холандия 21.03.1963
29.10.2007 - 31.10.2007 Оскар Фернандес Испания 28.09.1974
01.07.2005 - 29.10.2007 Quique Flores Испания 05/02/1965
27.02.2005 - 30.06.2005 Антонио Лопес Испания 29.05.1957
01.07.2004 - 25.02.2005 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
01.07.2001 - 30.06.2004 Рафа Бенитес Испания 16.04.1960
01.07.1999 - 30.06.2001 Хектор Купер Аржентина 16.11.1955
16.09.1997 - 30.06.1999 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
18.11.1996 - 15.09.1997 Хорхе Валдано Аржентина 10.04.1955
01.07.1995 - 17.11.1996 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
01.07.1994 - 30.06.1995 Карлос Алберто Парейра Бразилия 27.02.1943
26.03.1994 - 30.06.1994 Гус Хидинк Холандия 11.08.1946
13.03.1994 - 20.03.1994 Риело Испания 05/05/1946
01.01.1994 - 05.03.1994 Хектор Нунес Уругвай 08.08.1936
20.11.1993 - 20.12.1993 Пако Реал Испания 01.03.1939
01.07.1991 - 30.11.1993 Гус Хидинк Холандия 11.08.1946
01.07.1988 - 30.06.1991 Виктор Аспержи Уругвай 10/06/1944
02.02.1986 - 30.06.1988 Алфредо Ди Стефано Аржентина 04.07.1926
01.07.1985 - 26.01.1986 Оскар Валдес Аржентина 25.07.1946
10.02.1984 - 30.06.1985 Роберто Гил Испания 30.07.1938
01.07.1983 - 05.02.1984 Пакито Испания 14.02.1938
10.03.1983 - 30.06.1983 Колдо Агире Испания 27.04.1939г
01.11.1982 - 06.03.1983 Милян Милянич Северна Македония 04.04.1930г
01.07.1982 - 31.10.1982 Учител Испания 07.07.1935г
01.07.1980 - 30.06.1982 Пасиегито Испания 21.05.1925
01.07.1979 - 30.06.1980 Алфредо Ди Стефано Аржентина 04.07.1926
08.04.1979 - 02.06.1979 Пасиегито Испания 21.05.1925
03.09.1978 - 25.03.1979 Марсел Доминго Франция 15.01.1924
01.07.1977 - 30.06.1978 Марсел Доминго Франция 15.01.1924
06.03.1977 - 22.05.1977 Учител Испания 07.07.1935г
27.02.1977 - 27.02.1977 Пасиегито Испания 21.05.1925
05.09.1976 - 20.02.1977 Heriberto Herrera Парагвай 24.04.1926
27.09.1975 - 15.05.1976 Учител Испания 07.07.1935г
06.09.1975 - 20.09.1975 Драголюб Милошевич Сърбия 08.11.1929г
20.04.1975 - 25.05.1975 Драголюб Милошевич Сърбия 08.11.1929г
07.07.1974 - 06.04.1975 Милован Цирич Сърбия 12.02.1918
01.07.1970 - 30.06.1974 Алфредо Ди Стефано Аржентина 04.07.1926
19.10.1969 - 30.06.1970 Кораб Испания 24.11.1927
14.09.1969 - 12.10.1969 Joseito Испания 23.12.1926г
20.10.1968 - 16.04.1969 Joseito Испания 23.12.1926г
15.09.1968 - 13.10.1968 Свят Испания 22.01.1916
01.07.1966 - 30.06.1968 Свят Испания 22.01.1916
01.07.1965 - 30.06.1966 Баринага Испания 15.08.1922
01.07.1964 - 30.06.1965 Свят Испания 22.01.1916
01.07.1963 - 30.06.1964 Пасиегито Испания 21.05.1925
01.07.1962 - 30.06.1963 Алехандро Скопели Аржентина 12.05.1908
01.07.1960 - 30.06.1962 Балманя Испания 29.12.1914г
15.09.1959 - 30.06.1960 Ото Бумбел Бразилия 06.07.1914
01.01.1959 - 30.06.1960 Quincoces Испания 17.07.1905
01.07.1956 - 30.06.1958 гледам Испания 03.03.1913
01.07.1954 - 30.06.1956 Итураспе Испания 10.06.1910
01.07.1948 - 30.06.1954 Quincoces Испания 17.07.1905
01.07.1946 - 30.06.1948 Passerin Испания 16.04.1903
01.07.1943 - 30.06.1946 Кюбелс Испания 17.01.1900
01.07.1942 - 30.06.1943 Рино Испания 07.07.1901
01.07.1939 - 30.06.1942 Encinas Испания 19.05.1893
01.07.1934 - 30.06.1935 Антонин Fivebr Чехия 22.11.1888
01.07.1933 - 30.06.1934 Джак Гринуел Англия 02.02.1884
01.07.1929 - 30.06.1931 Антонин Fivebr Чехия 22.11.1888
01.07.1923 - 30.06.1927 Антонин Fivebr Чехия 22.11.1888
01.07.1921 - 30.06.1922 Хуан Армет де Кастелви Испания 30.06.1895г