Замалек, Екип отЕгипет

Уади Дегла ФК 01.03.2021 Замалек
Уади Дегла ФК 0: 0 Замалек
25.11.2020 07:00

Финал на Шампионската лига на CAF: Пет неща, които трябва да знаете за Ахли, Замалек

Изцяло египетският финал на Шампионската лига на CAF между Ал Ахли и Замалек петък е най-добрият клубен мач в Африка, който изправя един срещу друг най-големите съперници на континента за най-ценния трофей .... Повече ▼ ' 23.11.2020 14:27

Общ преглед в Африка: Драматична победа за Купата на Египет за Замалек

Финалистите от Шампионската лига на CAF Замалек вкара гол в съкратеното време и в продълженията, за да грабне победата на Египет с 2: 1 на четвъртфиналите над Масър през уикенда .... Повече ▼ ' 07.03.2020 13:56

Шампионската лига на високи честоти отново нанася удар

Тунизийският клуб Есперанс този уикенд стана най-новата жертва на един дженкс, който е попречил на всеки клуб да спечели Шампионската лига на CAF три последователни пъти .... Повече ▼ ' Абделрауф Бенгит (Тунис Есперанс)05.03.2020 02:00

Четвъртфинали на Шампионската лига на CAF: Пет неща, които трябва да знаете

Срамежливият от цели Есперанс ще погледне на Абделрауф Бенгит, докато се опитват да преодолеят 3-1 поражение в гостуването от Замалек с 3: 1, когато са домакини на реванша от четвъртфинала на Шампионската лига на CAF в петък .... Повече ▼ ' 30.09.2019 18:49

Разследването на CAF отмени мача от Шампионската лига в Египет

Служители на Африканската футболна конфедерация потвърдиха в понеделник, че разследват защо мачът на CAF Шампионската лига, насрочен за Египет през уикенда, не е изигран .... Повече ▼ ' 19.04.2016 22:23

Слайдшоу на Замалек
Първо 12. Кръгла 07.02.2021 З. Итихад Ел-Искандари Итихад Ел-Искандари 2: 0 (0: 0)
CAF Ch.Lg. Група D 12.02.2021 З. MC Alger MC Alger 0: 0 (0: 0)
Първо 13. Кръгла 17.02.2021 З. Исмаили Исмаили 2: 1 (0: 0)
CAF Ch.Lg. Група D 23.02.2021 ДА СЕ Teungueth FC Teungueth FC 0: 0 (0: 0)
Първо 14. Кръгла 01.03.2021 ДА СЕ Уади Дегла ФК Уади Дегла ФК 0: 0 (0: 0)