Watford FC »История на мениджъра



Watford FC »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
20.12.2020 - 30.06.2021 Xisco Muñoz Испания 05.09.1980
15.08.2020 - 19.12.2020 Владимир Ивич Сърбия 07.07.1977
20.07.2020 - 31.07.2020 Хейдън Мълинс Англия 27.03.1979
09.12.2019 - 19.07.2020 Найджъл Пиърсън Англия 21.08.1963
03.12.2019 - 08.12.2019 Хейдън Мълинс Англия 27.03.1979
07.09.2019 - 30.11.2019 Quique Flores Испания 05/02/1965
21.01.2018 - 06.06.2019 Смешен Испания 01.05.1970
01.07.2017 - 21.01.2018 Марко Силва Португалия 12.07.1977
01.07.2016 - 30.06.2017 Уолтър Мацари Италия 01.10.1961
01.07.2015 - 30.06.2016 Quique Flores Испания 05/02/1965
07.10.2014 - 26.05.2015 Славиша Йоканович Сърбия 16.08.1968
29.09.2014 - 06.10.2014 Били Маккинли Шотландия 22.04.1969
02.09.2014 - 28.09.2014 Оскар Испания 26.04.1973
17.12.2013 - 31.08.2014 Джузепе Санино Италия 30.04.1957
01.07.2012 - 16.12.2013 Джанфранко Зола Италия 05.07.1966
01.07.2011 - 30.06.2012 Шон Дайче Англия 28.06.1971
15.06.2009 - 16.06.2011 Малки Макей Шотландия 19.02.1972
24.11.2008 - 13.06.2009 Брендън Роджърс Северна Ирландия 26.01.1973
03.11.2008 - 23.11.2008 Малки Макей Шотландия 19.02.1972
29.03.2005 - 02.11.2008 Ейди Бутройд Англия 08.08.1971
01.07.2002 - 23.03.2005 Рей Луингтън Англия 07.07.1956
01.06.2001 - 14.06.2002 Джанлука Виали Италия 09.09.1964
01.07.1997 - 30.06.2001 Греъм Тейлър Англия 15.09.1944
01.07.1996 - 30.06.1997 Кени Джакет Уелс 01.05.1962
15.02.1996 - 30.06.1996 Греъм Тейлър Англия 15.09.1944
01.07.1993 - 14.02.1996 Глен Родер Англия 13.12.1955
16.11.1990 - 30.06.1993 Стив Периман Англия 21.12.1951
01.04.1990 - 15.11.1990 Колин Лий Англия 12.06.1956
21.01.1988 - 31.03.1990 Стив Харисън Англия 26.12.1952
01.07.1987 - 20.01.1988 Дейв Басет Англия 04.04.1944
01.07.1977 - 30.06.1987 Греъм Тейлър Англия 15.09.1944
01.07.1973 - 30.06.1977 Майкъл Кийн Англия 19.03.1940
01.07.1971 - 30.06.1973 Джордж Кърби Англия 20.12.1933г
01.11.1964 - 31.07.1971 Кен Фърфи Англия 28.05.1931
01.07.1963 - 31.10.1964 Бил Макгари Англия 10.06.1927
01.03.1959 - 31.05.1963 Рон Бърджис Уелс 09.09.1917
01.07.1956 - 28.02.1959 Нийл Макбейн Шотландия 15.11.1895
01.03.1956 - 30.06.1956 Лен Гулдън Англия 16.07.1912
16.10.1955 - 28.02.1956 Джони Патън Шотландия 02.02.1923
01.11.1952 - 15.10.1955 Лен Гулдън Англия 16.07.1912
01.07.1951 - 31.10.1952 Хайдн Грийн Англия 18.03.1887
01.04.1950 - 30.06.1951 Рон Грей Англия 25.06.1920
01.02.1948 - 31.03.1950 Еди Хапгуд Англия 24.09.1908
01.03.1947 - 31.01.1948 Джон Брей Англия 22.04.1909
01.07.1937 - 28.02.1947 Бил Финдли Шотландия 17.02.1900
01.07.1929 - 30.06.1937 Нийл Макбейн Шотландия 15.11.1895
01.07.1926 - 30.06.1929 Фред Пагнам Англия 04.09.1891
01.07.1910 - 30.06.1926 Хари Кент Англия 22.10.1879
01.07.1903 - 30.06.1910 Джон Гудол Англия 19.06.1863