Vancouver Whitecaps »История на мениджъра

Vancouver Whitecaps »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
07.11.2018 г. - 31.12.2021 г. Марк дос Сантос Канада 30.05.1977
25.09.2018 - 07.11.2018 Крейг Далримпъл Англия 30.12.1973
16.12.2013 г. - 25.09.2018 г. Карл Робинсън Уелс 13.10.1976
26.10.2011 - 29.10.2013 Мартин Рени Шотландия 22.05.1975
31.05.2011 - 31.12.2011 Том Соен ИЗПОЛЗВА 15.04.1966
11.12.2007 г. - 30.05.2011 г. Teitur Þórðarson Исландия 14.01.1952
01.11.2004 - 18.09.2007 Боб Лили ИЗПОЛЗВА 02.02.1966
01.01.2000 г. - 31.12.2001 г. Дейл Мичъл Канада 21.04.1958
01.05.1984 - 31.08.1984 Колин Тод Англия 12.12.1948
01.01.1984 - 31.12.1984 Алън Хинтън Англия 10/06/1942
01.11.1983 - 31.12.1986 Тери Хенеси Уелс 01.09.1942
01.07.1981 - 30.06.1984 Ноби Стайлс Англия 18.05.1942
01.01.1979 - 31.12.1979 Уилсън Канада 10.07.1947
01.07.1977 - 30.06.1979 Тони Сервитьори Англия 01.02.1937г