VfB Щутгарт

VfB Щутгарт, Екип от Германия

13.02.2021 20:46

Haaland спасява руж в Дортмунд

Късно изравняване от Ерлинг Браут Хааланд спести зачервяванията на Борусия Дортмунд в събота, тъй като те бяха държани до равенство 2-2 у дома на съперника от Бундеслигата Хофенхайм .... Повече ▼ ' 29.01.2021 23:18

Зашеметяващите солови усилия на Wamangituka печатват Щутгарт

Конгоанското крило Силас Вамангитука отбеляза за четвъртия си пореден мач в Бундеслигата в петък като гол от край до край след 80-метров спринт запечата победата на Щутгарт с 2: 0 у дома за борците от Майнц .... Повече ▼ ' 10.01.2021 19:25

Матарацо на загуба, за да обясни последната победа на Щутгарт в гостуването

Треньорът на Щутгарт Пелегрино Матарацо заяви, че не е в състояние да обясни впечатляващата форма на гостите си, след като победата с 4: 1 в неделя в Аугсбург ги превърна в най-силния отбор на Бундеслигата на пътя .... Повече ▼ ' 10.01.2021 17:55

Щутгарт се развихри до победа в първа лига, след като разби Дортмунд

Щутгарт направи триумф с 4: 1 в 10-членния Аугсбург в неделя, за да спечели първата си победа в Бундеслигата след разбиването на Борусия Дортмунд миналия месец .... Повече ▼ ' 02.01.2021 23:20

Олмо стреля с РБ Лайпциг на върха в Бундеслигата пред Байерн Мюнхен

РБ Лайпциг измести Байерн Мюнхен на върха на таблицата в Бундеслигата в събота, тъй като голът на Дани Олмо през второто полувреме беше достатъчен, за да запечата победа с 1: 0 в Щутгарт .... Повече ▼ ' 12.12.2020 18:36

„Бедствие“ като Дортмунд претърпява най-тежкото домашно поражение от повече от десетилетие

12.12.2020 17:38

Лайпциг оглавява Бундеслигата като Дортмунд катастрофира до тежко домакинско поражение

Слайдшоу на VfB Щутгарт
DFB-Pokal Осминафинал 03.02.2021 З. Бор.Мьонхенгладбах Бор.Мьонхенгладбах 1: 2 (1: 1)
Бундеслига 20. Кръгла 06.02.2021 ДА СЕ Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2: 5 (0: 2)
Бундеслига 21. Кръгла 13.02.2021 З. Херта BSC Херта BSC 1: 1 (1: 0)
Бундеслига 22. Кръгла 20.02.2021 ДА СЕ 1. ФК Кьолн 1. ФК Кьолн 1: 0 (0: 0)
Бундеслига 23. Кръгла 27.02.2021 З. ФК Шалке 04 ФК Шалке 04 5: 1 (3: 1)
Бундеслига 24. Кръгла 06.03.2021 ДА СЕ Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт -: -