Уест Хем Юнайтед »История на мениджъра

Уест Хем Юнайтед »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
29.12.2019 - 30.06.2021 Дейвид мойс Шотландия 25.04.1963
22.05.2018 - 28.12.2019 Мануел Пелегрини чили 16.09.1953
07.11.2017 - 16.05.2018 Дейвид мойс Шотландия 25.04.1963
01.07.2015 - 06.11.2017 Славен Билич Хърватия 11.09.1968
01.07.2011 - 30.06.2015 Сам Алардайс Англия 19.10.1954
22.05.2011 - 30.06.2011 Кевин Кийн Англия 25.02.1967
03.06.2010 - 15.05.2011 Аврам Грант Израел 06.05.1955
15.09.2008 - 11.05.2010 Джанфранко Зола Италия 05.07.1966
13.12.2006 - 03.03.2008 Алън Кърбишли Англия 11.08.1957
18.10.2003 - 11.12.2006 Алън Пардю Англия 18.07.1961
24.08.2003 - 19.10.2003 Тревър Брукинг Англия 02.10.1948г
01.07.2003 - 24.08.2003 Глен Родер Англия 13.12.1955
24.04.2003 - 12.05.2003 Тревър Брукинг Англия 02.10.1948г
09.09.2001 - 23.04.2003 Глен Родер Англия 13.12.1955
10.08.1994 - 08.08.2001 Хари Реднап Англия 02.03.1947г
23.02.1990 - 09.09.1994 Били Бондс Англия 17.09.1946
03.07.1989 - 18.02.1990 Лу Макари Шотландия 06/06/1949
16.04.1974 - 05.06.1989 Джон Лайл Англия 24.02.1940
01.04.1961 - 15.04.1974 Рон Гринууд Англия 11.11.1921
01.07.1950 - 31.03.1961 Тед Фентън Англия 07.07.1914
01.11.1932 - 30.06.1950 Чарли Пейнтер Англия 28.07.1879
01.07.1902 - 30.06.1932 Сид Кинг Англия 00/00/1873