WC Квалификации Азия 2019-2021

WC Qualifiers Asia 2019-2021: Последни новини, Мачове и резултати, Маси, Отбори, Най-добър голмайстор. Лигата с един поглед ...



2-ри кръг група А
05.09.2019 06:30 Гуам Гуам - Маледиви Маледиви 0: 1 (0: 1)
05.09.2019 12:30 Филипините Филипините - Сирия Сирия 2: 5 (1: 2)
10.09.2019 06:30 Гуам Гуам - Филипините Филипините 1: 4 (0: 2)
10.09.2019 16:00 Маледиви Маледиви - Китай Китай 0: 5 (0: 2)
10.10.2019 13:00 Китай Китай - Гуам Гуам 7: 0 (6: 0)
10.10.2019 15:00 Сирия Сирия - Маледиви Маледиви 2: 1 (1: 0)
15.10.2019 13:00 Филипините Филипините - Китай Китай 0: 0 (0: 0)
15.10.2019 15:00 Сирия Сирия - Гуам Гуам 4: 0 (2: 0)
14.11.2019 11:00 Маледиви Маледиви - Филипините Филипините 1: 2 (0: 0)
14.11.2019 14:00 Сирия Сирия - Китай Китай 2: 1 (1: 1)
19.11.2019 11:00 Маледиви Маледиви - Гуам Гуам 3: 1 (2: 0)
19.11.2019 14:00 Сирия Сирия - Филипините Филипините 1: 0 (1: 0)
06/03/2021 Китай Китай - Маледиви Маледиви -: -
06/03/2021 Филипините Филипините - Гуам Гуам -: -
07.07.2021 Гуам Гуам - Китай Китай -: -
07.07.2021 12:00 Маледиви Маледиви - Сирия Сирия -: -
06/11/2021 Китай Китай - Филипините Филипините -: -
06/11/2021 Гуам Гуам - Сирия Сирия -: -
15.06.2021 Китай Китай - Сирия Сирия -: -
15.06.2021 Филипините Филипините - Маледиви Маледиви -: -
2. Кръгла група Б
05.09.2019 12:10 Тайван Тайван - Йордания Йордания 1: 2 (0: 2)
05.09.2019 18:00 Кувейт Кувейт - Непал Непал 7: 0 (2: 0)
10.09.2019 12:10 Тайван Тайван - Непал Непал 0: 2 (0: 1)
10.09.2019 16:30 Кувейт Кувейт - Австралия Австралия 0: 3 (0: 3)
10.10.2019 10:00 Австралия Австралия - Непал Непал 5: 0 (3: 0)
10.10.2019 пет вечерта Йордания Йордания - Кувейт Кувейт 0: 0 (0: 0)
15.10.2019 12:40 Тайван Тайван - Австралия Австралия 1: 7 (1: 4)
15.10.2019 пет вечерта Йордания Йордания - Непал Непал 3: 0 (0: 0)
14.11.2019 16:00 Йордания Йордания - Австралия Австралия 0: 1 (0: 1)
14.11.2019 16:00 Кувейт Кувейт - Тайван Тайван 9: 0 (2: 0)
19.11.2019 09:00 Непал Непал - Кувейт Кувейт 0: 1 (0: 1)
19.11.2019 16:00 Йордания Йордания - Тайван Тайван 5: 0 (3: 0)
06/03/2021 Австралия Австралия - Кувейт Кувейт -: -
06/03/2021 Непал Непал - Тайван Тайван -: -
07.07.2021 Непал Непал - Австралия Австралия -: -
07.07.2021 Кувейт Кувейт - Йордания Йордания -: -
06/11/2021 Австралия Австралия - Тайван Тайван -: -
06/11/2021 Непал Непал - Йордания Йордания -: -
15.06.2021 Австралия Австралия - Йордания Йордания -: -
15.06.2021 Тайван Тайван - Кувейт Кувейт -: -
2. Кръгла група С
05.09.2019 12:30 Камбоджа Камбоджа - Хонг Конг Хонг Конг 1: 1 (1: 1)
05.09.2019 17:30 Бахрейн Бахрейн - Ирак Ирак 1: 1 (1: 0)
10.09.2019 12:30 Камбоджа Камбоджа - Бахрейн Бахрейн 0: 1 (0: 0)
10.09.2019 13:00 Хонг Конг Хонг Конг - Иран Иран 0: 2 (0: 1)
10.10.2019 14:30 Иран Иран - Камбоджа Камбоджа 14: 0 (7: 0)
10.10.2019 пет вечерта Ирак Ирак - Хонг Конг Хонг Конг 2: 0 (1: 0)
15.10.2019 12:30 Камбоджа Камбоджа - Ирак Ирак 0: 4 (0: 2)
15.10.2019 17:30 Бахрейн Бахрейн - Иран Иран 1: 0 (0: 0)
14.11.2019 12:00 Хонг Конг Хонг Конг - Бахрейн Бахрейн 0: 0 (0: 0)
14.11.2019 14:00 Ирак Ирак - Иран Иран 2: 1 (1: 1)
19.11.2019 12:00 Хонг Конг Хонг Конг - Камбоджа Камбоджа 2: 0 (1: 0)
19.11.2019 14:00 Ирак Ирак - Бахрейн Бахрейн 0: 0 (0: 0)
06/03/2021 Бахрейн Бахрейн - Камбоджа Камбоджа -: -
06/03/2021 Иран Иран - Хонг Конг Хонг Конг -: -
07.07.2021 Хонг Конг Хонг Конг - Ирак Ирак -: -
07.07.2021 Камбоджа Камбоджа - Иран Иран -: -
06/11/2021 Иран Иран - Бахрейн Бахрейн -: -
06/11/2021 Ирак Ирак - Камбоджа Камбоджа -: -
15.06.2021 Бахрейн Бахрейн - Хонг Конг Хонг Конг -: -
15.06.2021 Иран Иран - Ирак Ирак -: -
2. Кръгла група D
05.09.2019 12:45 Сингапур Сингапур - Йемен Йемен 2: 2 (1: 2)
05.09.2019 15:00 Палестина Палестина - Узбекистан Узбекистан 2: 0 (0: 0)
10.09.2019 12:45 Сингапур Сингапур - Палестина Палестина 2: 1 (2: 1)
10.09.2019 пет вечерта Йемен Йемен - Саудитска Арабия Саудитска Арабия 2: 2 (2: 1)
10.10.2019 13:00 Узбекистан Узбекистан - Йемен Йемен 5: 0 (2: 0)
10.10.2019 18:00 Саудитска Арабия Саудитска Арабия - Сингапур Сингапур 3: 0 (1: 0)
15.10.2019 12:45 Сингапур Сингапур - Узбекистан Узбекистан 1: 3 (1: 1)
15.10.2019 14:00 Палестина Палестина - Саудитска Арабия Саудитска Арабия 0: 0 (0: 0)
14.11.2019 12:00 Узбекистан Узбекистан - Саудитска Арабия Саудитска Арабия 2: 3 (1: 1)
14.11.2019 15:00 Йемен Йемен - Палестина Палестина 1: 0 (0: 0)
19.11.2019 12:00 Узбекистан Узбекистан - Палестина Палестина 2: 0 (1: 0)
19.11.2019 15:00 Йемен Йемен - Сингапур Сингапур 1: 2 (0: 1)
30.03.2021 18:30 Саудитска Арабия Саудитска Арабия - Палестина Палестина -: -
06/03/2021 Саудитска Арабия Саудитска Арабия - Йемен Йемен -: -
06/03/2021 Палестина Палестина - Сингапур Сингапур -: -
07.07.2021 Йемен Йемен - Узбекистан Узбекистан -: -
07.07.2021 Сингапур Сингапур - Саудитска Арабия Саудитска Арабия -: -
06/11/2021 Узбекистан Узбекистан - Сингапур Сингапур -: -
15.06.2021 Палестина Палестина - Йемен Йемен -: -
15.06.2021 Саудитска Арабия Саудитска Арабия - Узбекистан Узбекистан -: -
2. Кръгла група Е
05.09.2019 15:00 Индия Индия - Оман Оман 1: 2 (1: 0)
05.09.2019 17:30 Катар Катар - Афганистан Афганистан 6: 0 (4: 0)
10.09.2019 15:00 Афганистан Афганистан - Бангладеш Бангладеш 1: 0 (1: 0)
10.09.2019 17:30 Катар Катар - Индия Индия 0: 0 (0: 0)
10.10.2019 14:00 Бангладеш Бангладеш - Катар Катар 0: 2 (0: 1)
10.10.2019 16:00 Оман Оман - Афганистан Афганистан 3: 0 (2: 0)
15.10.2019 15:00 Индия Индия - Бангладеш Бангладеш 1: 1 (0: 1)
15.10.2019 17:30 Катар Катар - Оман Оман 2: 1 (1: 0)
14.11.2019 14:00 Афганистан Афганистан - Индия Индия 1: 1 (1: 0)
14.11.2019 15:00 Оман Оман - Бангладеш Бангладеш 4: 1 (0: 0)
19.11.2019 14:00 Афганистан Афганистан - Катар Катар 0: 1 (0: 0)
19.11.2019 15:00 Оман Оман - Индия Индия 1: 0 (1: 0)
12.04.2020 16:00 Катар Катар - Бангладеш Бангладеш 5: 0 (2: 0)
06/03/2021 Бангладеш Бангладеш - Афганистан Афганистан -: -
06/03/2021 Индия Индия - Катар Катар -: -
07.07.2021 Афганистан Афганистан - Оман Оман -: -
06/11/2021 Бангладеш Бангладеш - Индия Индия -: -
06/11/2021 Оман Оман - Катар Катар -: -
15.06.2021 Индия Индия - Афганистан Афганистан -: -
15.06.2021 Бангладеш Бангладеш - Оман Оман -: -
2-ри кръг Група F
05.09.2019 10:00 Монголия Монголия - Мианмар Мианмар 1: 0 (1: 0)
05.09.2019 15:00 Таджикистан Таджикистан - Киргизстан Киргизстан 1: 0 (1: 0)
10.09.2019 10:00 Монголия Монголия - Таджикистан Таджикистан 0: 1 (0: 0)
10.09.2019 13:20 Мианмар Мианмар - Япония Япония 0: 2 (0: 2)
10.10.2019 11:35 Япония Япония - Монголия Монголия 6: 0 (4: 0)
10.10.2019 15:30 Киргизстан Киргизстан - Мианмар Мианмар 7: 0 (5: 0)
15.10.2019 09:00 Монголия Монголия - Киргизстан Киргизстан 1: 2 (0: 2)
15.10.2019 13:15 ч Таджикистан Таджикистан - Япония Япония 0: 3 (0: 0)
14.11.2019 10:30 Мианмар Мианмар - Таджикистан Таджикистан 4: 3 (2: 1)
14.11.2019 11:18 Киргизстан Киргизстан - Япония Япония 0: 2 (0: 1)
19.11.2019 10:30 Мианмар Мианмар - Монголия Монголия 1: 0 (1: 0)
19.11.2019 14:00 Киргизстан Киргизстан - Таджикистан Таджикистан 1: 1 (0: 1)
25.03.2021 13:00 Таджикистан Таджикистан - Монголия Монголия -: -
30.03.2021 11:30 Монголия Монголия - Япония Япония -: -
06/03/2021 Япония Япония - Мианмар Мианмар -: -
07.07.2021 Мианмар Мианмар - Киргизстан Киргизстан -: -
06/11/2021 Япония Япония - Таджикистан Таджикистан -: -
06/11/2021 Киргизстан Киргизстан - Монголия Монголия -: -
15.06.2021 Япония Япония - Киргизстан Киргизстан -: -
15.06.2021 Таджикистан Таджикистан - Мианмар Мианмар -: -
2-ри кръг Група G
05.09.2019 13:00 Тайланд Тайланд - Виетнам Виетнам 0: 0 (0: 0)
05.09.2019 13:30 Индонезия Индонезия - Малайзия Малайзия 2: 3 (2: 1)
10.09.2019 13:30 Индонезия Индонезия - Тайланд Тайланд 0: 3 (0: 0)
10.09.2019 13:45 Малайзия Малайзия - UA Emirates UA Emirates 1: 2 (1: 1)
10.10.2019 14:00 Виетнам Виетнам - Малайзия Малайзия 1: 0 (1: 0)
10.10.2019 пет вечерта UA Emirates UA Emirates - Индонезия Индонезия 5: 0 (1: 0)
15.10.2019 12:30 Индонезия Индонезия - Виетнам Виетнам 1: 3 (0: 1)
15.10.2019 13:00 Тайланд Тайланд - UA Emirates UA Emirates 2: 1 (1: 1)
14.11.2019 12:45 Малайзия Малайзия - Тайланд Тайланд 2: 1 (1: 1)
14.11.2019 13:00 Виетнам Виетнам - UA Emirates UA Emirates 1: 0 (1: 0)
19.11.2019 12:45 Малайзия Малайзия - Индонезия Индонезия 2: 0 (1: 0)
19.11.2019 13:00 Виетнам Виетнам - Тайланд Тайланд 0: 0 (0: 0)
06/03/2021 Тайланд Тайланд - Индонезия Индонезия -: -
06/03/2021 UA Emirates UA Emirates - Малайзия Малайзия -: -
07.07.2021 Индонезия Индонезия - UA Emirates UA Emirates -: -
07.07.2021 Малайзия Малайзия - Виетнам Виетнам -: -
06/11/2021 Виетнам Виетнам - Индонезия Индонезия -: -
06/11/2021 UA Emirates UA Emirates - Тайланд Тайланд -: -
15.06.2021 Тайланд Тайланд - Малайзия Малайзия -: -
15.06.2021 UA Emirates UA Emirates - Виетнам Виетнам -: -
2-ри кръг група H
05.09.2019 09:30 Северна Корея Северна Корея - Ливан Ливан 2: 0 (1: 0)
05.09.2019 15:00 Шри Ланка Шри Ланка - Туркменистан Туркменистан 0: 2 (0: 1)
10.09.2019 15:00 Шри Ланка Шри Ланка - Северна Корея Северна Корея 0: 1 (0: 0)
10.09.2019 15:00 Туркменистан Туркменистан - Южна Кореа Южна Кореа 0: 2 (0: 1)
10.10.2019 12:00 Южна Кореа Южна Кореа - Шри Ланка Шри Ланка 8: 0 (5: 0)
10.10.2019 пет вечерта Ливан Ливан - Туркменистан Туркменистан 2: 1 (1: 0)
15.10.2019 09:30 Северна Корея Северна Корея - Южна Кореа Южна Кореа 0: 0 (0: 0)
15.10.2019 15:00 Шри Ланка Шри Ланка - Ливан Ливан 0: 3 (0: 2)
14.11.2019 11:00 Туркменистан Туркменистан - Северна Корея Северна Корея 3: 1 (1: 0)
14.11.2019 13:00 Ливан Ливан - Южна Кореа Южна Кореа 0: 0 (0: 0)
19.11.2019 11:00 Туркменистан Туркменистан - Шри Ланка Шри Ланка 2: 0 (1: 0)
19.11.2019 пет вечерта Ливан Ливан - Северна Корея Северна Корея 0: 0 (0: 0)
06/03/2021 Северна Корея Северна Корея - Шри Ланка Шри Ланка -: -
06/03/2021 12:00 Южна Кореа Южна Кореа - Туркменистан Туркменистан -: -
07.07.2021 Туркменистан Туркменистан - Ливан Ливан -: -
07.07.2021 Шри Ланка Шри Ланка - Южна Кореа Южна Кореа -: -
06/11/2021 Ливан Ливан - Шри Ланка Шри Ланка -: -
06/11/2021 Южна Кореа Южна Кореа - Северна Корея Северна Корея -: -
15.06.2021 Южна Кореа Южна Кореа - Ливан Ливан -: -
15.06.2021 Северна Корея Северна Корея - Туркменистан Туркменистан -: -