Вердер Бремен

Вердер Бремен, Екип от Германия

Мерсад Селимбегович01.03.2021 19:39

Четвъртфиналът на Купата на Германия е отложен след карантина на отбора

Четвъртфиналът за Купата на Германия между Ян Регенсбург и Вердер Бремен, планиран за вторник, е отложен, след като клубът от второ ниво беше поставен под карантина след избухване на коронавирус, съобщи германската футболна асоциация (DFB) в понеделник .... Повече ▼ ' 13.02.2021 20:46

Haaland спасява руж в Дортмунд

Късно изравняване от Ерлинг Браут Хааланд спести зачервяванията на Борусия Дортмунд в събота, тъй като те бяха държани до равенство 2-2 у дома на съперника от Бундеслигата Хофенхайм .... Повече ▼ ' 07.02.2021 22:26

Лайпциг се изправя във форма на Волфсбург в четвърт на Купата

РБ Лайпциг ще се изправи срещу Волфсбург на четвъртфиналите на Купата на Германия след равенството в неделя, докато Борусия Мьонхенгладбах ще бъде домакин на Борусия Дортмунд в другата част от изцяло Бундеслигата .... Повече ▼ ' 24.01.2021 13:58

Херта Берлин уволнява както треньора Лаббадия, така и генералния мениджър Preetz

Състезателите в Бундеслигата Херта Берлин в неделя уволниха треньора Бруно Лаббадия и генералния мениджър Майкъл Прец в разтърсване след тяхното разбиване с 4: 1 у дома от Вердер Бремен .... Повече ▼ ' 02.01.2021 23:20

Олмо стреля с РБ Лайпциг на върха в Бундеслигата пред Байерн Мюнхен

РБ Лайпциг измести Байерн Мюнхен на върха на таблицата в Бундеслигата в събота, тъй като голът на Дани Олмо през второто полувреме беше достатъчен, за да запечата победа с 1: 0 в Щутгарт .... Повече ▼ ' 14.12.2020 03:30

Дортмунд излезе, за да обърне спада след уволнението на Фавр

12.12.2020 17:38

Лайпциг оглавява Бундеслигата като Дортмунд катастрофира до тежко домакинско поражение

06.12.2020 17:59

'Неуважителният' Wamangituka уволнява Щутгарт покрай Бремен

21.11.2020 23:11

Хааланд отбелязва четири точки, когато Дортмунд намалява преднината на Байерн

20.11.2020 03:10

Огромни тестове за Real, Barca, крайъгълен камък за Flick - какво да гледате в Европа този уикенд

Слайдшоу на Вердер Бремен
Бундеслига 19. Кръгла 30.01.2021 З. ФК Шалке 04 ФК Шалке 04 1: 1 (0: 1)
DFB-Pokal Осминафинал 02.02.2021г З. SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2: 0 (1: 0)
Бундеслига 21. Кръгла 13.02.2021 З. Sc Freiburg Sc Freiburg 0: 0 (0: 0)
Бундеслига 22. Кръгла 21.02.2021 ДА СЕ 1899 г. Хофенхайм 1899 г. Хофенхайм 0: 4 (0: 2)
Бундеслига 23. Кръгла 26.02.2021 З. Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 2: 1 (0: 1)