Wydad AC 06.03.2021 Horoya AC
Wydad AC -: - Horoya AC
23.10.2020 23:44

Голът на Mohsen помага на Ahly да осигури удобно преминаване към финала

Ранната цел на Marwan Mohsen постави Al Ahly от Египет за домакинска победа с 3-1 над Wydad Casablanca от Мароко в петък и място във финала на Шампионската лига на CAF .... Повече ▼ ' Абделрауф Бенгит (Тунис Есперанс)05.03.2020 02:00

Четвъртфинали на Шампионската лига на CAF: Пет неща, които трябва да знаете

Срамежливият от цели Есперанс ще погледне на Абделрауф Бенгит, докато се опитват да преодолеят 3-1 поражение в гостуването от Замалек с 3: 1, когато са домакини на реванша от четвъртфинала на Шампионската лига на CAF в петък .... Повече ▼ ' 17.07.2019 19:50

Африканските клубни финали ще се променят на състезания с по един мач - Ахмад

Клубните финали на CAF ще бъдат намалени от два крака на един мач на неутрално място от следващия сезон, съобщи африканският футболен бос Ахмад Ахмад в сряда .... Повече ▼ ' 05.06.2019 20:46

CAF нарежда повторение на изоставения африкански финал

Управителният орган на африканския футбол нареди изоставеният втори мач от финала на Шампионската лига на CAF между Есперанс и Уадад Казабланка да бъде повторен на неутрално място след Купата на нациите този месец .... Повече ▼ ' 01.06.2019 04:58

Есперанс Тунис печели африканска титла след изоставяне на финала над VAR

Esperance спечели Шампионската лига на CAF в Тунис в събота, след като Wydad Casablanca отказа да продължи да играе 60 минути, тъй като VAR не беше на разположение да съди за забранено изравняване .... Повече ▼ ' 30.05.2019 03:00

Слайдшоу на Wydad AC
CAF Ch.Lg. 1. Кръгла 06/06/2021 З. Малийски стадион Малийски стадион 3: 0 (1: 0)
Капак 6. Кръгла 16.02.2021 З. Rabat FUS Rabat FUS 3: 2 (2: 0)
Капак 7. Кръгла 19.02.2021 ДА СЕ CR Khemis Zemamra CR Khemis Zemamra 2: 1 (1: 0)
CAF Ch.Lg. Група С 23.02.2021 ДА СЕ Петро Атлетик Петро Атлетик 1: 0 (0: 0)
CAF Ch.Lg. Група С 28.02.2021 н Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 4: 0 (2: 0)
Капак 14. Кръгла 06.03.2021 З. SC Chabab Mohammedia SC Chabab Mohammedia реш.